Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Klaymen View Post
    Lik,u nedostatku argumenata i neznanja izvredja najodvratnije ostale forumase . I ti ot sve podrzavas.

    I o cemu mi da pisemo, kada ti kao moderator vredjas jednu grupu ljudi. Ocigledno je da ovo nije mesto za normalnu konverzaciju i da se ni za pedalj ne razlikujes od ovih sto vredjaju i ponizavaju sagovornike.

    Licemerno, u najmanju ruku.

    Kratko i jasno pitanje: Da li ces ti da reagujes ili ne na vredjanje i deljenje dijagnoza sagovornicima?
    Ekstremima sa bilo koje strane cu reci da lece svoje frustracije, sta je tu problem - to se odnosi na, nadam se, manji deo navijaca koji zbog ljubavi prema svom klubu neguju mrznju prema ostalim. Oni su , i te kako, za lecenje, bili Grobari, Cigani, Varvari, Slaninari,......
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Nista, ja odoh da se lecim, a ovom idiotu koji me je izvredjao ( pored ostalih ) trunke sramote, uz dopustenje nekog tko sebe naziva da je objektivan i koji se odaziva na titulu moderatora, izvredjao, mogu samo da porucim da je slobodan da klekne, kada god pozeli.

      Ali dobro, to je sasvim norlamno za grupu navijaca kojoj pripada, nista novo sto vec ne gledamo dugi niz godina. Ne dostaje jos samo signalna raketa, ili pistolj, da bi bio uverljiv i ubedljiv u svojoj tvrdnji.

      Da se ne ljubimo, svako dobro.

      Comment


      • Ja imam bolest kojoj nema leka i ona plaši normalnog čoveka. . . .

        Comment


        • Ma sta se raspravljate sa kronosom.
          Rezultat njegovog rada je to sto od proslog leta pa do sada je ovaj forum napustilo 70% ljudi.

          Comment


          • Cekaj , to sto ovom idiotu kolega sa sipke(po stavu) dozvoli da me (nas) neometano vredja, leci svoje komplekse i ispoljava najprizemnije pobude, je znak da ja moram da mu precutim i ne reagujem na post??

            Comment


            • Ne, ali gotovo da nema svrhe vrsiti pritisak na moderatora kada je grobarcina koja i sama djubri KKCZV temu sa gifovima i raznim provokacijama, a pritom svaku zamerku na njeogovo vodjenje foruma sankcionise banom.
              Za ove sa druge strane brda je to sve normalno, a oni ban nece dobiti nikada.
              Prosli put je dosao onaj moron Kendrik koji nije pisao xyz godina ovde sa jasnom namerom da provocira posle kupa, i kada sam ga ispickarao, dobili smo banove i ja on.
              To su ti navijaci partizana, a kronos je SK vladan tegeltija.
              Ako ima obraza, napustice funkciju na koju je, ali o tome se vec dugo prica.

              Comment


              • Pravo je vreme da se ispita javno mnjenje

                https://www.poll-maker.com/poll1910182x46D940E1-53

                A na linku se nalazi sledeće pitanje

                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Pravo je vreme da se ispita javno mnjenje

                  https://www.poll-maker.com/poll1910182x46D940E1-53

                  A na linku se nalazi sledeće pitanje

                  Uff umorih se od ovoga glasanja
                  Predajem se pobjedio si Deki ili ko vec.
                  Last edited by E1_PG; 06-04-18, 16:05.

                  Comment


                  • Mene savrseno zabole da sam ti bitan ili ne, i koliko te zanimam, ali ako neko posle mog posta (tj par postova kojim ni najmanje nisam vredjao i ponizavao nikog, a najmanje Djordjevica) izvredja sagovornike, a samim tim i mene, najmanje sto moze da dobije je blag odgovor koji si dobio .

                    Borba? Da precutim tvoje vredjanje i nemusta Kronosova objasnjenja i podrzavanje u vredjanju navijaca koji ne misle isto? Nikada.

                    To kada je ko dosao je u ovoj situaciji najmanje bitno.

                    Comment


                    • Džukački je bilo koju raspravu spuštati na lični nivo, i ti koji to rade su za lečenje. A to se radi iz jednog i samo jednog razloga - NEMOĆI. Nemoći da odgovoriš protivargumentima i onda ti jedino preostaje da izvređaš nekog ko je bio superiorniji u raspravi.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0
                        Slazem se.
                        Onda počni to da primenjuješ u konunikaciji sa drugima, ili nemoj da ulaziš u diskusiju kad si slabiji.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0
                          Dobro, pronasao si se, sta ja da ti radim. Lepo sam ti rekao da niti jednog sekunda nisam pomislio na tebe kada sam pisao post, ali ako spadaas u tu skupinu ljudi onda mi je drago sto si se uvredio. Ja sam zavrsio sa ovim, pogresio sam, izvinio se, ova prica traje vec danima, smucilo mi se, zato sam reagovao. Kronose, mozes slobodno da me kaznis, nemam problem sa tim sada, a uvredjeni ce dobiti svoju pravdu.

                          Pozdrav.
                          Znaci i u odgovoru nisi propustio priliku da me pecnes (iako sam ti objasnio zbog cega sam reagovao, ali ti to ne zelis da registrujes vec nastavljas da vredjas , u malo uvijenojoj formi ).

                          Da naglasim, sipkasi poput tebe i sa stavovima poput tvojih, uvek ce, sa moje strane biti ovako docekani i nabiveni. Sada se slobodan da odskakuces odakle si izmileo.

                          Comment


                          • Naravno.

                            Mogao si normalno da zavrsis raspravu sa izvinjenjem, ali ti si nastavio u istom pravcu, samo malo kulturnije.

                            Iskljucujem se iz dalje rasprave, svoje komplekse i crustracije leci na drugom mestu, bezvredan si bilo kakav pokusaj normalne komunikacije.

                            Comment


                            • Ja tvrdim otpočetka da je u najboljem slučaju prosečan trener, i detaljno sam obrazložio zašto to mislim, kao potvrda tog mog mišljenja je došao ovaj otkaz i šta bi sad trebalo, da tugujem što sam bio u pravu? Ne pada mi na pamet, odmah da ti kažem. To što si ti idolopoklonik i mitoman mogu da pripišem tvom broju godina i izraziti nadu da ćeš u budućnosti smoći snage da to prevaziđeš. Nije niko do kraja objektivan, to se slažem, ali objektivnosti treba težiti a ne bežati od nje kao dosta ljudi odavde.
                              Last edited by dekkard; 06-04-18, 16:52.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Manite se Djordjevica polu trenera ...imamo sada majstora na klupi Bajerna koga treba ispratiti i podrzati ....tesko je biti objektivan to stoji ali iz tabora crveno belih mogu da se pronadju takvi a iz tabora crno belih ne poznajem niti jednog a poznajem prilican broj ! TO JE FENOMEN!

                                Comment

                                Working...
                                X