Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Misliš, mmaramice?
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Mora da se otvori jedna tema o Saletu da bi Dekard i Lošmi mogli da pišu o njemu.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Misliš, mmaramice?
        Tush
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Chiwwi View Post
          Mora da se otvori jedna tema o Saletu da bi Dekard i Lošmi mogli da pišu o njemu.
          Ili o Radonji.

          Svejedno...

          Comment


          • Ovi svi sa dva ista slova koja su jedna pored drugog u nicku su fan baza bivšeg nam selektora. Još samo Mihajlo10 da postane Mmihajlo10.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Za svakog normalnog ljubitelja kosarke Djordjevic je legenda,idol,s obzirom na sve sto je uradio za reprezentaciju kao igrac i selektor a vi sto ovde provocirate ste nebitni,mozete Radonjicu da cesete jaja.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ovi svi sa dva ista slova koja su jedna pored drugog u nicku su fan baza bivšeg nam selektora. Još samo Mihajlo10 da postane Mmihajlo10.
                Ja sam fan reprezentacije, o Saletu govorim samo kad me ti i Lošmi podsetite, valjda vam nedostaje.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ovi svi sa dva ista slova koja su jedna pored drugog u nicku su fan baza bivšeg nam selektora. Još samo Mihajlo10 da postane Mmihajlo10.
                  I Dekkard?

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    I Dekkard?
                    Naravno, ja sam njegov najveći fan. [emoji41]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Pa kako drugačije objasniti opsednutost.

                      Comment


                      • Treba vama svima koji ste opsednuti jedan dobar egzorcist ili ti isterivač đavola.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Treba vama svima koji ste opsednuti jedan dobar egzorcist ili ti isterivač đavola.
                          Moramo da pišemo ovde o Virtusu kad nema nikog od hc fanova da otvori temu.
                          Valjda i oni igraju košarku, majka mu stara, i to još dva naša igrača bivša reprezentativca igraju tamo. Ni trunke od rodoljubivosti, Ganac moj.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • A rodoljubivost je ljubav prema klubu u kome igraju naši ljudi? Da zavolimo onda i Folcvagen, sto posto ima neko naš ko radi tamo.

                            Comment


                            • Bivsi selektor je na svu srecu bivsi i ne treba tu neznalicu tenersku ni pominjati ...idemo dalje ,to sto je lose treba zaboraviti ....

                              Comment


                              • Lošmi i Dekard prvu ljubav ne zaboravljaju.

                                Comment

                                Working...
                                X