Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da se Igor ipak opredelio za Borišu, što i ne čudi jer imamo Selektora koji zna košarku.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK
      Ajmo u sto marki da ce vas popisati Simana u ponedeljak..
      Hahahaha pobeda [emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Mislim da se Igor ipak opredelio za Borišu, što i ne čudi jer imamo Selektora koji zna košarku.
        Bas zato sto zna kosarku, nece se opredeliti za igraca koji nije napredovao nista od prvog profesionalnog ugovora.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Lošmi je već izgubio stotku na tenisu a sad se vadi na Borišu..

          Comment


          • Beli i Boriša, dinamik duo. B&B ćemo ih zvati u repki [emoji3531]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Nisam izgubio...branio sam kad je bila 2kv na Djovaka... ) Simani je u venama da zatrapava avangardu..
              Last edited by LosmiSK; 02-02-20, 18:09.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Je l' istina da sedamnaestostruki GS šampion dolazi sutra na utakmicu da podrži voljeni crveno - beli klub?
                Originally posted by Victor BG View Post
                Nije. Čak da avionom krene pravo sa stadiona, trebaće mu oko 18h + provere na aerodromima jer su svuda na snazi mjere opreza. Sto bi značilo pravo sa Tesle na tekmu, nek naleti na špic kod Gazele, najebo je.
                Nole će sleteti na Zrenjaninac kod metroa samo da odgleda klub u kojem je počeo svoju tenisku karijeru a to je Partizan.

                Comment


                • Zna se za koga mu srce kuca. Za beogradske crveno - bele.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Mladost-ludost

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                        Mladost-ludost
                        Gadost.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Kad je to nas Borisa zatrpao,nisam siguran da je sakupio sve ukupno 10 poena u derbijima do sada. Jedini Davidovac od nasih zna kosarke u toj zvezdi ali je prespor,cini mi se da je Bobi brzi od njega.

                          Comment


                          • Naš velikan Nole u svojoj slavnoj biografiji ima upisano da je svoje prve teniske korake proveo u Partizanu, hvala Noletu što je verno branio boje TK Partizan i nikada nije zaigrao ni za jedan drugi klub.

                            Malo je takvih legendi Partizana. Jako smo ponosni na njega što proslavlja ime Srbije i Partizana.

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Naš velikan Nole u svojoj slavnoj biografiji ima upisano da je svoje prve teniske korake proveo u Partizanu, hvala Noletu što je verno branio boje TK Partizan i nikada nije zaigrao ni za jedan drugi klub.

                              Malo je takvih legendi Partizana. Jako smo ponosni na njega što proslavlja ime Srbije i Partizana.
                              A Viktor u Zvezdi.
                              Bila je ta priča i izlizana je više, a svodi se na to da mu je najbliži bio TK Partizan z atrening jer je TK Zvezda na Bogosloviji i tako...
                              Ipak, lepo je videti za promenu da se otimamo oko nekog ko je svetski a naš.
                              Last edited by nebitan; 02-02-20, 20:19. Reason: o jebem ti tastaturu više.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment




                              • [emoji837][emoji836][emoji837][emoji836][emoji837][emoji836][emoji837][emoji836]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X