Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Krenuli ste u spinovanje napad je najbolja odbrana. Po oprobanom receptu hoćete da prezentujete kako smo mi ljubimci državne kase.
    Brzo zaboravljate ne tako davnu prošlost i ko vam je pomogao da napravite nezabeležen presedan i fuziju kakvu svet nije video.
    Jednostavno stavite na vagu vaše i naše ugovore sve će vam se samo ukazati. Znam da nije svejedno navići se na sadašnji nivo, maca pojela guzu pa se plašite i miša (Tamiš) pa su vam sada krivci svi i Ostoja, Partizan, Vučić, Bokan...

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    Isti onaj ko je vama pomagao u "dominaciji" - država.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Država nam pomogla i učešće na F4 [emoji848]
      Da važiiii...

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Zacutacete, nevernici, kad Little Cho izdivlja u zavrsnici i ode u Spurse za 10M $
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Zacutacete, nevernici, kad Little Cho izdivlja u zavrsnici i ode u Spurse za 10M $
          kakav humor ...pa ti si bog humora ....ponasanje i postovi su ti ...DNO!

          Comment


          • Originally posted by Ica View Post
            kakav humor ...pa ti si bog humora ....ponasanje i postovi su ti ...DNO!
            Prema parohiji i pop.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Država nam pomogla i učešće na F4 [emoji848]
              Da važiiii...

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              Premlacivanje sudija je pomoglo dominaciji u nasoj drzavi ,kompletna sudijska organizacija plus Djilas koji je trpao pare koliko god je mogao kod vas na racun ...otimali ste igrace kako ste hteli i kupovali kvalitetne strance ...kako su pare trosene ,za sta sve i koje svote to se jos ne zna jer niste dali jos uvek podatke o tome ..to je izgleda drzavna tajna ....
              F4 je normalan sled dogadjaja jer ste imali kvalitetnu ekipu i igrali prilicno dobro uz dosta srece i znatno laksi sistem EL sto se tice stizanaja do zavrsnice ....

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Prema parohiji i pop.
                Dovoljno je to sto se sa popom poredis ...to je najbolji pokazatelj tvoje velicine

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  Premlacivanje sudija je pomoglo dominaciji u nasoj drzavi ,kompletna sudijska organizacija plus Djilas koji je trpao pare koliko god je mogao kod vas na racun ...otimali ste igrace kako ste hteli i kupovali kvalitetne strance ...kako su pare trosene ,za sta sve i koje svote to se jos ne zna jer niste dali jos uvek podatke o tome ..to je izgleda drzavna tajna ....
                  F4 je normalan sled dogadjaja jer ste imali kvalitetnu ekipu i igrali prilicno dobro uz dosta srece i znatno laksi sistem EL sto se tice stizanaja do zavrsnice ....
                  A kako se vama nije desio F4 kada ste sve imali što ste poželeli. Hoćeš reći da ste manjkali sa kvalitetom stranaca. Dovodili ste šta ste hteli. Pojedine sezone niste se libili da stranog igrača u toku kalendarske godine zamenite još kvalitetnijim proizvodom.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Ica View Post
                    Premlacivanje sudija je pomoglo dominaciji u nasoj drzavi ,kompletna sudijska organizacija plus Djilas koji je trpao pare koliko god je mogao kod vas na racun ...otimali ste igrace kako ste hteli i kupovali kvalitetne strance ...kako su pare trosene ,za sta sve i koje svote to se jos ne zna jer niste dali jos uvek podatke o tome ..to je izgleda drzavna tajna ....
                    F4 je normalan sled dogadjaja jer ste imali kvalitetnu ekipu i igrali prilicno dobro uz dosta srece i znatno laksi sistem EL sto se tice stizanaja do zavrsnice ....
                    Originally posted by Ica View Post
                    Dovoljno je to sto se sa popom poredis ...to je najbolji pokazatelj tvoje velicine
                    Mogao bi da se smiris malo.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Zacutacete, nevernici, kad Little Cho izdivlja u zavrsnici i ode u Spurse za 10M $[emoji3]
                      Priznaj da si ispao glup sa ovim.
                      Tako odajes mrznju prema Zvezdi da ni tvoj ,,humor,, to ne moze prokriti
                      Last edited by Laza Kacanski; 01-05-18, 19:42.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        A kako se vama nije desio F4 kada ste sve imali što ste poželeli. Hoćeš reći da ste manjkali sa kvalitetom stranaca. Dovodili ste šta ste hteli. Pojedine sezone niste se libili da stranog igrača u toku kalendarske godine zamenite još kvalitetnijim proizvodom.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Dovodili smo sta smo hteli
                        Strance koje niko ne uzme na kraju prelaznog roka .....i nakon kata u NBA ..toliko o tome ....toliko smo imali para u neogranicenim kolicinama da su nam 80 % ekipe bili domaci igraci i prospekti domaci . Mi smo prodavali igrace i do 4 puta skuplje nego sto smo ih dovodili i to sam znas ...
                        Radonja je otisao jer je za celu godinu igracima dato 2,5 plata !! treba li dalje da pricamo nesto ...to je istina a rezultati koji su postizani su bili vanserijski u odnosu na uslove u kojima se radilo ...
                        Last edited by Ica; 01-05-18, 19:43.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Priznaj da si ispao glup sa ovim.
                          Tako odajes mrznju prema Zvezdi da ni tvoj ,,humor,, to ne moze prokriti
                          Smiri se i ti ...vidis da ne smemo da se oglasavamo mi smrtnici

                          Comment


                          • Izgleda drugar da si ti gledao neki drugi film.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Ica View Post
                              Smiri se i ti ...vidis da ne smemo da se oglasavamo mi smrtnici
                              Ja ovo smatram normalnom konverzacijom. Dok nema vređanja i psovanja sve je OK u najboljem redu. Ne vidim gde su problemi. Svako brani svoj klub/stranu što je normalno.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Izgleda drugar da si ti gledao neki drugi film.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                NE druze ,ja ne pratim od juce kosarku ...ali ok ti uzivaj u svojim fantazijama i to je ok

                                Comment

                                Working...
                                X