Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RPZ @Poslednja rečenica,u najmanju ruku,nije istina.Bilo je po jedna,dve na obe strane pogrešnih odluka,ali kako to obično biva 1000 puta ponovljena...
    Moguće da grešim,mada sam odgledao, i to retko, nenavijački neutralno.
    Izvinjavam se zbog odgovara na pogrešnom mestu.
    Last edited by L a z a r; 28-12-19, 20:22.

    Comment


    • Originally posted by L a z a R View Post
      RPZ @Poslednja rečenica,u najmanju ruku,nije istina.Bilo je po jedna,dve na obe strane pogrešnih odluka,ali kako to obično biva 1000 puta ponovljena...
      Moguće da grešim,mada sam odgledao, i to retko, nenavijački neutralno.
      Izvinjavam se zbog odgovara na pogrešnom mestu.
      Faul Mozlija u bloku krajnje sumnjiv. Da ne uputim neku težu reč. Pod velom sumjivosti možemo posmatrati i duel sa Gordićem pod samim obučem.

      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

      Comment


      • to je sve regularno ,blago navlacenje za domacina ...ali uslovi za igru odluicni ....ovo sto se desavalo prosle godine u finalu to nije bilo normalno i to nisu uslovi za odigravanje utakmice!

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Faul Mozlija u bloku krajnje sumnjiv. Da ne uputim neku težu reč. Pod velom sumjivosti možemo posmatrati i duel sa Gordićem pod samim obučem.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
          Mozli i nije napravio faul, vec onaj centar sa kikicama.
          Na drugoj strani, gazenje linije koje inace nije bilo, faul u napadu nad Jaramazom takodje.
          Glupo da u jednoj takvoj utakmici trazimo jedan ili dva faula da bi se dizala halabuka ,pored nekih gde bude po 10_15 i o tome se cuti.
          Last edited by L a z a r; 28-12-19, 20:47.

          Comment


          • Originally posted by L a z a R View Post
            Mozli i nije napravio faul, vec onaj centaur sa kikicama.
            Na drugoj strani, gazenje linije koje Inace nije bilo, faul u napadu takodje.
            Glupo da u jednoj takvoj utakmici tazimo jedan ili dva faula,pored nekih gde bude po 10_15 i o tome se cuti.
            Digresija. Mozliju je dosuđen nepostojeći faul praveći blok Pejdžu. Ne Tomasu već Vilu.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Ok, ako smo vec dokacili tu temu, lel bio faul pri postavljanju bloka ili nije?
              Jel gazio igrac Buducnosti liniju?

              Comment


              • Originally posted by L a z a R View Post
                Koji su to portali?
                Pitam najozbiljnije bez da provociram ili nesto sl.
                Izuzmi neki zvezdin glasnik.
                "Svi portali koji pisu u korist crvene zvezde"
                RPZ@tvoj citat
                Naravno bez odgovora
                Kako onda, u buduce, da covek shvati tvoje stavove?
                Jedan uman covek je rekao za slicne situacije" kao kad bi igrao sah sa golubom "

                Comment


                • Originally posted by L a z a R View Post
                  "Svi portali koji pisu u korist crvene zvezde"
                  RPZ@tvoj citat
                  Naravno bez odgovora
                  Kako onda, u buduce, da covek shvati tvoje stavove?
                  Jedan uman covek je rekao za slicne situacije" kao kad bi igrao sah sa golubom "
                  Šta da pričamo kada u startu drkaš pojmove. Prvo skontaj kome je sviran faul pa onda možemo u dalju polemiku.
                  Nemoj da ti se u ponedeljak sve vrati pa da vas sudije malko kraduckaju kada se odlučuje. Baš me zanima jel bi promenio ploču tada.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Šta da pričamo kada u startu drkaš pojmove. Prvo skontaj kome je sviran faul pa onda možemo u dalju polemiku.
                    Nemoj da ti se u ponedeljak sve vrati pa da vas sudije malko kraduckaju kada se odlučuje. Baš me zanima jel bi promenio ploču tada.

                    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka
                    Ako budu sudili ko u Kazanju - najebaćemo jedno 15 razlike.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • To ostavi za ponedeljak. Opet zaobilazis odgovor na konkretna pitanja.

                      Comment


                      • Pancev,ne znam sta onaj klip treba da dokaze,mozes slobodno da odgledas utakmicu Denvera sa Sakramentom gde ga Holms razvaljuje,a sta bi bilo da igra u eri Seka,centar koji bezi od kontakta bio bi zakucan u kos od strane Seka. Devedesetih cak ni ovu statistiku nema sanse da bi imao,tada se igrala i odbrana.

                        Comment


                        • Originally posted by L a z a R View Post
                          To ostavi za ponedeljak. Opet zaobilazis odgovor na konkretna pitanja.
                          Ne mogu ostaviti kada vi nevešto pokušavate da do meča ni ne dođe. Već u startu znate epilog svega.

                          Comment


                          • A i onaj odvali da je nas najbolji igrac svih vremena covek koji nema osvojenu nijednu titulu u zivotu... pored svih nasih legendi.

                            Comment


                            • Naravno da je najbolji, ali da bi se to videlo ipak je potrebno razumeti se u ovu igru. Najbolji. Ikada. Ubedljivo.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Jokić je postao Džordan. Gasola će stići, nisam njegov fan ali Novickog daj bože da stigne ali nema šanse. Opaske oko Džordana ću da zaboravim.

                                Apropo Bogdan vs Jokić u reprezentaciji..

                                Bogdan ima 23 pts u proseku uz 56% šuta, nema dalje, samo nam još jedan takav treba.
                                Jokić dok ne postigne takav doprinos u reprezentaciji uz solidnu odbranu ne možemo da ga poredimo sa Bogdanom. Do tada nek' ohladi glavu i odaziva se češće.
                                Last edited by Chiwwi; 29-12-19, 16:35.

                                Comment

                                Working...
                                X