Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_PG View Post
    Ne znam kod vas u BG ali odje smrkava u 4 sata
    Pa jel to vece ili noc.....noc ovamo pocinje u 00h, jedino ako vam je Milo i to pomerio.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Pa jel to vece ili noc.....noc ovamo pocinje u 00h, jedino ako vam je Milo i to pomerio.
      Grešiš, izraz noć označava period od zalaska do izlaska sunca, veče predstavlja uži pojam i odnosi se na prvi deo noći (uža odrednica)...kao sumrak, svitanje, ponoć...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Pa jel to vece ili noc.....noc ovamo pocinje u 00h, jedino ako vam je Milo i to pomerio.
        Pojma nemam,mozda sam pogrijesio,meni je to sve noc.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Pojma nemam,mozda sam pogrijesio,meni je to sve noc.
          Evo Ganac objasnio da sam ja pogresio.

          Comment


          • Evo naiđoh na snimak,pogledati na 1'10'' pa dalje, iskreno me zanima zašto su bacali suzavac CG kornjače? Čime su to izazvani?
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad
              Zasto bravo? Za vrijedjanje i manupulaciju? Za mijesanje baba i zaba? Ko je vas narod u CG? Samo onaj koji navija za vas? Ili i navijaci KKB mogu biti vas narod? Kakav je uopste ovaj bolesni post i kako se vise dopusta ovakva pisanija?
              Ne znam po cemu je manipulacija i vredjanje ... Milo je izjavio da je Buducnost personifikacija crne gore i njene drzavnosti i svakome je jasno na sta misli i sta Milo zastupa ... Od odcepljenja crne gore se vodi strahovita antisrpska propaganda i ovom izjavom on potvrdjuje da je i kk buducnosy instrument te politike, nemoj da se pravimo naivni ... Prilicno sam siguran da bi to danas i bilo prezentovano onako smekerski da je kojim slucajem utakmica igrana i srpski klub ne sme da ucestvuje u takvim stvarima

              Comment


              • Jel navijas za Brose mmmmmmajstore...ovo ti je mec godine ili bar sezone...evo i Bartel se povredio...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Jel navijas za Brose mmmmmmajstore...ovo ti je mec godine ili bar sezone...evo i Bartel se povredio...
                  ma gde da pratim te DZ lige.

                  Inace uvek navijam za autsajdere ali ne mogu protiv Lucica... i jel ima jos neki nas ili ihje Radonja sve oterao?

                  Comment


                  • Originally posted by Marcus View Post
                    Ne znam po cemu je manipulacija i vredjanje ... Milo je izjavio da je Buducnost personifikacija crne gore i njene drzavnosti i svakome je jasno na sta misli i sta Milo zastupa ... Od odcepljenja crne gore se vodi strahovita antisrpska propaganda i ovom izjavom on potvrdjuje da je i kk buducnosy instrument te politike, nemoj da se pravimo naivni ... Prilicno sam siguran da bi to danas i bilo prezentovano onako smekerski da je kojim slucajem utakmica igrana i srpski klub ne sme da ucestvuje u takvim stvarima
                    Sve je tako kako si opisao.
                    Da pitam ove Crnogorce, gde vi živite u matičnoj državi ili na Marsu? Za Powerslave-a znam da je u Americi, on ima relativno opravdanje, svi vi ostali bi trebali da ste u CG. Pošto reagujete kao da ste upravo sleteli u Podgoricu, ili okolinu nemate pojma šta vam se dešava u državi poslednjih 30-ak godina, i ovi u Severnoj Koreji naspram vas deluju da su na samom izvoru informacija.
                    Čitate li novine, koristite li internet za nešto još osim za forum? Imate li svest o trenutku i mestu u kojem živite?
                    Ili imate a pravite se da nemate?
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      ma gde da pratim te DZ lige.

                      Inace uvek navijam za autsajdere ali ne mogu protiv Lucica... i jel ima jos neki nas ili ihje Radonja sve oterao?
                      Dekkard on: Od vasih je tu bio samo Macvan. Dekkard off: Mojne tako...bori se Dejo go laf, ali evo Bartel out, verovatno i za Beograd...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Sve je tako kako si opisao.
                        Da pitam ove Crnogorce, gde vi živite u matičnoj državi ili na Marsu? Za Powerslave-a znam da je u Americi, on ima relativno opravdanje, svi vi ostali bi trebali da ste u CG. Pošto reagujete kao da ste upravo sleteli u Podgoricu, ili okolinu nemate pojma šta vam se dešava u državi poslednjih 30-ak godina, i ovi u Severnoj Koreji naspram vas deluju da su na samom izvoru informacija.
                        Čitate li novine, koristite li internet za nešto još osim za forum? Imate li svest o trenutku i mestu u kojem živite?
                        Ili imate a pravite se da nemate?
                        11.335? zali boze kilobajte

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Dekkard on: Od vasih je tu bio samo Macvan. Dekkard off: Mojne tako...bori se Dejo go laf, ali evo Bartel out, verovatno i za Beograd...

                          LosmiSK mode on:
                          Nein, das ist Partizanen banditen!!
                          LosmiSK mode off


                          mmajstor mode on:
                          Macvan je nas kao i Jovic... kad se predje preko grane boje vise nisu bitne
                          mmajstor mode of

                          Comment


                          • Ajde napravi neki strip, kao u stara dobra vremena
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • mrzi me nesto, nova je godina

                              Comment


                              • Originally posted by Mrkela View Post
                                Jesu li tenzije povecane s razlogom? Zanima me bas tvoje misljenje? u cemu je tocno problem sa zakonom koji je izglasan? To sto je stavljena tocka na i velikoj Srbiji i Jugoslaviji i sto ljudi hoce svoju drzavu ili?
                                Ne već to što se nacionalizuju crkve koju su u vlasništvu SPC-a ili preciznije rečeno otimaju.

                                Ajmo sad i mi u Srbiji da nacionalizujemo džamije po Raškoj i katoličke crkve po Vojvodini.

                                Ajmo da se pravimo blesavi na Mila fašistu.

                                Comment

                                Working...
                                X