Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne razumem zašto spin za krušik, znam da su se desile mahinacije, onaj lik je bio uzbunjivač, slinin otac i tako... ali šta se još dešavalo da se zamagli?
    Malčanskog silovatelja dece su možda samo iskoristili da se pažnja preusmeri ali to je kratkotrajno.
    Previše ste upali u tu priču o zaverama.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ehh Losmi, da vise ljudi razmislja tako, dje bi nam svima bio kraj. [emoji1]


      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Vredi se presaltovati i navijati za nemacke ekipe , vrlo lako postanes idol i miljenik sirokijeh masa.

        Comment


        • Meni on više liči na navijačkog apatrida nego što uopšte za bilo koga navija.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Ne razumem zašto spin za krušik, znam da su se desile mahinacije, onaj lik je bio uzbunjivač, slinin otac i tako... ali šta se još dešavalo da se zamagli?
            Malčanskog silovatelja dece su možda samo iskoristili da se pažnja preusmeri ali to je kratkotrajno.
            Previše ste upali u tu priču o zaverama.
            Pa stalno i vrte... te ruski spijun, te brat od ane dabovic, te malcanski berberin. Kakav bre berberin, da je to sve istina nasli bi ga u roku od dva dana... on je neki maloumnik a ne master majnd Morijarti da ne mogu da ga uhvate 600 policajaca nedelju dana. Verovatno su ga ili vec koknuli, ili mozda platili da se pravi tosa dok ga toboze ne uhvate, on je ionako navikao na zatvor.

            Razmere tog sranja u Krusika su ogromne i ne odnose se samo na Krusik vec na celu vojnu industriju. Za to se ne rade samo smene vec se i guli robija. A kada se jos uveze da je to oruzje koje ameri snabdevaju teroriste, ali ne smeju da im salju svoje da ne bi ostavili trag i dokaz ko ih naoruzava, onda je ulog jos veci zbog cega to mora da se zataska. A ljudi u unutrasnjosti o tome pojma nemaju, jer nema gde da cuju... a i zanimljivije je da prate kako se javno lovi neki maloumnik sa holivudskim nadimkom 'malcanski berberin'. Slina bi sa ovim mogao da snimi i true detective 4 sezonu. Spinovanje je daleko uznapredovalo zadnjih godina... a kako i ne bi kad im marketing rade najvece marketinske agencije a i kralj spina Toni Bler je jedan od konsultanata.

            Comment


            • Sve se slazem i bolesno je..da je drzava kriminalna od glave do pete. Svest o tome ide od gore ka dole. Lepo napisano mmmmajstore.
              Last edited by LosmiSK; 29-12-19, 23:02.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Neznalica Đorđević očitao lekciju legendarnom Mesini.

                Šta bi bilo da zna
                njega i Šakota nesrećni guzi . . .

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  Pa stalno i vrte... te ruski spijun, te brat od ane dabovic, te malcanski berberin. Kakav bre berberin, da je to sve istina nasli bi ga u roku od dva dana... on je neki maloumnik a ne master majnd Morijarti da ne mogu da ga uhvate 600 policajaca nedelju dana. Verovatno su ga ili vec koknuli, ili mozda platili da se pravi tosa dok ga toboze ne uhvate, on je ionako navikao na zatvor.

                  Razmere tog sranja u Krusika su ogromne i ne odnose se samo na Krusik vec na celu vojnu industriju. Za to se ne rade samo smene vec se i guli robija. A kada se jos uveze da je to oruzje koje ameri snabdevaju teroriste, ali ne smeju da im salju svoje da ne bi ostavili trag i dokaz ko ih naoruzava, onda je ulog jos veci zbog cega to mora da se zataska. A ljudi u unutrasnjosti o tome pojma nemaju, jer nema gde da cuju... a i zanimljivije je da prate kako se javno lovi neki maloumnik sa holivudskim nadimkom 'malcanski berberin'. Slina bi sa ovim mogao da snimi i true detective 4 sezonu. Spinovanje je daleko uznapredovalo zadnjih godina... a kako i ne bi kad im marketing rade najvece marketinske agencije a i kralj spina Toni Bler je jedan od konsultanata.
                  1. Svaki izvoz naoružanja i vojne opreme ide kroz strogu kontrolu unutar države i vrlo mali broj firmi može i ima licencu za izvoz naoružanja (obično su direktori iz vojnih i bezbednosnih struktura visoko rangirani).
                  2. NiV oprema podleže i kontroli stranih agencija i mora se znati tačka polaska i tačka dolaska, tj kome se isporučuje roba i da li je na listi zabranjenih (po listama OUN) ili je dozvoljeno njima distribuirati naoružanje.
                  U ovom slučaju je naoružanje išlo u KSA mislim i nakon predaje robe i prateće dokumentacije svaka odgovornost RS prestaje.
                  Danas je sve podložno manipulaciji a pogotovo ovakva tema. Dalje, kako su stigle minobacačke granate ili mitraljez, Crna strela...nije ni odgovornost Srbije ni pitanje za Srbiju i vlast.
                  3. Problem oko dobijanja posla izvoza je sasvim nešto drugo i tu je uzbunjivač i bio bitan. Men je uvek bilo nejasno kako može da opstae bilo koja firma osim SDPR u ovom poslu u Srbiji.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Ne mogu ostaviti kada vi nevešto pokušavate da do meča ni ne dođe. Već u startu znate epilog svega.
                    E sad uporedi ovo i ono sto si jutros napisao na zvezdinoj temi.
                    Ne rece jel bio faul, kod bloka, i jel gazio onaj liniju? Koji su to zvezdin portali?

                    Comment


                    • Nije videlo faula. Možda je po tebi bio prekršaj Tomasa ali moram te razočarati jer bivše krilo Sasarija nije bio u epicentru zbivanja. Moraš prvo lepo sagledati celokupnu situaciju, skinuti dioptriju ne bi li sa pravom oštrinom pogledao ponovo celokupnu situaciju.

                      Ja sam napisao na vašoj temi situaciju kakva dolazi putem medija i TV prijemnika. A ne bih baš rekao da se Čović utronjo linča. Pre bih rekao da tekma dolazi u nezgodnom trenutku. Težak put u Rusiju i nazad, manjak treninga + zdravstveni bilten ne baš najpovoljniji. Ne možeš me ubediti da februar, termin koji ste navodno izabrali, ne bi pas'o vama ko budali šamar.
                      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 30-12-19, 08:50.

                      Comment


                      • Ružni Prljavi Zli aka Oftalmolog
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Pa stalno i vrte... te ruski spijun, te brat od ane dabovic, te malcanski berberin. Kakav bre berberin, da je to sve istina nasli bi ga u roku od dva dana... on je neki maloumnik a ne master majnd Morijarti da ne mogu da ga uhvate 600 policajaca nedelju dana. Verovatno su ga ili vec koknuli, ili mozda platili da se pravi tosa dok ga toboze ne uhvate, on je ionako navikao na zatvor.

                          Razmere tog sranja u Krusika su ogromne i ne odnose se samo na Krusik vec na celu vojnu industriju. Za to se ne rade samo smene vec se i guli robija. A kada se jos uveze da je to oruzje koje ameri snabdevaju teroriste, ali ne smeju da im salju svoje da ne bi ostavili trag i dokaz ko ih naoruzava, onda je ulog jos veci zbog cega to mora da se zataska. A ljudi u unutrasnjosti o tome pojma nemaju, jer nema gde da cuju... a i zanimljivije je da prate kako se javno lovi neki maloumnik sa holivudskim nadimkom 'malcanski berberin'. Slina bi sa ovim mogao da snimi i true detective 4 sezonu. Spinovanje je daleko uznapredovalo zadnjih godina... a kako i ne bi kad im marketing rade najvece marketinske agencije a i kralj spina Toni Bler je jedan od konsultanata.
                          Sad sam dosao sebi od puta pa da ti odgovorim.

                          Ovaj narod je u dubokom sranju. Na prvi mg psihopate i ludaka sa vlasti, napravilo se sranje sa zemljom gde bi trebali imati najbolje odnose u susedstvu. Da hoce, napravili bi rat za pet minuta. To je najveci problem kod zvalavaog. Da hoce, da im ovo neodgovara, rekli bi ej Milo, ajde se nadjemo i dogovorimo a do tada narod da se smiri i da ide svojim kucama.

                          Naravno da je ovo jeftinmarketing oba idiota, verovatno i ovo mala da se skine sa afere koja moze doci glave nekim politicarima i to sa ozbiljnim robijama. Takve cene se placaju i sa ozbiljnijim stvarima nego sto sminkaju ove danas.

                          Koliko smo bolesni, neki ljudi mrze dole ljude zbog Covica sto tako kaze ili oni drugi zbog Bokana, ima primera i na ovom forumu...mrznja tinja i to je dubok problem ove nacije. Niko za sebe nece reci da je glup, i da je paopod uticaj, ali slika govori vise od hiljadu reci...

                          Sad ispade da ovaj silovatelj neka vrsta ramba i hanibala lektora pa ne mogu da ga uhvate...mislim da je on pao odavno..ali Krusik mora da se pere....kao i Jovanjica koja nije nista manje opasna...

                          Imas dve ozbiljne drzavne greske, ima ih milion, milon lazi ali ove dve bi palo 95% vlada u svetu sa nekim vidiom demokratije ali ne i nasa....ovi defitnitivno idu do kraja i neko sranje ce biti pre ili kasnije...

                          Da ne idem dalje, pola ljudi i nema pojma sta se desava i sto se dole izlazi na ulice a jos manje znaju koliko je tesko bezati drzavi kad cela ona vija..dovoljno da te vija jedan vest pandur pa si u problemu a ne cela drzava....

                          Jezive gluposti, ali kako sijes tako i zanjes..samo da vidimo sta cemo dobiti na kraju..


                          Sto se tice toga da se ostavljaju tragovi, naravno da mora da se ostave, zato i padaju...teroriste snadbevaju svi, pa i Rusi, Ameri itd...ne prave oni oruzje za ne znam koga..nama je problem vec sto je drzava ostecena tim poslovima i to direktno od cela drzave sa aAV I slinom sa sve ocem...to je ozbiljna stvar za koju se odgovara...itd..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Pošto je Reprezentacija zaključana staviću ovde učinak naših reprezentativaca u direktnom duelu Nuggetsa i Kingsa:
                            - Bjelica 27 poena, 6 skokova, 2 asistencije 1 blokada
                            - Jokić 17 poena, 8 skokova i 4 asistencije uz samo jedan promašaj iz igre
                            - Bogdanović 7 poena, 2/7 trojke, 0/1 za dva, 5 skokova, 1 asistencija
                            Nuggetsi očekivano pobedili, uz jedan magični momenat Jokera, na snimku od 45-og sekunda


                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Comment


                              • Originally posted by L a z a R View Post
                                RPZ@������
                                Zahvalan, sve jasno.
                                Ništa tebi nije jasno.

                                Tvoj mozak reprodukuje samo što njemu odgovara.

                                Izgleda vid nije jedini problem.

                                No. Idu praznici. Ostavimo sve loše po strani. Ljudi smo. Valjda...

                                Comment

                                Working...
                                X