Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Čudi me da ne znaš da je Čedomir Jovanović bio glavni finansijer vkcz?

    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
    Čudi me da o Vučiću i pokojniku govori sve najbolje.

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Pa u čemu da budemo prvi kad je Vučić i od vaterpola napravio crveno beli cirkus.

      Pre Vučića su daleko bili poznati uspesi Belgijske junačke vojske i vaterpolo kluba Zvezda.
      Oooo, bas pohvalno od tebe.
      Mnogi bi pozavideli na hrabrosti te male zemlje.

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Čudi me da ne znaš da je Čedomir Jovanović bio glavni finansijer vkcz?

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
        I onaj slučaj kada su ga napali Dunjić i ekipa negde u Mađarskoj.. (to je ta sezona kada je finansirao VK).
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by L a z a R View Post
          Oooo, bas pohvalno od tebe.
          Mnogi bi pozavideli na hrabrosti te male zemlje.
          Ja sam govorio o uspehu a ne o hrabrosti.

          Delije pre Vučića:
          Da li ste gledali finale svetskog prvenstva u vaterpolu izmedju Madjarske i Srbije?
          -Da li sam gledao šta?

          Delije za vreme Vučića:
          Tako je bre, tako je bre, najjači smo u vaterpolu. Da generali nisu oteli Banjicu i dali je Partizanu sad bi Zvezda bila prvak evrope 17 puta i jednom prvak sveta protiv Kombi-Kombija..
          Last edited by Chiwwi; 14-01-20, 07:37.

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Ja sam govorio o uspehu a ne o hrabrosti.

            Delije pre Vučića:
            Da li ste gledali finale svetskog prvenstva u vaterpolu izmedju Madjarske i Srbije?
            -Da li sam gledao šta?

            Delije za vreme Vučića:
            Tako je bre, tako je bre, najjači smo u vaterpolu. Da generali nisu oteli Banjicu i dali je Partizanu sad bi Zvezda bila prvak evrope 17 puta i jednom prvak sveta protiv Kombi-Kombija..
            A Alkatraz i ekipa sve pripadnici SANU, kapiraju sve sportove kao da su se od malena njima bavili...mojne Chiwwi, isti je to mentalni sklop, isto poznavanje sporta...a svodi se na boje dresova i grb kluba.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Kad kažem Delije mislim na sve navijače Zvezde.

              Comment


              • Originally posted by Chiwwi View Post
                Kad kažem Delije mislim na sve navijače Zvezde.
                Tek onda si lupio da sve ječi...Nije moguće, jer bar roditelji i rodbina vaterpolista nastalih u Zvezdi je pratila u dužem periodu te tako i naučila pravila.
                Osim njih je postojao i neki broj zaljubljenika u vaterpolo, ALI gro navijača i sa jedne i sa druge strane su oni sa talambasima koje sam naveo u prethodnom postu.
                Pazi sad, vi ste i najkošarkaškija publika i najfudbalskija i najrukometnija i najsportskija...malo morgen što reče (znaš već ko).
                Last edited by nebitan; 14-01-20, 08:38.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Mislim na 95% navijača kako god se zvali.
                  Ne mislim na onih 5% rodbine, entuzijasta, forumaša, ljubitelja sporta itd..

                  A Grobari jesu vaterpolo i košarkaška publika, naročito košarkaška.

                  I dan danas čuvam album sa sličicama Čubrila, Harisa Brkića i ekipe iz "Partizan" kinder jaja.
                  Isečci iz novina tabela EL 96/97-me kad nas je Rivasov Olimpijakos dobio u 1/4 finalu EL pa kasnije osvojio..

                  Vi ste tih godina omaložavali basket, niste pratili uopšte, lupetali kako će Bebeto da dodje u Zvezdu itd..

                  Fudbal jeste vaš sport, košarku pre Vučića niste pratili, mi je pratimo od malena ako ćeš da budeš iskren..

                  Kad kažem mi i vi, mislim na 90% navijača, ne mislim na mali broj entuzijasta, forumaša i pratilaca sportova, kladioničara što prate sve-što na tribini, što van nje..
                  Last edited by Chiwwi; 14-01-20, 10:53.

                  Comment


                  • Ja sam pratio košarku više pre Vučića nego sada. Ali mnogo ste krali pa došlo na naplatu.

                    Sećam se kao juče da je bilo(pričam ovo 99 put), vodimo 10ak razlike neki derbi, i svinjče ulazi na teren pljuje psuje, Bjelica vodio kontru. Staje igra. Staje sve. Posle 7 minuta preokrenuli lagano, sudjeno sve do kraja za Partizan.

                    A onda je kita prestala da se diže, pa ste se raspali. I slušaj, Chiwwi, nije Vučić najgore što je moglo da vam se desi.

                    Ja bih slao SAJ 2012te da hapsi igrače Partizana osvoje li bilo šta, poništava se utakmica, i igra se nanovo.

                    Toliko ste bili odvratni i u fudbalu i u košarci.

                    Jedini klub na svetu koji tvrdi da je uvek protiv države a veže 13 u košarci a 7 u fudbalu pozivajući se na nesposobnost FK i KKCZ uprava.

                    Jeste, vi ste pametni a mi svi glupi.

                    Šta vas je sačekalo duplo ste zaslužili ali dobro.

                    Comment


                    • Pa vi ste 45 godina bili Titov klub, red je valjda i mi da vežemo toliko vremena.

                      Kad će to da se vrati?

                      Comment


                      • Jeste, baš smo mi bili Titov klub. Dobro je ksd Partizan nije ili Dinamo.

                        Comment


                        • Ma niste.
                          Tito i Krcun dali Srbima Zvezdu da se ložimo dok oni crtaju Kosovo i Vojvodinu..

                          E čuj Srbi i fudbal. To mora ozbiljno da se isprojektuje da bi uspelo.

                          Comment


                          • Pa to je čitavom narodu nametnut komunizam, ko je tad šta smeo? Poubijali su Srba i Srba, ja ti pričam za navijače i za koga su Srbi navijali. Prosrpski ljudi uvek za Zvezdu. Zato je i izabrana tj njeni navijači kao regrutni centar za rat. Nisu bezveze to igrali Zvezda i HDZ-ov Dinamo.

                            To ko je i šta osnivao, Tudjmanova dečice, to mi nismo birali a nadam se ni vi. A to za koga je navijala većina srpstva, za to postoje istorijski fakti.

                            Vi ste kosmopolitski klub, mi smo seljački narodski srpski. Vi ste uvek bili širokih shvatanja.

                            Comment




                            • Comment


                              • To ko je Hrvat a ko Turski konjanik možemo da polemišemo.

                                Činjenica je da je Zvezda bila režimski klub 45 godina i projekat kojim se Srbima stavljalo amove da ne gledaju previše na ustav iz 74-te..
                                Last edited by Chiwwi; 14-01-20, 11:20.

                                Comment

                                Working...
                                X