Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Regulisati i oteti nije isto. Nigde nikome nije oteta imovina.

    Ovo što Milo radi Srbima je čist fašizam a njegovi razlozi i pozadina me ne zanimaju k'o što me ni Hitlerovi razlozi nisu zanimali.

    Comment


    • Jes, eno im Milo j*ba mater majcinu... Kad neko cita ovakve postove tacno bi pomislio da Milo po Crnoj Gori sprovodi lov na Srbe i da Srbi(koji sigurno cine makar 30% populacije) nemaju nikakva prava ni slobodu... pa to veze sa mozgom nema. Jednako lose zive i Crnogorci i Srbi i Albanci, Bosnjaci, Hrvati i svi ostali koji zive na teritoriji CG.

      Samo popovi posrani i odvratni odlicno zive... Zato su se ovako i uskopistili jer je Milo poceo da zateze povodac. Dosta su pljackali.

      Comment


      • Ne znam koje razloge ljudi imaju da se prave blesavi?
        Ovde uopšte nije reč o popovima, niti će crnogorski popovi da budu išta drugačiji od srpskih popova kad udju u otetu imovinu.
        Nit' je Milu ko branio da reguliše porez u dosadašnjoj crkvi, nit' će Milo da naplati porez svojim popovima, i uopšte ne sumnjam da će dobiti orden i buljarice za zasluge.


        Ovde je reč o klasičnom fašizmu. Isto ovo je Milošević radio Albancima na Kosovu. Podobne nagradjivao a nepodobne kažnjavao. Isto Milo radi Srbima, izuzeti su od poslova u javnim preduzećima osim ako se ne deklarišu kao Crnogorci, Crnogorski jezik kao manjinski je službeni, falsifikovanje popisa, pretnje i batinanje, klasično otimanje crkve.. Samo što se na Miloševića i Srbiju sručio Nato pakt a Mila i Crnu Goru prigrlio..

        Ali ajde da se pravimo blesavi, eto crnogorski popovi će pešaka do crkve otete da idu, oni ne vole džipove.
        Last edited by Chiwwi; 03-01-20, 08:18.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Sa svojim kriminalnim aktivnostima tamo i kretanjem novca koji nisu bas kontrolisale vlasti, ne moze se uopste reci da je ovo nezasluzeno. Ovako su im samo umanjili uticaj tamo, sve po zasluzi prethodnog delovanja. Milo svakako ce i sutradan da saradjuje sa njima, ovako im je samo pokazao ko je gazda u prciji.


          Jos u dvadesetom veku je regulisano, pa ti vidi koliko zaostajemo.

          Nastavlja fasizam prema srpskom narodu? LoL Daj odrasti vec jednom. Antisrpska politika koju plasira crnogorskom narodu je samo obmana, uveliko saradjuje sa srpskom vlascu i dok god vladaju Vucic i Milo, nece biti nikakvoh velikih sranja na nacionalnoj osnovi u kojima ce da dodje do stradanja stanovnistva.

          Ljudi misle ako napada srpski narod da tu uopste ne postoji saradnje sa srpskim krimosima, klasicna zabluda kod ljudi sa ovih prostora. Nacionalna politika je paravan za kriminalne aktivnosti sa zemljama iz okruzenja.

          Isti recept se primenjuje 30+ godina, a narod je glup pa glup.
          Kakva bestidna relativizacija fašisoidnog režima.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Chiwwi View Post
            Ne znam koje razloge ljudi imaju da se prave blesavi?
            Ima ljudi koji toliko ne vole popove i crkvu, pa cak da ih rascerece i zapale na lomaci oni bi rekli - e bradati pedofili, bolje nisu ni zasluzili
            Fali nam empatije i tolerancije mnogo.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post

              Nastavlja fasizam prema srpskom narodu? LoL Daj odrasti vec jednom. Antisrpska politika koju plasira crnogorskom narodu je samo obmana, uveliko saradjuje sa srpskom vlascu i dok god vladaju Vucic i Milo, nece biti nikakvoh velikih sranja na nacionalnoj osnovi u kojima ce da dodje do stradanja stanovnistva.
              .
              Cek, to sto saradjuje sa Vucicem je dokaz da to nije antisrpska politika?? Objasni logiku molim te?

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ne navijam ja za Bajern, vec postujdm Deja i dajem mu podrsku. Mala kriza rezultata, bez sumnje ce uzeti totulu, od F8 nista. Ok rezultat.
                Kako ne navijas kada si juce rekao da bi dupe dao da Bajern pobedi, a ako se to i ne desi si se kladio na Zvezdu da ti pare pruze utehu??

                Ne moze tako Losmi....kad Zvezda izgubi onda utociste trazis kod tvoga Dejoa, a kada Dejo prodje ko bos po trnju onda kao samo sam se salio.

                Comment


                • Zreli su i Milo i Pickousti da budu proslost....potrudimo se ljudi iz sve snage da tako i bude ....

                  Comment


                  • Lošmi navija za mamu i tatu kad prime platu..

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Ima ljudi koji toliko ne vole popove i crkvu, pa cak da ih rascerece i zapale na lomaci oni bi rekli - e bradati pedofili, bolje nisu ni zasluzili
                      Fali nam empatije i tolerancije mnogo.
                      To što ne vole popove mogu da razumem ali da više vole crnogorske popove od srpskih ne. Pa još i pravdaju nasilnu smenu i otimačinu.

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Lošmi navija za mamu i tatu kad prime platu..
                        ovo je malo previse ....

                        Comment


                        • Tata mi je umro odavno, a mama mi je penzioner, ruzno to sto pises Chiwwi al kontam da nisu lose misli.

                          Stavise naravno da sam mislio ali kad nisam video Hobbita naterenu bilo je ok...ako ste dobili ovaj mec protiv mene, drago mi je posto sam ipak navijac Zvezde,koja je trenutno pod opsadom ali sta je tu je...bitno da ste vi srecni...Dejo je jos jednmpokazao zasto ga ljudi postuju i vole.

                          Ne treba u zivotu biti ljuboran Chiwwi posebno ne na forumu i prozivati roditelje, jos manje da neko zivi od roditelja, verujem da ima ovde i takvih i to nista lose nije...uplitanje porodice u forumske price je poprilicno jadno i ako tvoja recenica nema nikakvog smisla....daj Boze da si 15% mene bio bi verovatno srecan covek )

                          Ali udrite sad, sta da se radi,naleteo sam na zicer...ali sto kaze debeli Saolin Dukljanin...sve ce se ovo lani zvati ))
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ja se izvinjavam, nisam znao, niti mi je bila namera uopšte da se sprdam sa ljudima koji žive na račun roditelja.

                            "Navija za mamu i tatu kad prime platu" je izraz za nekoga ko se ne vodi ideologijom nego navija samo u dobru a ne i u zlu, apropo sprdancije da čas navijaš za Zvezdu a čas za Bajern u zavisnosti ko pobedi.

                            Ako sam pogrešno protumačen, izvinjavam se još jednom.
                            Last edited by Chiwwi; 03-01-20, 10:07.

                            Comment


                            • Sto se tice crkve, mogu reci samo da je ovo najveci problem psihopate na vlast pored toga sto je krimnalac i radi svasta nesto na lincom bogacenju i njegove hobotnice. On je u stanju da izazove veliko sranje na balkanu i da je ovo ovde bure baruta na celu sa ludakom.

                              CG je htela da uvede zakon, mi palimo zastave i trazimo djavola,dok narod dole seta i trazi neko mirno resenje bar se nadam. Svako sranje sa nasom bracom dole je uzasno. Bukvano jedan narod i ko misli drugacije taj nije normaln i veoma je bolestan..

                              Mene brine sto psihopata nije rekaoidem dole kod Mila da pricam o tome sa njim..??? Sto to nije uradio vec pusta narod da se bori i nervra i fali neka iskra da sve ode u kurac...

                              Sto se mene licno tice, crkva bi placala porez i morala bi da evidentira svaki dinar..isto kao i svaki gradjanin mora da ima poreklo novca i imovine...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Chiwwi View Post
                                Ja se izvinjavam, nisam znao, niti mi je bila namera uopšte da se sprdam sa ljudima koji žive na račun roditelja.

                                "Navija za mamu i tatu kad prime platu" je izraz za nekoga ko se ne vodi ideologijom nego navija samo u dobru a ne i u zlu, apropo sprdancije da čas navijaš za Zvezdu a čas za Bajern u zavisnosti ko pobedi.

                                Ako sam pogrešno protumačen, izvinjavam se još jednom.
                                Nisi, samo me te zajebavam, naleteo si na mene koji to razume...ali svakako porodice ne treba spominjati u bilo kakvom kontekstu sem ako neki forumas to ne zeli...

                                Vidi ga sto se usro bana hahaha )) moram i ja bar jednu bitku dobiti danas...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X