Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jok, ušao SNS sa Ostojom i Novakom Nedićem i guraju keš, tu je i sponzor fk cz mozzart, nema nikakvih kletvi. Duleta je stigla svoja kletva za gepekovanje i jedenje govana.

    Partizan je direktna ispostava SNS-a i drago mi je što je tako i što grobari navijaju za svoj KKP da posle ne bude Zvezda bila svuda favorizovana.

    Čak je Pantić rekao da je FKP dobio više nego ikad novca, ali je problem što je Zvezda dobila bezobrazno mnogo više.

    Neša Roming vam je u upravi šta očekivati.

    Fun fact - KKP je jedini klub koji ima direktnog naprednjaka na čelu, člana SNS. To nemaju ni FKCZ, KKCZ, FKP.

    Comment


    • Hvala Uki na odgovoru. Nisam znao da je KKP Partizan SNS ispostava. Od sad navijam za KK Crvenu Opoziciju. Šteta samo što smo šesti ali pravi navijači vole svoj klub po svim vremenskim nepogodama..

      Comment


      • Pa kako brate nisi znao ako vam je Neša Roming u upravi, kum Vučićevog kuma i Ostoja i ekipa? Pa vidiš da imamo iste beting partnere. Pa FKCZ i KKP su parnjaci.

        Tako se navija. Ili si za FKP i KKCZ ili si za KKP i FKCZ.

        Novak Nedić je to dokazao kao veliki fan KKP kada se učlanio u FKCZ i išao u Helsinki. Nećemo sad da se pravimo naivni.

        Comment


        • Ma taj Vučić nije normalan. Prodao je Zvezdu zbog kuma njegovog kuma. Šta mu dodje taj? Kum na kvadrat?

          Comment


          • kum mog kuma je i moj kum, stara srpska
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Nije prodao Zvezdu nego mu Čović nije dao pa je krenuo u Partizan a i Budućnost koja je bila Zvezdina desna ruka te sezone se okrenula i dobila zeleno svetlo što je lepo leglo Milu pred izbore.

              Može da priča ko šta hoće, sve se poklapa i nema tu neke diskusije je li to tačno ili ne.

              Ne mogu reći da se sveti Zvezdi ali je verovatno hteo Čoviću, pa je to sada preraslo u politički poduhvat skupljanja poena kod grobara.

              To je toliko očigledno. Zato je ona pudlica Bokan smešan, laje kad mu daju znak, pre toga Budućnost Voli naša mala igračkica.
              Last edited by Cassius Clay; 22-12-19, 11:49.

              Comment


              • Drugim rečima kad Vučić stoji iza Zvezde ona je prva a kad stane Čović šesta? Čović je sad opet žuti koliko sam ukapirao?

                Comment


                • Glupo bi bilo reći da Partizan nije SNS klub kad je predseenik kluba Ostoja. Meni naravno to nimalo nije drago, i zato se trudim da ne ulazim u ovakve diskusije. Umorio sam se više od toga, mirnija glava ovako. Sve u državi je SNS trenutno. Ne mogu da se odreknem igrača i trenera zbog toga, jbg, neko ce reci da sam licemran ali mislim da nije to u pitanju.

                  Sa druge strane, Zvezda je prvak svega, svaka čast svakome ko može da veruje da se više para gura u Partizan a Zvezda osvaja sve titule. Čović ima 2 kluba u istim takmičenjima, i samim tim to ne može biti regularno takmičenje. Bukvalno može da radi šta hoće, prema novinarima se odnosi u stilu Vučića, ponižava ih, on postavlja pitanja, preti navijačima.. I sve to dok je sa Vučićem u "ratu". Ima smisla..
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • U KKP više nego u KKCZ trenutno da. Čović nije ni žut ni opozicion ali nije produžena ruka SNS kao što je bio.

                    To što ima dva kluba - to je regionalna liga i nema veze sa Srbijom.

                    Ne preti on navijačima već semenkarima, i nije on u ratu sada samo nije omiljen kod njih sigurno. Znaš ti to vrlo dobro sam, da li ćeš priznati ili ne, na tebi je.

                    Sipa se u KKP nenormalno. Sad da li je krajnji cilj da se uništi i zaduži klub, to me ne interesuje. Sipa se nenormalno.

                    Dule je rekao da vam puna arena nema računa, a sada vam se prazna isplati. Je l tako?
                    Last edited by Cassius Clay; 22-12-19, 12:16.

                    Comment


                    • Pa i treba da sipa u Partizan. Partizan je državni klub a Zvezda privatni. Još kad bi se i Terzinjo zamerio Vučiću ihhh..

                      Comment


                      • Odakle onda Čovi pare? Iako se više sipa kod nas, Zvezda opet ima skluplji tim (iako je zaista razlika nikada manja ako pogledamo poslednje godine).
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Pa odakle mu pare za Refleks, FMP kroz godine? Bio je u vrhu i pre Zvezde. Ne kažem da nema novac od države, ali nema vetar u ledja koji je imao. To je jasno kao dan. Imao je vetar u ledja od 2011 do odlaska Radonjića, posle se vetar promenio. Ima on standardna sredstva, nije zakinut, ali nema više SNS ekipu u klubu i iza sebe.



                          Sa Južna Tribina foruma
                          Last edited by Karamazov; 22-12-19, 12:56.

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Odakle onda Čovi pare?
                            Pa one gajbice što je Marko Milošević nosio, e te gajbice je Fića Čović krpio bakarnom žicom kad se razbucaju.

                            Comment


                            • Danasnja KZS

                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • ''windows cannot find chrome.exe''

                                Počelo stalno ovo da mi izbacuje.

                                Postoji li neko rešenje?

                                Comment

                                Working...
                                X