Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
    Evo nam ga naš Brajkula. Ja kad nekoga fiksiram tomahavkom od ovih komukriminalaca, on dolazi da me zastupa. Vadi istorijat postova sa foruma. Sudija će videti odmah da se radi o ludaku. Ublažena kazna, neki lekići, tamo onamo, i sloboda brže nego što bi trebalo.

    A sve to uz pomoć advokatske kuće Juventino Brajkulovski
    Tebe će da proglase neuračunljivim, odnosno da ne možeš da pratiš tok postupka, automatski se isti prekine, a ti ostaneš bez krivične sankcije.

    Comment


    • Vidite li šta je moj advokat? Lazo, javi se, Lazo, javi se. Bruko profesije. I jao...

      Comment


      • Brajkula imam jednu kaznicu, stiže mi već treći poziv, zastareva u julu. Jel' da kuliram, da čekam nalog za privodjenje? Pratim ja to na portalu.

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Brajkula imam jednu kaznicu, stiže mi već treći poziv, zastareva u julu. Jel' da kuliram, da čekam nalog za privodjenje? Pratim ja to na portalu.
          Prekršajnu ?

          Comment


          • Da prekršajna

            Comment


            • Šta se dešava kada zastari? Nikom ništa a?

              Comment


              • Tako je.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Pa nikom ništa.
                  Ja sam ih već oladio za dve kazne.
                  Zastareva posle dve godine. A ako ne pokrenu postupak onda posle godinu dana.

                  Comment


                  • Šta si radio brat moj? Je l saobraćajni neki ili?

                    svi se razumete samo ja nemam pojma --> nisam nikada ništa prekršio --> pička sam --> familiju sam obrukao --> odoh ujutro na tri crvena da prodjem da se ne brukam više
                    Last edited by Cassius Clay; 12-01-20, 22:50.

                    Comment


                    • Saobraćajne.

                      Comment


                      • Ujutru gazim na crveno neću više da se brukam. Ao koja sam sisa ispao, 24 godine nikakav prekršaj napravio nisam. Preticao sam na punoj a ne gleda niko, ne vredi. Ujutru kroz crveno pa kud puklo..

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          Da prekršajna
                          Zastareva ti za dve godine od dana prekršaja.

                          Moj savet ti je da sledeći put primiš poziv i odeš kod lekara dan pred suđenje da ti izda da si bolestan ako imaš tu neku vezu da hoće to neko da ti napiše i dostaviš poštom na dan suđenja, pozoveš se na broj predmeta to ti je onaj Pr. broj u zaglavlju.

                          Sledeći put idi slobodno i negiraj prerkšaj, te traži suočenje sa policajcem.

                          Kad dođeš na sledeće, treće, ako ne dođe jun mesec ti ili se foliraj pred pandurom ili priznaj, onda nemoj da primiš presudu i čekaj petnaesti dan od dana kada ti je poštar zakačio ono obaveštenje, tada odeš u sud i podigneš presudu, potom čekaš 15 dan za rok za žalbu i naravno izjaviš istu poslednjeg dana, to je već jun.

                          Comment


                          • Ao majko mila šta radi Brajko. Iz glave vidite šta radi. Lazo javi se ako te nije sramota. Nudiš se tamo ko vašarska pevačica, mogao si ovako ženi izdeklamovati šta da radi. Pi brate pi

                            Comment


                            • Nemoj jebati čoveka. Kad sam ti i rekao.

                              Comment


                              • Znači ipak moram neku diverzijicu da odradim?
                                Hvala Brajkula.

                                Comment

                                Working...
                                X