Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
    Kada si negde suvišan onda se ili udaljis ili počneš da budes jos veći trn u oku. Jos uvek vagam koja opcija pobedjuje.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
      Kada si negde suvišan onda se ili udaljis ili počneš da budes jos veći trn u oku. Jos uvek vagam koja opcija pobedjuje.
      Nemoj zezas Ti si legenda ovde.. Ako te malo i banuje nije oglavu

      Comment


      • Cisto informativno. Ove godine sam odbio tri različite osobe koje su mi ponudile mesto moderatora na PDF kosarci. Nakon toga sam dobio tri ili četiri bana od jedinog moderatora na tom PDF-u. Čudno je to da te admini poštuju i nude veće ingerencije, a budes sasecen od strane jedinog moderatora, na kraju ispade, potpuno nebitnog, marginalnog i limitiranog podforuma.

        Comment


        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
          Cisto informativno. Ove godine sam odbio tri različite osobe koje su mi ponudile mesto moderatora na PDF kosarci. Nakon toga sam dobio tri ili četiri bana od jedinog moderatora na tom PDF-u. Čudno je to da te admini poštuju i nude veće ingerencije, a budes sasecen od strane jedinog moderatora, na kraju ispade, potpuno nebitnog, marginalnog i limitiranog podforuma.
          Trebalo je da prihvatis. Kada sam skretao paznju na moderisanje PDF kosarka i sta se sve tolerise, a sta se banuje, niko takodje nije podrzao primedbe jer to nije bila njihova bitka. Sad se cudis kada moderator napise provokativan post na temi koja sluzi za to, a to sto se mesecima tolerisalo da se pise o budzetima, pomoci drzave, drugim forumasima i sto su se teme pretvorile u chit chat (pogledati na sta lici tema o evroligi!) nikom nista.

          Ovo mesto mora da ima bar jos jednog regularnog moderatora ili da se ukida.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Glave su vruce , polako i ja sam malo spavao ali ne mozemo nista sa medjusobnim prepucavanjima, veceras u Pionir da goribi da izvucemo mec pa videcemo dalje.

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post


              Ovako Kronos kad uzme pravilnik u sake da vidi sta moze da ti prisije

              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Glave su vruce , polako i ja sam malo spavao ali ne mozemo nista sa medjusobnim prepucavanjima, veceras u Pionir da goribi da izvucemo mec pa videcemo dalje.
                Podržavam u potpunosti. Jutro je vazda bilo pametnije od večeri.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post

                  [emoji3]
                  U skladu sa tvojom nekulturom.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post

                    Ovako Kronos kad uzme pravilnik u sake da vidi sta moze da ti prisije
                    vise to ovako izgleda

                    Comment


                    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      Dok sam ja bio forumski Don Kihot većina istomišljenika je odabralo da cuti. To sto mi stižu poruke podrške, iskazivanja istih stavova i slično ne sluzi pimpeku. Macujte se ako želite, dobicete podrsku I nista vise. Ja cu "da se peglam sam".


                      Ili sto bi neki rekli - ovaj covek je neunistiv. Ili neki drugi - Jednom ga ubijes a on hoce opet

                      Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      Cisto informativno. Ove godine sam odbio tri različite osobe koje su mi ponudile mesto moderatora na PDF kosarci. Nakon toga sam dobio tri ili četiri bana od jedinog moderatora na tom PDF-u. Čudno je to da te admini poštuju i nude veće ingerencije, a budes sasecen od strane jedinog moderatora.
                      Jos je cudnije da odbijes moderatorski posao, a onda vrsis pritisak na moderaciju. Cudna si ti sorta.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post


                        Ili sto bi neki rekli - ovaj covek je neunistiv. Ili neki drugi - Jednom ga ubijes a on hoce opet



                        Jos je cudnije da odbijes moderatorski posao, a onda vrsis pritisak na moderaciju. Cudna si ti sorta.
                        Nema tu nista cudno, ako si covek dostojan svojih principa i ubedjenja. Ja sa (nazovimo tako) "neprijateljem" ne idem u bitke.

                        Comment


                        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                          U skladu sa tvojom nekulturom.
                          Ja i dalje ocekujem od tebe neki post na temu kosarke.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Ja i dalje ocekujem od tebe neki post na temu kosarke.
                            I ja od tebe. Jos sa proslog foruma. A ti si moderator na tom sportu. Samo mi nemoj ova jeftina podmetanja, jer ne mogu biti slabasnija. Dovedes forum do brlje, pa onda lupis mantru "ajde, pricajte o kosarci". How yes no.

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Milko eίvαι μουνόδουλος
                              Ο Μίλκο κέρδισε τη φίλη σου?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Ο Μίλκο κρρδισε τη φίλη σου?
                                Ako ces da prozivas na licnom nivou, mozemo i ovako.

                                Πού είσαι ρe πουστι?

                                Comment

                                Working...
                                X