Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Amfilohije bi izgleda kontrolu i nad CPC, Vucicu "zabranio" da dodje na Badnji dan u CG, samim tim haos napravio Mandicu i drugarima, jer MCP bas radi neocekivano, ko zna sto je Amfilohije smislio.
    sigpic

    Comment


    • Haha, dobra slika.

      Amfilohije je uradio pravu stvar posto ljudi dole izgleda samo njemu veruju. Ostaje samo glavni problem sto ne postoji nijedan politicar koji bi ujedinio sve ljude tamo, i koji bi skinuo prokletnika sa vlasti.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Haha, dobra slika.

        Amfilohije je uradio pravu stvar posto ljudi dole izgleda samo njemu veruju. Ostaje samo glavni problem sto ne postoji nijedan politicar koji bi ujedinio sve ljude tamo, i koji bi skinuo prokletnika sa vlasti.
        Zato sto isti Mandic i Knezevic supci rade sa Milom. Taman kad gradjanske neke stranke ojacaju, DF i DPS oslabe, oni izmisle ovako nesto i namaknu sebi glasove. A gle cuda ovo je izborna godina.
        Supcine jedni i drugi.

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by StefanPG View Post
          Zato sto isti Mandic i Knezevic supci rade sa Milom. Taman kad gradjanske neke stranke ojacaju
          Koje su sada te nove gradjanske stranke?

          Sto se tice ove dvojice mogu da foliraju neko vreme, ali kada ih narod provali dzaba im sve. To je primer kod nas Cede Jovanovica... svi su ga prokljuvili i sada ima podrsku u rangu statisticke greske. Seselju se takodje osvetila dupeuvlakacka politika.

          Comment


          • Nakon sto je Vucic odlucio da nece ici u crnu goru, danas su mogli da objave da je uhapsen malcanski berberin. Bas lepo.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Koje su sada te nove gradjanske stranke?

              Sto se tice ove dvojice mogu da foliraju neko vreme, ali kada ih narod provali dzaba im sve. To je primer kod nas Cede Jovanovica... svi su ga prokljuvili i sada ima podrsku u rangu statisticke greske. Seselju se takodje osvetila dupeuvlakacka politika.
              Zadnji put su to bile Demokrate na celu sa Aleksom Becicem, sa sloganom pobjede a ne podjele, ali su ga unistili jedni i drugi kao i on sam sebe. Jedina stranka koja trenutno nesto valja je URA na cijem je celu Dritan Abazovic, ali oni nemaju neku veliku podrsku. Imali su hiljadu prilika, hiljadu afera, ali se uvijek nekako tu pojave ovi bolesnici iz DFa, i cim ih narod vidi, svi se razbjeze.

              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

              Comment


              • Tesko ce najvecu podrsku u CG dobiti neko ko se zove Dritan. A kakav je Medojevic... jel on isto poslusnik?

                Comment


                • Najbolji je Dritan trenutno ali nikad nece imati ozbiljnu podrsku. Cak su i najradiakalniji podrzali Mila kad mu je rekao sjedi bitango. Jbg i ime i prezime igra, makar na ovim prostorima. Medojevic najgori, ubjedljivo, dok je takvih kao on Milo miran.
                  sigpic

                  Comment


                  • To znaci da taj Dritan treba biti deo nekog saveza sa jos nekim iz pravoslavnog korpusa, da bi cinio relevantnu snagu. Jel su albanci uz njega ili i dalje uz Mila?

                    Comment


                    • Zaključak: opozicija kao i u Srbiji go k***c. Da ih poželi svaki vlastodržac.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Vec je on sa pravoslavcima ali vise od 10% ne moze imati. Darko Pajovic je trebao da bude taj koji ce skloniti DPS ali je to epski neslavno zavrsilo za sve sem za Mila
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Najbolji je Dritan trenutno ali nikad nece imati ozbiljnu podrsku. Cak su i najradiakalniji podrzali Mila kad mu je rekao sjedi bitango. Jbg i ime i prezime igra, makar na ovim prostorima. Medojevic najgori, ubjedljivo, dok je takvih kao on Milo miran.
                          U kom smislu je najbolji Dritan? Šta je to štto ga kvalifikuje tako visoko u vašim (forumaškim) očima?
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Vec je on sa pravoslavcima ali vise od 10% ne moze imati.
                            Sta god on radio, cak i najbolje od svih, znacajan broj ljudi nece glasati za njega samo zato sto je Albanac. Takav je narod. Zato udruzivanje sa nekim moze doneti samo benefit. Ono sto meni licno se ne dopada je sto po biografiji bi se mozda moglo zakljuciti da je i nato lobista.... naravno ne kazem da jeste jer ne znam coveka, al biografija dosta mirise u tom pravcu.

                            Comment


                            • Na vlasti mafijasi i svastocinje potpomognuti Albancima, Bosnjacima, Hrvatima, u opoziciji ljudi koji mrze svoju drzavu kao sto su Mandic i Knezevic, sa njima u ekipi jedna splacina Medojevic koja svakih nekoliko godina mijenja stav i stranu kojoj ce da se prisljamci, pa onda imamo Becica i njegove prodavace magle, a tu je i ljiga Milacic koji je spreman i guzice da da za fotelju, Abazovic i njegovi mladi preduzetnici za koje glasa samo familija i jos dosta marginalnih partija ciji je cilj jedna stolica u parlamentu. Onolika drzava a 51 politicka partija Na sve to dodas Amfilohija i njegove carobnjake i dobijes drzavu od 600.000 stanovnika dje jedna polovina stanovnika misli da je druga polovina u zabludi, dje brat sa bratom ne prica zbog razlicitih politickih uvjerenja i ako obojica jedva kraj sa krajem krpe, dje se mrzi svoja zemlja, dje se mrzi prvi komsija(zato sto i prvi komsija mrzi tebe), dje je jedan veliki dio stanovnistva glup, neobrazovan i ciji je nivo opste kulture mozda i najnizi u Evropi, dje si po automatizmu okarakterisan kao takav i takav ako pripadas toj i toj strani, dje bi trecina populacije dozivljela nirvanu da se drzava sjutra srusi i tako dalje. Divno jedno mjesto...

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Na vlasti mafijasi i svastocinje potpomognuti Albancima, Bosnjacima, Hrvatima, u opoziciji ljudi koji mrze svoju drzavu kao sto su Mandic i Knezevic, sa njima u ekipi jedna splacina Medojevic koja svakih nekoliko godina mijenja stav i stranu kojoj ce da se prisljamci, pa onda imamo Becica i njegove prodavace magle, a tu je i ljiga Milacic koji je spreman i guzice da da za fotelju, Abazovic i njegovi mladi preduzetnici za koje glasa samo familija i jos dosta marginalnih partija ciji je cilj jedna stolica u parlamentu. Onolika drzava a 51 politicka partija Na sve to dodas Amfilohija i njegove carobnjake i dobijes drzavu od 600.000 stanovnika dje jedna polovina stanovnika misli da je druga polovina u zabludi, dje brat sa bratom ne prica zbog razlicitih politickih uvjerenja i ako obojica jedva kraj sa krajem krpe, dje se mrzi svoja zemlja, dje se mrzi prvi komsija(zato sto i prvi komsija mrzi tebe), dje je jedan veliki dio stanovnistva glup, neobrazovan i ciji je nivo opste kulture mozda i najnizi u Evropi, dje si po automatizmu okarakterisan kao takav i takav ako pripadas toj i toj strani, dje bi trecina populacije dozivljela nirvanu da se drzava sjutra srusi i tako dalje. Divno jedno mjesto...
                                Preteruješ toliko da zalaziš u autošovinizam, ispadoste najgori...a gde smo tu mi?
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X