Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba da otvori onaj ko najvise spominje Saleta, tj. mmajstor ili dekkard.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ja glasam za Dekkarda. I za Vučića, naravno.

      Comment


      • To je onda mmajstor, posto Dekkard spominje Sala. Zavisi kako hocete, da bude Sale ili Salo?
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Hoćemo da bude Salo i Dekkard da otvori.

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Tvoje pisanje i blaćenje nema dodirnih tačaka sa navijačkom pripadnošću reprezentacije. To možeš pričati nekom drugom. Jedva si čekao krah reprezentacije da bi mogao spočitavati kakav je Sale trener.

            Za razliku od tebe i male većine istih ja bi navijao zdušno i istim tempom za Orlove i da su Saša Obradović ili npr. Dejan Radonjić noci selektori. I čestitao bi im za svaki veliki uspeh i rezultat ako naprave.
            A da je kojim slučajem Nebojša Čović selektor, da li bi onda navijao???
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Pa on će i biti selektor.

              Comment


              • Sinoć gledam povremeno, neko bi rekao bacim pogled ali pogled se ne baca, utakmicu Igokea vs Partizan. Nije loša tekma ali ono što mi je privuklo pažnju su navijači na tribinama i pesma "Čović Vesna..."
                Pa jbt koliki moron treba da budeš da kada igra klub iz Aleksandrovca (koji sa Čović Vesnom ima sto kao i ja sa Britanskom kraljicom) i Partizan da takvu pesmu pevaš?
                Last edited by nebitan; 06-10-19, 14:28. Reason: tastatura
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Ma seljaci, pusti ih. Kod mene u kraju smo za Vesne imali sledeću parolu:
                  "Svaka Vesna p...a tesna"..

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    A da je kojim slučajem Nebojša Čović selektor, da li bi onda navijao???

                    Bio je predsednik saveza i to uspešan ...Tada im nije smetao jer nije imao nikakve veze sa kkcz . Verujem ja da će RPZ i dalje navijati za reprezentaciju Srbije iako selektor bude neki zvezdaš (naravno ne NČ ) ali nisam baš siguran za većinu drugih navijača komšija .

                    U rl sam imao probleme da objasnim grobarima da zamerke Saletu , nemaju nikakve veze sa navijačkim opredeljenjem , tek na forumu to nije bilo moguće

                    Jbt , pa celog života sam podržavao našu košarkašku reprezentaciju u svim oblicima ( sfrj , scg , Srbija) iako je u njoj najmanje bilo igrača i trenera iz kkcz , pogotovo ne među najboljima .

                    Nikakav mi problem nije bio što su treneri grobari , najbolji igrači grobari ili igrači Jugoplastike , Cibone ...
                    Last edited by Samo Zvezda; 06-10-19, 14:41.

                    Comment


                    • Ja u evropi navijam za Zvezdu pa da neću za nekakvu Zvezdo-reprezentaciju.

                      Problem je što ako dodje do neuspeha te neke Zvezdo-reprezentacije opet će se okriviti Bogdan kako siluje loptu.
                      Čisto sumnjam da će Blejica ili Gudura da budu okrivljeni.

                      Ili Kuzmanović za dva slobodna promašena bacanja protiv Slovenije u prelomnim trenucima. Uvek su Grobari krivi a za uspehe je zaslužan Čović koliko vidim.

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        Najbolje ti. Lošmi je već otvorio Bajern pa bi tebi Virtus došao samo tako. Ja sam otvorio temu o koeficijentu naše lige. Mene to zanima, tudji klubovi me ne zanimaju.
                        Ja sam otvorio Cedevita Olimpija, to je moja tema koju sam otvorio za klub za koji ne navijam, iz poštovanja prema košarci. Sad je red na vas trojicu da konačno kvalitativno doprinesete forumu.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Navijaci Zvezde su vise mrzeli Dr Nebojshu nego grobari. To se zna, posle se tu nesto promenilo,ne znam sta...Nuzno zlo, Nebojsha zna posao..mana mu je sto voli najvise pare i to za sebe..i sto je teski egoista..manijak...pa nas jebe namerno...kao neki kusur mu dodje ovo jebanje...tako da jbga meni muka dve godine vec kad vidim tim...ali sta da se radi..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ja sam otvorio Cedevita Olimpija, to je moja tema koju sam otvorio za klub za koji ne navijam, iz poštovanja prema košarci. Sad je red na vas trojicu da konačno kvalitativno doprinesete forumu.
                            Ja mogu samo da otvorim neku temu na kojoj možemo da se podprckavamo i na kojoj može da se piše o svemu i o Saletu i o politici i o četnicima i o istoriji klubova jer ste mi ti i Lošmi zanimljivi, naravno ako moderacija dozvoli. A i da lišimo ostale članove naših malih prepirkica pošto vidim da su mnogo uznemireni..

                            A ovo o stranim klubovima prepuštam tebi, vidim da ti ide..
                            Last edited by Chiwwi; 06-10-19, 15:20.

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Ja mogu samo da otvorim neku temu na kojoj možemo da se podprckavamo i na kojoj može da se piše o svemu i o Saletu i o politici i o četnicima jer ste mi ti i Lošmi zanimljivi, naravno ako moderacija dozvoli a i da lišimo ostale.članove naših malih prepirkica pošto vidim da su mnogo uznemirini..

                              A ovo o stranim klubovima prepuštam tebi, vidim da ti ide..
                              Ne moze, kakvi crni cetnici i partizani. Zivis u 2019 ne budi kao ona Gvadiolina ekipa Vidis ti o kakvim oni nebitnim temama pisu. Pisi o kosarci, o Salu itd
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ma ne zanima me Sale sad kad više nije selektor reprezentacije. U kom ste gasu vas dvojica?

                                Comment

                                Working...
                                X