Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    Mislio je na polufinale ABA lige, KLS finale niko spomenuo nije.
    Nemam snage od ranog jutra baviti se nebulozama, ispravama krive Drine i sl. Zvezda je zasluženo uzela šta je uzela. Možemo se ljutiti do mile volje ali prevashodno na sebe, igrače koji nisu dostojni svetog dresa i to je fakat. Sada posle par meseci vraćati se i govoriti "Šta bi bilo kad bi bilo" stvarno ne pije vodu, nit je vreme i mesto...

    Ide nova sezona. Radujmo se novim okršajima. Biće prave košarke za sladokusce ovo što sada gledam već obe ekipe izgledaju itekako pristojno.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post
      dve dijametralno suprotne
      ovo je pleonazam, kao da si napisao dve suprotno suprotne stvari

      inače lošmi je sve u pravu, dok je Vučića nema nama titule ni u boćanju. uzećemo koji kup, čisto da se malo lažemo. najjači su ovi botovi što veruju kako Aca nama pomaže na duže staze, kao eto postavio nam predsednika da nas izvuče, imamo najskuplji tim i te fore. sve je Dule bio u pravu, sve. mene bi bilo sramota da verujem u to, ali dobro, koliko sam skontao Sarac je glavni čovketov svedok na ovom forumu.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        ovo je pleonazam, kao da si napisao dve suprotno suprotne stvari

        inače lošmi je sve u pravu, dok je Vučića nema nama titule ni u boćanju. uzećemo koji kup, čisto da se malo lažemo. najjači su ovi botovi što veruju kako Aca nama pomaže na duže staze, kao eto postavio nam predsednika da nas izvuče, imamo najskuplji tim i te fore. sve je Dule bio u pravu, sve. mene bi bilo sramota da verujem u to, ali dobro, koliko sam skontao Sarac je glavni čovketov svedok na ovom forumu.
        Sve si u pravu, vi nemate , mi imamo , vama su vezane ruke i noge, a mi letimo supersonicnim avionom sve zahvaljuci zvalavom.

        Izvinjavam se za pleonazam, propustio sam najvazniji deo pismenosti i obrazovanja u osnovnoj skoli jer je nisam pohadjao ovde gde se to ucilo.

        Isto kao sto su nama zuti branili da 13 godina uzmemo titulu tako i vama ovi zlotvori brane da pobedite i uzmete ABA ligu, EC, KLS.

        Comment


        • Šarac jel si SREĆAN?

          Misiju si ispunio. Samo nznm ko te i čime isprovocirao ovde da širiš pipke provokacije i podjebavanja. Samo nemoj nevino reći kako nisi ocekivao reakciju i ovo što si sada napravio.

          A nije mi samo jasno zašto niko od ovlašćenih ne reaguje i divan prebaci što dalje od sadašnjeg topica.

          Comment


          • Niko od nadležnih nije bio tu, ne možemo ni ceo dan biti na forumu.

            Stig'o sam i video šta ste napravili. Preparkirao sam poruke i sad ovde nastavite.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Sve si u pravu, vi nemate , mi imamo , vama su vezane ruke i noge, a mi letimo supersonicnim avionom sve zahvaljuci zvalavom.

              Izvinjavam se za pleonazam, propustio sam najvazniji deo pismenosti i obrazovanja u osnovnoj skoli jer je nisam pohadjao ovde gde se to ucilo.



              Isto kao sto su nama zuti branili da 13 godina uzmemo titulu tako i vama ovi zlotvori brane da pobedite i uzmete ABA ligu, EC, KLS.
              Očajan ti je i sarkazam, a on je 90% tvog opusa. Imamo mi ove godine više nego ikada prethodnih, i jeste razlika manja nego pre, rekao sam već bićemo pristojni gubitnici, i to je to, jebiga.

              Ako stvarno misliš da ste slučajno prvaci svega otkada je Vučić tu, i da izgledate najbolje u poslednjih 20 godina u svim sportovima tek onako, onda ti ja stvarno ne mogu pomoći. Ali uvek mogu da reagujem kada se pišu neistine i gluposti. Ne želim da kukam, tako je kako je, ali nemoj samo da mi prodajes pricu o SNS-u i stabilizaciji kluba, parama i slicno..
              Last edited by mark !t zer0; 10-09-19, 10:12.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Opet to grobarsko kukumavcenje...cemu to?! Trinaest godina ste vedrili i oblacili dok vam je vlast bila naklonjwna, a sad ste kao pastorcad.Drugari, pastorce vlasti si kad ti igraju Drca i Tica, kad se boris za opstanak u Aba i kad klub mora da se fuzionise sa Covketovim mezimcetom da se ne bi ugasio, a vasa verzija prezivljavanja je SNS odlikas na celu kluba, Trinkijeri kao trener i Gaudlok kao skorer.
                Neukusno je u najmanju ruku glumiti zrtvu rezima, jer ima nas u godinama koji se secamo svega u poslednjih dvadeset godina, pa i vremena kad su se potpisivali blanko ugovori sa najboljim domacim igracima, i kad su u Zvezdu kao najveca pojacanja dolazili poluigraci tipa Petar Popovic.Za krizu u klubu vam je samo i iskljucivo odgovorno rukovodstvo, koje je 15 godina klub tretiralo kao svoju privatnu prciju, i ponasalo se kao Grcka, trosim nemilice pare koje nemam, a sad kukumavcim kod drzave (evropske unije), i smrtno sam ljut na njih sto nece da peru moje sranje.
                Ko deca ste...

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Šarac jel si SREĆAN?

                  Misiju si ispunio. Samo nznm ko te i čime isprovocirao ovde da širiš pipke provokacije i podjebavanja. Samo nemoj nevino reći kako nisi ocekivao reakciju i ovo što si sada napravio.

                  A nije mi samo jasno zašto niko od ovlašćenih ne reaguje i divan prebaci što dalje od sadašnjeg topica.
                  sto u

                  Na pogresnu adresu se obracas, vrati se par upisa nazad gde sam pisao o kosarci, napisao sve najbolje o vasem timu ali istakao da ipak imamo siri i bolji roster i da je razlika u kvalitetu u odnosu na proslu sezonu smanjenja ali da je prednost na nasoj strani ipak.
                  Onda se ubacio LOSMISK iako nije bio spomenut nikako ubacivanje VUCICA SNSa i ostalo. Ne razumem vasu potrebu ovde da se nesto nadjete prozvanim, nego ta mantra kako ste ubogi sirotani i trazite samo razloge da ono sto izgubite na terenu pripisite politici ili cemu vec.

                  Ovde zavrsavam ali nikakve namere nisam imao da provociram, samo treba procitati moj upis pre nego sto se LOSMISK ubacio a onda ste vi krenuli frontalno kao opareni.

                  Zao mi je sto u svemu vidite provokaciju ali to je opet vas problem a ne moj.

                  Comment


                  • Originally posted by Gudura View Post
                    Opet to grobarsko kukumavcenje...cemu to?! Trinaest godina ste vedrili i oblacili dok vam je vlast bila naklonjwna, a sad ste kao pastorcad.Drugari, pastorce vlasti si kad ti igraju Drca i Tica, kad se boris za opstanak u Aba i kad klub mora da se fuzionise sa Covketovim mezimcetom da se ne bi ugasio, a vasa verzija prezivljavanja je SNS odlikas na celu kluba, Trinkijeri kao trener i Gaudlok kao skorer.
                    Neukusno je u najmanju ruku glumiti zrtvu rezima, jer ima nas u godinama koji se secamo svega u poslednjih dvadeset godina, pa i vremena kad su se potpisivali blanko ugovori sa najboljim domacim igracima, i kad su u Zvezdu kao najveca pojacanja dolazili poluigraci tipa Petar Popovic.Za krizu u klubu vam je samo i iskljucivo odgovorno rukovodstvo, koje je 15 godina klub tretiralo kao svoju privatnu prciju, i ponasalo se kao Grcka, trosim nemilice pare koje nemam, a sad kukumavcim kod drzave (evropske unije), i smrtno sam ljut na njih sto nece da peru moje sranje.
                    Ko deca ste...
                    Pogresio si. Niko nije kukao, vec su navijaci Covicevog mezimceta dosli i poceli patkomediju onako. Jer za bolje i ne znaju. Pešić i Rakočević je u svakom trenutku bolje od Trinkijerija i (moguceg) Gaudloka. Dobar primer selektivnog pamcenja. Kazem, ne kukam, briga me, samo prodajte te price o SNS i jakom klubu izmedju sebe a ne nama. Niti trazimo to, niti mi treba Covicev svedok da mi objasnjava situaciju.

                    Sami krenu na nasoj temi da pisu o Vucicu, SNS upravi, najskupljem igracu i treneru u ligi, i jos na kraju mi kukamo jer reagujemo. Vrh.
                    Last edited by mark !t zer0; 10-09-19, 10:28.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Očajan ti je i sarkazam, a on je 90% tvog opusa. Imamo mi ove godine više nego ikada prethodnih, i jeste razlika manja nego pre, rekao sam već bićemo pristojni gubitnici, i to je to, jebiga.

                      Ako stvarno misliš da ste slučajno prvaci svega otkada je Vučić tu, i da izgledate najbolje u poslednjih 20 godina u svim sportovima tek onako, onda ti ja stvarno ne mogu pomoći. Ali uvek mogu da reagujem kada se pišu neistine i gluposti. Ne želim da kukam, tako je kako je, ali nemoj samo da mi prodajes pricu o SNS-u i stabilizaciji kluba, parama i slicno..

                      Jel Vucic zasluzan sto oni slepci iz Kopenhagen imaju igraca vise 80 minuta ne mogu da daju gol, sto imaju dve mec lopte kod penala i promase stadion. Jel im Vucic naredio da promase penale kako bi se ovde kriminalac sepurio sa novih 30 miliona para od UEFE. Da je ostao bez LS drugacija bi se pesma pevala . Pa sada deru kozu sa ledja glupim navijacima da daju celu platu da bi gledali LS gde ce na kraju godine opet biti da realno ne dugujemo nista a u papirima 50 miliona. Vucic kontrolise sve klubove a vi ako mislite da je to dobro onda jbga, ali da on ne daje koseve ili postize golove umesto ovih koji su na terenu, on jeste "supermen" ali toliki nije.
                      Ako se vratimo na KK dobili ste ozbiljne pare, i nema sada kukanja kako pare su jedino merilo, oprastaju vam se dugovi kao sto se oprastaju u FK CZ pa prema tome nemoj samo da Vucic sve daje CZ a vama nista.

                      Comment


                      • Ali niko nije ni rekao da nama ne daje ništa. Bar ja nisam, već sam u par navrata rekao da je ove godine dato mnogo više nego prethodnih kad smo stvarno presmesno izgledali.

                        Dakle, mislis da su sve te titule 'slucajnost'? I ova dominacija je zbog dobrog rada u vasim klubovima, a očajnog u našim?
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          ovo je pleonazam, kao da si napisao dve suprotno suprotne stvari

                          inače lošmi je sve u pravu, dok je Vučića nema nama titule ni u boćanju. uzećemo koji kup, čisto da se malo lažemo. najjači su ovi botovi što veruju kako Aca nama pomaže na duže staze, kao eto postavio nam predsednika da nas izvuče, imamo najskuplji tim i te fore. sve je Dule bio u pravu, sve. mene bi bilo sramota da verujem u to, ali dobro, koliko sam skontao Sarac je glavni čovketov svedok na ovom forumu.
                          Cemu Losmi malim slovom?

                          Sarac, zbog cega si se nasao prozvanim, obe zadnje aba lige su sumnjive...pred izbore..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Pa čekaj je l' Đurić oličenje uspešnog biznismena i čoveka koji ima ekstra upravljačke sposobnosti.
                            U njegovom vaktu FKP je bio 6 puta šampion, jednom bez poraza uz 4 nerešene.
                            Tad bilo sve regularno?
                            Isto koliko i sada.
                            Opraštaju se dugovi FKCZ i KKP, a ovi što otkupljuju dugove isteruju ljude iz stanova.
                            Nemojmo molim vas o poštenju ovdašnjih sportskih kolektiva.
                            Posebno o naša dva najveća kluba.

                            Sada kada bi išli po političkom timelineu,
                            KKP je potpunu dominaciju imao dolaskom DOS na vlast i svih inkarnacija "žutih" kasnije.
                            FKP se nauzimao titula.
                            Otkako su ova govna došla na vlast KKCZ je neprikosnovena, a FKCZ ostvaruje izvanredne uspehe i u UEFA takmičenjima.

                            Slučajnost.
                            Možda jeste, a možda i nije.
                            Last edited by Jaqen Hghar; 10-09-19, 10:47.

                            Comment


                            • Po čemu su zadnje dve ABA lige sumnjive?
                              Koji su izbori bili i gde kada su Zvezda i Budućnost osvajale titule?
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Grobari bi hteli da politicku zaledjinu gledaju samo u poslednjih 5-7 godina. Jedno pitanje: Kako 1992. klub koji je godinu ranije bio prvak Evrope i sveta uzima za trenera pijanog Zivu i levake od igraca, a rivalski klub gradi Mirkonelo i osvaja prvenstvo skoro bez poraza ili bukvalno bez poraza. Tumba madjija?

                                Comment

                                Working...
                                X