Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko tebi drma kavez? Drugo, sta to znaci bio je protiv vucica i koje to opozicione grupe ga podrzavaju, si ti normalan? Moze samo imenom i prezimenom neko podrzavati to...stvarno i ti Levijatan nisu normalni, mali je tek sad obelezen da mu je Goran Jevtic pusio..i da pritom..nije usla treca osoba, to se ne bi ni znalo...svakako je taj Jeftic poremecen i to je jednostavno tako...posto je to manje vise dete mislim..i kakve to veze ima jbte sa opozicijom...

    Sumnjam da se kurcio zbog cega, ne ulazim kakav je Kalinic covek, samo je razpaet zbog gluposti..rekao sam ti vec da je nas narod glup i to se nece promeniti...kad izglasas vucica na 70%...

    Zanimljivo da vi 1244 spominjete samo Kalnica na onu drkicu,a niko Stepaneka npr... mada skroz nebitno..sto se tice izjave...lik je rekao da treba da se resi pitanje Kosova i da se ide dalje...ne znam sta je tu lose? Rusi su dali krim Ukrajni pa su ga posle uzeli..kad su ojacali..i hteli itd...Ono za ponasanje je pogresio relativno..nije trebao to reci..ali sta sad da ga ubijemo sto je to izjavio???

    Ako ce to sta promeniti...daj vile i idemo da ga nadjemo....ali generalno i ja mislim da smo kao narod uzasni...da se prodajemo za hiljadarku za izbore..da nas jebu kao maloumne...Gde si ti da protestujes za ovog uzbunjivaca? Za malu Andreu??? Za spaljenog novinara i sexualno zlostavljenu radnicu??? Gde si tu bato??? A nema te tu...ah da..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Па је ли он кошаркаш или решавач питања? Не може он да вређа цео један народ. Ајде то око Косовс прича доста народа, народ је глуп свуда, али још да даје неке карактеристике да смо обакви и онакви. Како ми дивљамо... Цео свет полудео. Он нешто наш менталитет прозива. Он је стигматизована девојчица.

      Нећемо да га убијемо. Кажемо дечко играј кошарку и не бави се тим питањима. А не, добио је подршку и публику. То је као у нижим разредима кад ложиш деликвента да прави срања, тако је народ наложио Калинића да је паметан па је сада сконтао да је испао глуп.
      Last edited by Cassius Clay; 14-10-19, 09:54.

      Comment


      • Cekaj ti si sta i sto pises ovde javno? Ne razumem,se secas sta si ti sve pisao i rekao? Znaci on je kosarkas i treba da cuti?

        Ponavljam, njegov zlocin manji od ubistva male Andree, ljubavnice ZM, njegove taste, palikuce, ubijene na rampi itd....Ne vidim da pricas o tome...ti znas koliko je bolesno jedno drustvo kada to dozvoljava??

        Kad vidim te Levijatan i vas ostale da se pitate o tome..bice ok..ENo uhapsili uzbunjivaca..i sto ne ides da ga branis? Covek rizikovao zivot za pravdu...a to je samo 0.1% sta sve rade..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Ја нећу никога да браним. Ја подржавам Левијатан само око животиња. Остала делања ме не интересују.

          Да, друштво јесте болесно. За неке ствари најситније би у неким градовима изашло 200к људи.

          Али те државе имају либерално демократску културу. Ми имамо аутократску и код нас никада није било либералне демократије. Постоји само изборни ауторитаризам.

          Не може народ после силовања црвене багре, па црвеног слобе и лажних демократс и психопате да научи да користи институције и да почне да се понаша демократски када није научен. Народи се уче на то.

          А пошто су већ умели да нам се мешају у унутрашња питања, ово је питање за тебе... Зашто ЕУ не осуди Вучићеве крађе избора??????

          Зато што су лицемерне пичке.

          Окренути се САД-у и Русији, ЕУ тотално треба изопштити из слике. Највеће зло човечанства.

          И уопште није САД главни покретач независности Косова, на папиру јесте, а иза кулиса чуче Ватикан и БНД Немачки.

          Само САД и Русија, ЕУ је прошлост.
          Last edited by Cassius Clay; 14-10-19, 10:12.

          Comment


          • Skoro sam igrom slucaja otisao na twiter onog mamlaza iz Levijatana. Bas sam se iznervirao. Kakav bednik, majko moja.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Last edited by mark !t zer0; 14-10-19, 12:48.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Naleteh na ovo na twiteru. Trener vam je nekulturan i bahat. Ovo je u stilu AV-a.

                Bez namere da branim Tomića ali probaj , bar na trenutak da zamisliš Duleta , koga novinar pita da li je skautirao protivnka ???

                Comment


                • Ne znam onda koje su namere. Razumem, glupo pitanje, ali ovo je bas bahato sa njegove strane. Na kraju on postavlja pitanja novinaru (to mi mnogo poznato ).

                  Na kraju krajeva, Dusko Vujosevic i Milan Tomic svakako da ne mogu u istu recenicu u ovom trenutku, ni blizu, a Tomica kao nekoga ko je na pocetku svoje trenerske karijere trebalo bi posavetovati da se ovako ne ponasa prema novinarima koliko god da su glupa pitanja.

                  edit: U sustini, to moze samo ovde da mu prodje, bas da vidim da je kojim slucajem na klupi Olimpijakosa ili nekog drugog stranog kluba da li bi smeo ovako da se ponasa.
                  Last edited by mark !t zer0; 14-10-19, 13:24.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    prvo je ljudski kukavički da ovako nastupiš sa te strane mikrofona znajući kakvo je stanje u našem sportskom novinarstvu...sa druge strane je profesionalno sramotno da ovako reaguje na pitanje koje se najzad neko okuražio da postavi nakon izgubljene utakmice kući u kojoj je bio favorit a koju je vodio u najmanju ruku čudno... i nije mu prvi put.
                    Mene opet sramota njegove osionosti i sujete koja mu na uši izlazi dok uživa u dramskoj pauzi...i još nastavlja sa iživljavanjem...copy-paste AV verbalni teror.
                    Na stranu što pitanje svojom formom nosi izvesnu dozu nelagodnosti ali zato si tu da te hvalimo kada dominiraš ali i da te pitaju za zdravlje kada se izglupiraš...pa nisi od Reala izgubio kući. Zar da se novinari plaše trenera CZ ? Poznato je gde to vodi. Sraman nastup.

                    Послато са SM-J330F помоћу Тапатока
                    Last edited by Wingwalker; 14-10-19, 13:47.

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Ne znam onda koje su namere. Razumem, glupo pitanje, ali ovo je bas bahato sa njegove strane. Na kraju on postavlja pitanja novinaru (to mi mnogo poznato ).

                      Na kraju krajeva, Dusko Vujosevic i Milan Tomic svakako da ne mogu u istu recenicu u ovom trenutku, ni blizu, a Tomica kao nekoga ko je na pocetku svoje trenerske karijere trebalo bi posavetovati da se ovako ne ponasa prema novinarima koliko god da su glupa pitanja.

                      edit: U sustini, to moze samo ovde da mu prodje, bas da vidim da je kojim slucajem na klupi Olimpijakosa ili nekog drugog stranog kluba da li bi smeo ovako da se ponasa.
                      Poenta je da je pitanje bilo zaista glupo , čak uvredljivo ...ništa više od toga .Dule je u mnogo čemu poseban pa i u odnosu prema novinarima .Nije to ništa novo ni nepoznato .

                      Pisao sam davno kako je isprašio sadašnjeg urednika i novinara TV KKP davnih dana ...


                      Evo ti jedan simpatičan odnos DV-a prema novinarima


                      Last edited by Samo Zvezda; 14-10-19, 13:47.

                      Comment


                      • Na kraju klipa svinja reaguje skoro isto kao Tomic.

                        Comment


                        • Stvarno sad hoćeš da pišemo o Duletu Vujoševiću? Kakve uopšte on ima veze sa onim što dam ja okačio? Sad ja treba da zamišljam šta bi bilo da je neko njemu postavio potanje... Šta konkretno želiš da postigneš? Ako je plan da napišeš kako sam licemeran što ne osudjujem nešto što se desilo pre x godina, loš je.

                          Ako imaš nešto da kažeš u vezi onoga što sam okačio, reci. Nemoj mi spinovati tu, jer zaista ne želim da ulazim u tu raspravku, niti mi je to bila namera. Ako te je uvredio moj post, izvinjavam se. Iz tog razloga sam okačio ovde a ne na temi KK Crvena Zvezda
                          Last edited by mark !t zer0; 14-10-19, 13:47.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Stvarno ste vojska za spin. Ok, izvinjavam se. Nije za osudu Tomićevo ponašanje, napisao sam to jer sam ostrašćen.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Stvarno sad hoćeš da pišemo o Duletu Vujoševiću? Kakve uopšte on ima veze sa onim što dam ja okačio? Sad ja treba da zamišljam šta bi bilo da je neko njemu postavio potanje... Šta konkretno želiš da postigneš? Ako je plan da napišeš kako sam licemeran što ne osudjujem nešto što se desilo pre x godina, loš je.

                              Ako imaš nešto da kažeš u vezi onoga što sam okačio, reci. Nemoj mi spinovati tu, jer zaista ne želim da ulazim u tu raspravku, niti mi je to bila namera. Ako te je uvredio moj post, izvinjavam se. Iz tog razloga sam okačio ovde a ne na temi KK Crvena Zvezda

                              Ma nikakve veze ...samo kažem da na slična (glupa) novinarska pitanja reaguju slično

                              Comment


                              • kod Duleta je posebna dimenzija što svoju retoriku i elokventnost u takvim trenucima nikada nije umeo da iskoristi za nešto vispreniji ili bar mangupski odgovor...već gistro seljana...Robijina je to škola...setite se pitanja turske novinarke koja kao da je pala s Marsa sa pitanjem u vezi Lovernja u Areni... Tomić bar i kada dobija ne palamudi kao Trinki npr. jer i nume.

                                Radonjine KZN nisam propuštao jer je u svojoj skromnosti i nesnalaženju pred kamerama uvek bio u najmanju ruku šarmantno nesnađen iako iz njega nisu mogli jednu emociju ili zapažanje da izvuku...ali ovo već nije za gledanje.

                                trebao je da dobije isto pitanje ali u formi:

                                '' nakon izgubljene utakmice u kojoj ste na domaćem terenu bili favoriti stiće se utisak da su za tri najbolja skorera Budućnosti mogla da se odaberu adekvatnija rešenja u odbrani i personalno ali i taktički s obzirom da niste imali povređene igrače ili startere u problemu sa ličnim greškama...?''

                                tačno bi mu uši otpale u sekundi...

                                pa ako ga bar oni ne pitaju...ko da ga pita?
                                mi vazda dokoni ovde na forumu ?
                                Last edited by Wingwalker; 14-10-19, 14:14.

                                Comment

                                Working...
                                X