Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by StefanPG View Post
    Kako Covinjo izvlaci faulove [emoji1]
    Zabada se brat glavom u igraca.


    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    To isto radi i Gordić a i svaki bek kada krene na ulaz, samo što je ovaj ekstremno nizak pa mu ne pali u EL.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Mene samo zanimakad to nije bilo in pljuvati maldog Bilba Baginsa.. Prosle godine je uradio sta u EC, odigrao maestralnih 8+5 u polunamestnom F4 ABA lige i to naravno kod kuce

      Pa mi smo Felipea Baginsa terali lopatama kad smo skidali gace...sad su ga neki dizali za EC i EL itd...nema boljeg pleja..Nosice ga Jaramaz u zubima,zakucati i onda ispljunuti..

      Ajde da on i da nekad taj napadacki ucinak...ali ono u odbrani,kako ostaje u blokovima,kako mu sutiraju sa glave...kako jednostavno ne posotji i to u 31 godini nikad nece popraviti.

      Na sve to..to malo xxxxx ce igrati i sledece godine... to vam u prevodu znaci da nismo morali da otvaramo usta, da se gazda ispisao po nama...

      Nije ovaj poraz nista, ali tek kad ono ododje onda se razmislja o Filipu..zamislite da smo prosle kao i ovegodine imali boljeg back up pleja...

      Imas hodajuci miss match..i on dobija aplauz u Pioniru od Sarca i ekipe...samo zato sto se zamislite TRUDI...
      Pa jabolje da se tatin sin koga vecina ne voli ocima da vidi sa svojih 173 cm ne trudi...

      Jos posle finala prosle godine..umesto da zoves u emisije Kobru, Davidovca itd..ti zoves COVICA hahahahaha...to je ono..e tek cu sad da vam pisam u usta,, vama sto ste mi pljuvali sina...

      Poprilicno sam siguran ako ovaj ludak bude vladao jos 15g,dace nam FCbiti i trener jednog dana. Srecom sad ima 31g..pa cemo ga gledati jos 3-4 godine...

      Onda se pojave jos padobranci koji ga brane i kazu Felipe zasluzuje da igra u Zvezdi...

      Uf,nema nista lepse od prve jutarnje pljuvacine nad Hobitom, sad moze kafa


      Jesi li ikada bio u Pioniru pa da vidis taj aplauz od mene, posto nisi, nisi mogao videti a i oni koji me poznaju a istom su tom Pioniru tkdj nisu to mogli videti.

      A sada posto stvarno nemam nameru da pisem vise ovde niti sam pisao ovih dana, a imao sam sto sta da napisem nijednim svojim upisom u poslednje dve nedelje te nisam isprozivao niti te quotovao da bi sada mene generalizovao ovde sa ovim upisom.
      Zao mi je sto neki koji su mozda zeljni nekih informacija i koje su mogu podeliti ce ostati uskraceni pa neka i dalje citaju tvoje visokoumne ( zanemaricemo elementarnu pismenost) analize i postove.


      Juce si imao duplu pobedu, a sada pa i ubuduce u troskocima koliko god ti noge nose od mene i pominjanje mog imena u bilo kom kontekstu.
      Last edited by Šarac; 04-10-19, 12:42.

      Comment


      • Originally posted by Šarac View Post



        Jesi li ikada bio u Pioniru pa da vidis taj aplauz od mene, posto nisi, nisi mogao videti a i oni koji me poznaju a istom su tom Pioniru tkdj nisu to mogli videti.

        A sada posto stvarno nemam nameru da pisem vise ovde niti sam pisao ovih dana, a imao sam sto sta da napisem nijednim svojim upisom u poslednje dve nedelje ti nisam isprozivao niti te quotovao da bi sada mene generalizovao ovde sa ovim upisom.
        Zao mi je sto neki koji su mozda zeljni nekih informacija i koje su mogu biti podeljene ce ostati uskraceni pa neka i dalje citaju tvoje visokoumne ( zanemaricemo elementarnu pismenost) analize i postove.


        Juce si imao duplu pobedu, a sada pa i ubuduce u troskocima koliko god ti noge nose od mene i pominjanje mog imena u bilo kom kontekstu.
        Hajde Šarac nemoj da padaš pod uticaj lika koji će to da slavi kao ne znam kakav uspeh i nastavi da pišeš na forumu. Znaš da daš zanimljive informacije a i komentare, pusti njega jer kako je krenulo modovi će morati da ga banuju ilii će on biti "last man standing in forum"...
        Jedino opet neki Čarnojevića selidba da se desi (u šta sumnjam)..
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Hajde Šarac nemoj da padaš pod uticaj lika koji će to da slavi kao ne znam kakav uspeh i nastavi da pišeš na forumu. Znaš da daš zanimljive informacije a i komentare, pusti njega jer kako je krenulo modovi će morati da ga banuju ilii će on biti "last man standing in forum"...
          Jedino opet neki Čarnojevića selidba da se desi (u šta sumnjam)..
          Prijatelju odmori od mene malo, dobices neki slog ili nesto slicno. Govorim ti dobronamerno. Stalkujes non stop. Meni si dosadan, ali non stop ides glavom kroz zid. Obecao si Komsi da ces ga osvetiti? Ako hoces seobu,idi...mislim da se niko ne bi okrenuo za tobom. Za mene bi bar rekli, gde je ona budala...tebe se ne bi ni setili.

          Prestanite da me stalkujete i to je to. Sto se tice Sarca,on me je i etiketirao ovde, svima je jasno ko je on.

          Ima mene na drugom forumu, niko me ne dira i sve je ok Opustite se..gledajte svoj posao. Dzaba se nervirate..
          Last edited by LosmiSK; 04-10-19, 13:15.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Prijatelju odmori od mene malo, dobices neki slog ili nesto slicno. Govorim ti dobronamerno. Stalkujes non stop. Meni si dosadan, ali non stop ides glavom kroz zid. Obecao si Komsi da ces ga osvetiti? Ako hoces seobu,idi...mislim da se niko ne bi okrenuo za tobom. Za mene bi bar rekli, gde je ona budala...tebe se ne bi ni setili.

            Prestanite da me stalkujete i to je to. Sto se tice Sarca,on me je i etiketirao ovde, svima je jasno ko je on.

            Ima mene na drugom forumu, niko me ne dira i sve je ok Opustite se..gledajte svoj posao. Dzaba se nervirate..
            Odjebi, ni ne znaš šta je stalkovanje a nisam se tebi ni obraćao iako je tvoje ime (nickname) pomenuto u postu..
            prestani da budeš mirođija u svakoj čorbi. Da li si primetio da te "stalkuje" i većina forumaša, da su neki se odjavili zbog takvog ophođenja (ničim opravdanog). Takođe odjebi i sa tim glupavim argumentom koji uvek potežeš (jer drugi i nemaš) "Obecao si Komsi da ces ga osvetiti".
            Shvati da si nebitan, abitan... ali si dosadan kao podguzna muva i ljudi jednostavno iskoriste mogućnost koju daje internet a to je:izloguju se i više nemaju problema sa zunzarama. Ako te ima na drugom forumu super, idi tamo pusti Šarca, Samo Zvezda, pusti Victor BG, Ulični basketaš (izvinjavam se ako sam nekoga ispustio da ovde (kao i ja) živimo u zabludi.
            E da, uspeo si čak i Tutu Bugarina da iznerviraš toliko da je napisao post bez slovnih i pravopisnih grešaka a on da se zna to radi namerno(trebalo mi je dugo da ga provalim).
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Odjebi, ni ne znaš šta je stalkovanje a nisam se tebi ni obraćao iako je tvoje ime (nickname) pomenuto u postu..
              prestani da budeš mirođija u svakoj čorbi. Da li si primetio da te "stalkuje" i većina forumaša, da su neki se odjavili zbog takvog ophođenja (ničim opravdanog). Takođe odjebi i sa tim glupavim argumentom koji uvek potežeš (jer drugi i nemaš) "Obecao si Komsi da ces ga osvetiti".
              Shvati da si nebitan, abitan... ali si dosadan kao podguzna muva i ljudi jednostavno iskoriste mogućnost koju daje internet a to je:izloguju se i više nemaju problema sa zunzarama. Ako te ima na drugom forumu super, idi tamo pusti Šarca, Samo Zvezda, pusti Victor BG, Ulični basketaš (izvinjavam se ako sam nekoga ispustio da ovde (kao i ja) živimo u zabludi.
              E da, uspeo si čak i Tutu Bugarina da iznerviraš toliko da je napisao post bez slovnih i pravopisnih grešaka a on da se zna to radi namerno(trebalo mi je dugo da ga provalim).
              Samo Zvezda i ja smo u dobrim odnosima, a Tuta je moj drugar i nemoj da drugim ljudima stavljas reci u usta. Ima koji me mrze, ne vole ali to je normalno na forumu. Tvoje ponasanje se promennilo od zatvora za Komsu. Toliko sam pametan da vidim kad me neko provocira.

              Vi ste meni ok, imamo drugacija gledanja na zivot i kosarku i tu smo da pricamo o tome.

              Buducost i KKP fanovi nemaju nista protiv mene, sta vise mislim da sam im ''bolji'' od vas neki drugih Napisao sam o Bayernu o EL, o Zvezdi, o PAO kratke analize i samo Dekki i Antona se ukljucili. Vi valjda volite samo da pljujete. Volim da pisem o kosarci i to radim 24 sata dnevno skoro svaki dan. Pisi i ti i bice sve ok.

              Sarac ima sa mnom dugu istoriju, neki su bili spomenuti i na visem nivou itd..da ne ulazim, nahuskao je kako mrzim sve sem Radonjica...sto nije istina. Pisem dosta o kosarci, sa mnom ljudi ulaze u replike zato sto nemaju skim. Lepo se ispricah sa mmajstorom, Mihaljlom i Ciwwom i pitaj ih da li imaju lose misljenje o meni.

              Ti si mi skocio za vrat zbog komse, nemam nista ni protiv tebe. Ti si mi davao reputaciju najvise pre toga. Korektan si covek i ne znam sta ti ovo treba. Kad sam dosao krenuli su djonom sa pretnjama, video je tvoj komsa i uradio je nista...Sve zbog price protiv covica, ne protiv Zvezde...zato sto i ne pricam nikad protiv nje..

              Vidim da si se iznervirao i nije mi to namera, ako hoces pruzicu ti ruku prijateljstva. Ako ne, opet ok. Samo nemoj da me teras sa foruma. Ako bas hocete da odem, ako sakupite 10 glasova, necu pisati na ovoj temi vise nikada. Za 20 ukupno ni na forumu ..Nemam nista protiv toga.

              Ako sam te povredio,izvini i necu vise. Otislo je malo predaleko.
              Last edited by LosmiSK; 04-10-19, 14:30.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Samo Zvezda i ja smo u dobrim odnosima, a Tuta je moj drugar i nemoj da drugim ljudima stavljas reci u usta. Ima koji me mrze, ne vole ali to je normalno na forumu. Tvoje ponasanje se promennilo od zatvora za Komsu. Toliko sam pametan da vidim kad me neko provocira.

                Ako sam te povredio,izvini i necu vise. Otislo je malo predaleko.
                Ko o čemu, vojnik o skraćenju...
                Da rasčistimo jednom zauvek, uopšte nemam problem sa nekim random forumašem zbog toga što je moj komša banovan jer nije istina.
                Ja sam i tada reagovao isključivo zbog tvojih pretnji upućenih Lazi Kaćanskom, e sad zašto ti uvek ubaciš u formulu Kronosa nije teško dokučiti ali je jeftino i priprosto, nešto što se kao argument ni ispred zadruge ne poteže.
                Svaki put kada lupiš glupost, napraviš pravopisnu grešku (što i po pravilniku nije dozvoljeno) reagovaću.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Hahaha.. Pretnje Lazi Kacanskom. Sto sam mu napisao voleo bi da se upoznamo a on pre toga pisao kako treba da placem posto me je rebno zauvek i smejao se. I to je izostavio kad je slikao ''ceo'' razgovor.

                  Najgore sto je to laz.Ti si lazov i to svi znaju. Sto sam lazi pretio hahahha.. Jos mi jedan forumas bio pisao van ovoga, jos tada Ganac, kad se doslo glavi tvom Komsi. Vidi ovog Ganca sto pokusava da namesti ban i sto je popizeo.Tad je Laza davno otisao sa foruma.

                  To se vidi, nemas ti smeka da ulazis u ovaj forumski rat sa mnom. Vec si sad pregoreo kao licna, a ja se nisam ni okrenuo ka tebi. Zao mi te je, posto mislim da si ok covek, ali te povukao komsa na stranu zla.

                  Imas problem i to veliki, ljut si ko ris i bices svaki put kad udjes ovde ako tako nastavis.

                  Neka ostane zapisano da sam mu pruzio ruku. Ti ispravljaj, radi sta hoces. Lupice te nesto na kraju, onda nemoj da sam ja kriv. Evo ga zapis.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Zatvoriše glavnu temu pa moram ovde a i bolje je ....

                    Samo Zvezda i ja smo u dobrim odnosima,

                    Natera me da reagujem mada nisam hteo Ja sam u dobrim odnosima i sa Šarcem i to ne ovim virtuelnim nego realnim .Kao pravi cigani , sretnemo se u hali , popričamo ,uvek je zanimljivo sa njim .Razmenimo po koju informaciju o našoj Zvezdi , mada realno ,on je taj koji ih ima .Ja samo proverim po nešto što sam čuo jer u Šarca imam poverenja. Glupo mi da te uveravam da grešiš u 99% slučajeva kad je Šarac u pitanju ..to je ipak tvoja stvar. Čak sam mu i rekao da ne mora da ti odgovara na svaki post , jer to kod tebe stvori pogrešnu sliku

                    Šteta bi bilo za forum da Šarac prestane da piše ali o tome odlučuje on
                    Last edited by Samo Zvezda; 04-10-19, 15:12.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Zatvoriše glavnu temu pa moram ovde a i bolje je ....




                      Natera me da reagujem mada nisam hteo Ja sam u dobrim odnosima i sa Šarcem i to ne ovim virtuelnim nego realnim .Kao pravi cigani , sretnemo se u hali , popričamo ,uvek je zanimljivo sa njim .Razmenimo po koju informaciju o našoj Zvezdi , mada realno ,on je taj koji ih ima .Ja samo proverim po nešto što sam čuo jer u Šarca imam poverenja. Glupo mi da te uveravam da grešiš u 99% slučajeva kad je Šarac u pitanju ..to je ipak tvoja stvar. Čak sam mu i rekao da ne mora da ti odgovara na svaki post , jel to kod tebe stvori pogrešnu sliku

                      Šteta bi bilo za forum da Šarac prestane da piše ali o tome odlučuje on
                      Pa meni je Sarac ok, a koliko je on mene puta prozvao kad sam bio u banu? Zezamo se, ok nekada neko popizdi. Pa on mene prozove za DR i sto raznih sranja.Nisam se nadao da je i sad previse ozbiljan. Mislio sam da onako smekerski se zezamo. Prihvatio ja za Bayern, on malo za Covica i to je to. Ovo je forum .

                      Nego, hteo sm nap[isati da ti i ja nemamo nikakvih problema. Licno sam ti se izvinuo odavno u PP i stvarno te cenim kao coveka pre svega, ap onda kao forumasa. Hocu reci da mi je blizak tvoj nacin razmisljanja. Sad ne znam, da li ti to odgovara

                      Krenem da pljuckam po Covicu i onda neko krene na mene i ja svima odgovaram. I prodje mi dan stvar u nepotrebnim raspravama. Jos imam od kladjenja zivce kao konj..srecom.

                      Samo sam morao da reagujem..mislim da smo u ok odnosima. Voleo bih da budem i sa Sarcem, uvek cu pruziti ruku pomirenja..pa pecnuo je on mene sto puta...bukvalno cak je i mnogo kvalitetniji u forama i zezanju ..nego ovaj resto, nedostojao mi...

                      Da mogu svi da budu kao mmajstor,Kivi i Mihajlo....Smekerica i kultura, nista zlo u njima...ovo resto bi samo da ti zavuce..

                      Ima dobrih poznavaoca ovde...znam ljude koji su prestali da pisu iz drugih tabora zbog ostrascenih likova..ima jos kvaliteta u tebi, ivanu, dekkardu,
                      lakiju kad dodje i dosta drugih ljudi.

                      Da me nisu napadali zbog Covica, prosao bi neopazen kao na drugom forumu. To je poenta price
                      Last edited by LosmiSK; 04-10-19, 15:11.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Je l' onaj drekavac objavio kome je ON, od nasih para, dao i koliko Zvezdi, a koliko Partizanu?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Je l' onaj drekavac objavio kome je ON, od nasih para, dao i koliko Zvezdi, a koliko Partizanu?
                          Obećao u Njujorku gradu ali se još nije obratio naciji po tom pitanju (nisam otpratio Pink i Partizan tv).
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            ... kome je ON, od nasih para, dao i koliko...
                            Legendarno!

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Je l' onaj drekavac objavio kome je ON, od nasih para, dao i koliko Zvezdi, a koliko Partizanu?
                              Zašto se dozvoljava vredjanje našeg predsednika i to još od strane moderatora ovog foruma koja nama forumašima treba da bude uzor i mentor forumski pre svega pa tek onda regulator, presuditelj i izvršitelj?
                              Sramota!

                              Ako te baš zanima objaviće u informeru kad stigne jer trenutno se pregovara sa Folcvagenom da povuku tužbu protiv nas zbog klevećenja, službeni glasnik ionako niko ne čita, služi samo da se ispoštuje birokratska praksa koju su žuti uveli dok su bili na vlasti.
                              Strana plaćenice..
                              Last edited by Chiwwi; 04-10-19, 17:32.

                              Comment




                              • Od mene ovo, maramice neka nadje sam
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X