Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je u tvojoj glavi možda činjenica. Mi ne možemo kao Srbi u Srbiji da se izborimo danas za Srbiju, a zamisli tek dok te vode neprijatelji. To je jako irelevantno i netačno to što ti pričaš.

    A koliko nas je ćopava smradina volela, prodao nas je za šaku jada protiv Panatinaikosa 1971. Ukrao nam titulu jebem li mu seme odvratno. Aj da ne širim dalje šta mu joś jebem, da ne pravim Stojančetu posao.

    Imali bi titula kao Juventus da njega nije bilo.

    Comment


    • Originally posted by 弱肉強食 View Post
      Jeste, baš smo mi bili Titov klub. Dobro je ksd Partizan nije ili Dinamo.
      Hajduk

      Comment


      • Čuvena je Krcunova izjava o Šekularcu kad ga je tražio Juventus i nudio da Zvezdi napravi novi stadion za Šekularca.

        Ne može, mora da ostane da zabavlja radničku klasu.
        Ako to nije projekat sa predumišljajem onda ne znam šta je.

        Comment


        • Sve to stoji ali reći da je Zvezda 45 godina bila režimski klub pored Partizana???
          Pa jbt dokle to ide?
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Sin svih naroda YU je bio navijač nogometnog kluba Hajduk,i gle čuda jedini klub s kojim je velikan evropskog i svetskog fudbala C.Zvezda Beograd u to vreme imala negativan skor.
            Toliko o tome ko je bio proteziran, a ko saplitan.I to se izdrzalo.
            To je sto se fudbala tice, a sto se ostalih sportova tiče, isti taj sin je bio istaknuti i vidjeniji navijač , naročito vaterpolo i basket, Partizana.
            Last edited by L a z a r; 14-01-20, 12:42.

            Comment


            • Možda je on sin Hrvatskog naroda, mog naroda sigurno nije.
              Sinovi mog naroda su Stepa Stepanović, Živojin Mišić, Nikola Tesla, Karadjordje, Njegoš, Vuk Karadžić..

              A to što je on navijao za Hajduk ne menja njegov zao projekat ušuškavanja Srba u malu toplu kolevkicu dok on crta Srbiji unutrašnje granice.

              Ta mala topla kolevkica je bila sačinjena od američkih dolara i velike Zvezde..

              Ili što bi se danas reklo hleba i igara..
              Služba je služba a družba je družba.

              Comment


              • Za prvi deo ne bih nista tu dir'o, a ovaj drugi deo mozda bi reci velikana srpskog i jugoslovenskog glumista Danilo Bata Stojkovic sve objasnile.

                Comment


                • Pa mogao bi i neki argument da daš osim što Srbe lakiraš Jugoslovenstvom a mene praviš ludim, možda si prespavao Jugoslovensku istoriju ali u njoj je Srbima data velika Zvezda, fudbal, i krediti za gajbe a nacrtani Kosovo i Vojvodina.

                  Ili možda grešim negde? Možda je Zvezda bila mala za vreme Tita?
                  Last edited by Chiwwi; 14-01-20, 13:22.

                  Comment


                  • Moderatori i ostali prastajte na of
                    Sala je sala, sport i td, ali nemoj imputirati to jugoslovenstvo i slicno. To je deo koji ce biti deo nas hteli mi ili ne.
                    Na ove gore srpske gromade, pored jos njih dosta, dodao bih jednog za koga Mali broj ljudi zna, a to je, laka mu zemlja, Stanislav Krakov. Izvinjenje sto sam zloupotrebio "govornicu".

                    Comment


                    • Originally posted by Chiwwi View Post
                      Pa mogao bi i neki argument da daš osim što Srbe lakiraš Jugoslovenstvom a mene praviš ludim, možda si prespavao Jugoslovensku istoriju ali u njoj je Srbima data velika Zvezda, fudbal, i krediti za gajbe a nacrtani Kosovo i Vojvodina.

                      Ili možda grešim negde? Možda je Zvezda bila mala za vreme Tita?
                      Znači u tim tvojim formulama Partizan nije državni klub (režimski)?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Pa krenulo se sa Partizanom 50-tih i prvom polovinom 60-tih ali je ćopavi video da Partizan ne prolazi kod Srba i onda je pozvao Krcuna na viski i opredelio se za Zvezdu..

                        Kako god da okreneš Zvezda je bila povlašćenija od Partizana.

                        Hrvate neću ni da spominjem, njih se marginalizovalo maksimalno u fudbalu. A svi znamo da oni znaju lopte, i pre drugog sv. rata su bili opaki fudbaleri i danas su, nažalost..

                        Ali kad je Tito mogao celu vojnu industriju da preseli u Bosnu, da od fabrike aviona napravi fabriku kombajna u Zemunu, da od Srba napravi seljake a da od Bosanaca napravi proletere, što nebi mogao i da od Srba napravi fudbalere a od Hrvata košarkaše?

                        Čelična pesnica je zajebana.
                        Last edited by Chiwwi; 14-01-20, 13:38.

                        Comment


                        • Zato su i osnovana 2 velika kluba na 100 metara.
                          Kivi, prastaj burazeru, malo smo pretetali.

                          Comment


                          • Opušteno, ne zameram ti ništa, osim što si o Lošmiju pričao u superlativu..
                            Pa bolje Vučića da si pohvalio..

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Pa krenulo se sa Partizanom 50-tih i prvom polovinom 60-tih ali je ćopavi video da Partizan ne prolazi kod Srba i onda je pozvao Krcuna na viski i opredelio se za Zvezdu..

                              Kako god da okreneš Zvezda je bila povlašćenija od Partizana.

                              Hrvate neću ni da spominjem, njih se marginalizovalo maksimalno u fudbalu. A svi znamo da oni znaju lopte, i pre drugog sv. rata su bili opaki fudbaleri i danas su, nažalost..

                              Ali kad je Tito mogao celu vojnu industriju da preseli u Bosnu, da od fabrike aviona napravi fabriku kombajna u Zemunu, da od Srba napravi seljake a da od Bosanaca napravi proletere, što nebi mogao i da od Srba napravi fudbalere a od Hrvata košarkaše?

                              Čelična pesnica je zajebana.
                              I pri tom da u Partizanu igraju kojii igači kada su stigli do finala LŠ? Nemoj da zajebavaš, kada se znalo oduvek da je Partizan vojni klub a Zvezda policijski (takvu podela vlast uradila) pa su tako generali u upravi Partizana i predsednici bili normalna pojava.
                              https://hercegbosna.org/forum/nogome...ana-t9626.html
                              Last edited by nebitan; 14-01-20, 14:00.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by L a z a R View Post
                                Stanislav Krakov.
                                Naklon

                                Konačno da naletim na nekog ko će pomenuti Stanislava Krakova.

                                Comment

                                Working...
                                X