Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • po meni je trebalo ici pa ih pustiti da sami sebe pokopaju i to je to

    Comment


    • Originally posted by darko pancev View Post
      po meni je trebalo ici pa ih pustiti da sami sebe pokopaju i to je to
      A sta tacno ocekujes da moze da se desi?

      Comment


      • Poraz [emoji1]

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          A sta tacno ocekujes da moze da se desi?
          može da se desi sve isto kao što se desilo prošle godine, šta tu nije jasno?

          situacija nije normalna trenutno u CG, pa pričajte vi šta hoćete, ali ne vidim razlog da se meč ne odigra, ovo ostalo je čovina igra gde će glumiti žrtvu kako god da okreneš, ali niko ne pada na te fore više
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Da ajde recimo da politicka situacija nije bajna. Navijaca buducnosti ima u svakoj partiji ili svakom taboru nazovi kako ti odgovara.

            Comment


            • čuj nije bajna, pa jel misliš da smo mi svi budale?

              to što čova glumi ludilo nije razlog da se ovde lažemo

              opet kažem, meč treba da se igra, ali da mi sad predstavljate neku bajku dole, smešno je
              Last edited by mark !t zer0; 30-12-19, 11:18.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                A sta tacno ocekujes da moze da se desi?
                da udju navijači na teren,da napadnu klupu,pljuju i prete igračima dok su na terenu. . . poznato?

                Comment


                • Originally posted by StefanPG View Post
                  Poraz [emoji1]

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                  poraz je sastavni deo sporta i ako si bolji kapa dole. . .ali posteno! a ne da ti sutiras na kos a meni vezane ruke a treba da branim i napadam koš!

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Da ajde recimo da politicka situacija nije bajna. Navijaca buducnosti ima u svakoj partiji ili svakom taboru nazovi kako ti odgovara.
                    nije bajna je sramotno blag izraz!

                    Comment


                    • Vi znate kakvo je stanje ovdje? Jeste li mozda vidjeli svojim ocima? Nemojte da lupate ako ne znate. To sto se skupi 500 gradjana na periferiji grada od 600k ljudi, sigurno nije gradjanski rat [emoji1]
                      . Pa vise ce ljudi da bude nocas u sali, nego o ovome o cemu vi pricate.

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        da udju navijači na teren,da napadnu klupu,pljuju i prete igračima dok su na terenu. . . poznato?
                        Ma samo pitam informativno,da znam sta da ocekujem nocas.

                        Comment


                        • Originally posted by StefanPG View Post
                          Vi znate kakvo je stanje ovdje? Jeste li mozda vidjeli svojim ocima? Nemojte da lupate ako ne znate. To sto se skupi 500 gradjana na periferiji grada od 600k ljudi, sigurno nije gradjanski rat [emoji1]
                          . Pa vise ce ljudi da bude nocas u sali, nego o ovome o cemu vi pricate.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                          znam, iz prve ruke, i šta sad?
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Evo komentara jednog Podgoričanina (sa drugog foruma)
                            "Situacija u Crnoj Gori je daleko od dobre. Sinoć je bilo nekoliko skupova, čak i sukoba sa policijom. 4 policajca su lakše povrijedjena, jedan je pogodjen kamenicom u glavu, policija se već par godina krvnički ophodi prema svim gradjanima koji protestuju i ne može niko da me ubijedi da tu nema prekomjerne upotrebe sile. Čak i sinoć kod hrama u Podgorici. U ostalim gradovima narod izlazi na ulice i mirno protestuje, za sada. Situacija je relativno pod kontrolom al može vrlo lako i da se pogorša vrlo brzo.

                            Sa druge strane, stvarno vjerujem da frke u Morači ne bi bilo. Prije svega niko ni ne zna reakciju Varvara na sva dešavanja. Njihov vodja je brutalno pretučen ne tako davno od strane policije na utakmici u Nikšiću. U PO najviše problema tokom utakmice nisu ni pravili Varvari već sinovi ministara i funkcionera u prvim redovima. Vjerujem da što se bezbjednosti tiče u sali, ne bi bilo problema, a ovih stvari koje nos sa sobom ovakve utakmice (skandiranja i ostalo) toga će vjerovatno biti.

                            Lično ne bih volio da se ova utakmica odigra iz 2 razloga. Prvi, jer mi se ne svidja naš odlazak na utakmicu, oću kakim neću kakim, treba sa aerodroma da idemo u salu, a od jutros se čeka hoćemo li uopšte igrati. I drugi, naši igrači su prije nekoliko dana izašli pred medije i odlučili da im smeta igranje pred svojim navijačima ako zvižde protiv jednog igrača, pa možete zamisliti kako će im tek biti u Morači."
                            Tako da pričati o tome kako je sve bajno - nije ali verujem i ja da se može i da se hoće odigrati utakmica.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • ne, najbolje da je bajno sve, niko ne predstavlja gradjanski rat i velike nerede, ali sve ukazuje da nešto od toga može da se desi u budućnosti. tenzije su povećane, a ti postavljaš slike neke dečije parade ili šta god, a mi smo svi šišarke
                              Last edited by mark !t zer0; 30-12-19, 11:28.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Ma samo pitam informativno,da znam sta da ocekujem nocas.
                                sve već vidjeno plus jos neki specijalitet Bokana,novogodisnje iznenadjenje!

                                Comment

                                Working...
                                X