Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Opušteno, ne zameram ti ništa, osim što si o Lošmiju pričao u superlativu..
    Pa bolje Vučića da si pohvalio..
    Bukvalno je bolje Vučića pohvaliti. Meni Chiwwara ne smeta jer mi je drago da i neki grobar želi da Partizan ispadne sprskiji. Kao što sam napisao na ABA treba se boriti za svoje makar i lažima.

    Zato ja volim našeg Chiwwija. Ne bih ga voleo da sere po Partizanu i da se pravi objektivan.

    Comment


    • Ništa tu Srpsko nije ni Partizan ni Zvezda.
      Da su Srpski zvali bi se Šumadija i Srpski mač..

      Ali ne možemo da menjamo klub. To nam je što nam je.

      Comment


      • Toliko bar mogu - mozemo da im se oduzimo, da takvi ljudi, namerno zaboravljeni, budu u nasim srcima i vecno zive.
        PS
        Hvala Stojanče.
        Last edited by L a z a r; 14-01-20, 14:26.

        Comment


        • Originally posted by L a z a R View Post
          Toliko bar mogu - mozemo da im se oduzimo, da takvi ljudi, namerno zaboravljeni, budu u nasim srcima i vecno zive.
          PS
          Hvala Stojanče.
          Pošto sam pohađao školu u vreme socijalizma, bratstva i jedinstva, te sam bio više svog života van Srbije nisam imao priliku da učim o S.K. i bio sam zatečen propustom (ideološkim). Potrudiću se da pročitam knjige koje je pisao (možda mi se svide/ne svide) ali treba pročitati.
          Last edited by nebitan; 14-01-20, 17:18.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
            Bukvalno je bolje Vučića pohvaliti. Meni Chiwwara ne smeta jer mi je drago da i neki grobar želi da Partizan ispadne sprskiji. Kao što sam napisao na ABA treba se boriti za svoje makar i lažima.

            Zato ja volim našeg Chiwwija. Ne bih ga voleo da sere po Partizanu i da se pravi objektivan.
            Sta znaci biti srpskiji... slusati Cecu, istetovirati Ostrog i pevati cetnicke pesme u sred Podgorice ili Zagreba..Rezonovanje srpstva nije takvo i ne treba da bude. Oba kluba su srpska i to je tako.

            Chiwwa je za srpsku ligu, a predstavu nema o cemu prica, da klubovi nemaju racunicu da igraju ligu gde se pobednik vec zna...gde drzava direktno odredjuje ko ce koliko para imati,ko ce m biti sponzor i za koga ce na kraju glasati kad za to vreme dodje.

            Chwwi zivi u nekoj Srbiji gde vlada drugarstvo, gde su kuce od cokolade a prozori od marmelade..u to ime...

            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Pošto sam pohađao školu u vreme socijalizma, bratsva i jednstva, te sam bio više svog života van Srbije nisam imao priliku da učim o S.K. i bio sam zatečen svojim ne znanjem. Potrudiću se da pročitam knjige koje je pisao (možda mi se svide/ne svide) ali treba pročitati.
              Verujem,jer je i samnom bio isti slučaj.

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Sta znaci biti srpskiji... slusati Cecu, istetovirati Ostrog i pevati cetnicke pesme u sred Podgorice ili Zagreba..Rezonovanje srpstva nije takvo i ne treba da bude. Oba kluba su srpska i to je tako.

                Chiwwa je za srpsku ligu, a predstavu nema o cemu prica, da klubovi nemaju racunicu da igraju ligu gde se pobednik vec zna...gde drzava direktno odredjuje ko ce koliko para imati,ko ce m biti sponzor i za koga ce na kraju glasati kad za to vreme dodje.

                Chwwi zivi u nekoj Srbiji gde vlada drugarstvo, gde su kuce od cokolade a prozori od marmelade..u to ime...

                Evo došao je Lošmi realni da me probudi iz Srpskog sna.
                A sad se Partizan i Zvezda finansiraju tako što imaju ćerke firme koje proizvode jogurt?
                A ko su im sponzori? Vodovod i info stan?
                Gde je to košarka isplativa van NBA?

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Evo došao je Lošmi realni da me probudi iz Srpskog sna.
                  A sad se Partizan i Zvezda finansiraju tako što imaju ćerke firme koje proizvode jogurt?
                  A ko su im sponzori? Vodovod i info stan?
                  Gde je to košarka isplativa van NBA?
                  Ne radi se o isplativosti, radi se da n znas sta pises. Srbija sad ima dva kluba koja placa, sa srpskom ligom,imali bi 10+ klubova...racunica je prosta. Privatne glave ce platiti ali ako su deo sns klike za potreb gradskog promovisanja stranke dok im ne dosadi ili ce dobiti patku i biti saplitana kao npr Metalac, Vojvodina itd...ako nisu deo klike...

                  Zato sam napisao da zivis u bajci... mozda se pojavi neki Misko taxista iz Amerike..lud da baca pare u bunar i da se prlja u blatu politickih odluka...
                  Last edited by LosmiSK; 14-01-20, 15:36.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Srbija sad plaća sve klubove koje bi plaćala i u Srpskoj ligi.
                    Ne vidim samo razlog zašto ih sad plaća? Nek ih plaća Jugoslavija.

                    Šta? Moje pare idu za razvoj Crnogorske košarke.

                    Regularnost?
                    Gde je tu regularnost i pravda za Megu i FMP kad njihova matična država daje pare samo Partizanu i Zvezdi.
                    Šta osvajaju u ovoj ligi ta dva kluba?
                    Oskar popularnosti?

                    Comment


                    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                      Meni Chiwwara ne smeta jer mi je drago da i neki grobar želi da Partizan ispadne sprskiji.
                      Uroše vragolanu, umeš I ti onako domaćinski [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Srbija sad plaća sve klubove koje bi plaćala i u Srpskoj ligi.
                        Ne vidim samo razlog zašto ih sad plaća? Nek ih plaća Jugoslavija.

                        Šta? Moje pare idu za razvoj Crnogorske košarke.

                        Regularnost?
                        Gde je tu regularnost i pravda za Megu i FMP kad njihova matična država daje pare samo Partizanu i Zvezdi.
                        Šta osvajaju u ovoj ligi ta dva kluba?
                        Oskar popularnosti?
                        Brale, se vratimo podjebavanju Saloa i Deja, nije ova filozofija za tebe...Mega se sama finsira, FMP je kompezacija Covicu sto vodi Zvezdu i sto ju je ''spasio''...

                        Ako ne razumes sta ti pism,onda nema poente daja rasprava..ja o klin, ti o plocu...Idi gledaj Zlatibor Voda-OKK Beograd..Ja cu ipak Zvezda- Cibona pre.. Srbuj, dalko ces dogurati sa tim stavom...uzivaj u zivotu, nemoj naprezati sebe...nije zdravo, bice ti mnogo lakse...

                        Itd, itd..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Ništa tu Srpsko nije ni Partizan ni Zvezda.
                          Da su Srpski zvali bi se Šumadija i Srpski mač..

                          Ali ne možemo da menjamo klub. To nam je što nam je.
                          Zar nije KK Cetnik i KK Kokarda?

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Brale, se vratimo podjebavanju Saloa i Deja, nije ova filozofija za tebe...Mega se sama finsira, FMP je kompezacija Covicu sto vodi Zvezdu i sto ju je ''spasio''...

                            Ako ne razumes sta ti pism,onda nema poente daja rasprava..ja o klin, ti o plocu...Idi gledaj Zlatibor Voda-OKK Beograd..Ja cu ipak Zvezda- Cibona pre.. Srbuj, dalko ces dogurati sa tim stavom...uzivaj u zivotu, nemoj naprezati sebe...nije zdravo, bice ti mnogo lakse...

                            Itd, itd..
                            Pa ne znam zašto misliš da si pametan.
                            Mega može sama da se finansira i u Srpskoj ligi, a i FMP.

                            Ne znam šta će za njih biti drugačije u Srpskoj ligi?

                            Što se Srbovanja tiče, ono mi ne služi da daleko doguram sa njim..

                            Ne znam kako da ti to objasnim.
                            Ti voliš Zvezdu i Radonju a ja Srbiju.

                            Što se gledanja tiče, pre neki dan sam gledao Borac i Dinamik. Izmislili basket za Krku i Karpoš sokoli. Ni jedan amer u timu a peglaju super basket, puna hala, zamisli..

                            Savez opušteno može da napravi ligu od 12 srpskih ekipa da se igra dobra košarka kao što se i igrala pre..
                            Last edited by Chiwwi; 14-01-20, 18:47.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Zar nije KK Cetnik i KK Kokarda?
                              KK Solunac i KK Bregalnica..
                              Što se navijača tiče mi Grobari možemo da zadržimo svoje ime a Delije bi bio red da promene u nešto srpskije..

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                KK Solunac i KK Bregalnica..
                                Što se navijača tiče mi Grobari možemo da zadržimo svoje ime a Delije bi bio red da promene u nešto srpskije..
                                Grobari ti deluje Srpsko?

                                Comment

                                Working...
                                X