Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Pa tih 95 do Indijanapolisa jesam dozivljavao drugacije..iskreno ti kazem...sad mi je to ok sve,ali se nepalim kao hepo kocka..ili kao golubar
    Ovo moze da ima smisla jer si stariji, a i ono je bila specificna situacija gde smo dugo vremena bili izolovani od sveta.

    Ali ovo dalje:

    Originally posted by LosmiSK View Post
    ..sad se lozim kad Mamado Lo zvekne trojku preko ruke Hermansonu i ondapospu Deja sa pivom..ili kadKing odradi odbranu i onda iz natrcavanja nabode trojku Moermanu u lice..
    ... nije bas najuobicajenije. I posle je tebi suludo sto Sale izlazi iz sablona sa atipicnim petorkama, a nije ti suludo sto ti kao stariji i zreliji covek imas emotivne reakcije na rezultate i desavanja u nekom nemackom timu.

    Nije ni cudo sto imas razumevanja prema Kalini i njegovim afinitetima.
    Last edited by mmajstor; 30-08-19, 20:36.

    Comment


    • Originally posted by Chiwwi View Post
      Ceca napuni Marakanu za pola čuke a pozorišta nam zvrnde prazna.
      Loša analogija, ovde je reč o istoj ciljnoj grupi, ljudi koji vole sport/košarku. Više sreće u sledećem pokušaju.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Pa valjda on najbolje zna ko mu treba za SP,i Duda je izbacio Grbovica u te vreme najbolje krilo u Evropi,kakav Kalinic pa nikom nista.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Jbte mene ne zanima Radonja i repka..stvarno si me promasio u tom delu. Ako treba da vam se zakunem samo recite...
          I ti se mene promašio u delu da me zanima Bajern i Sale ako treba da se zakunem, reci.
          Originally posted by LosmiSK View Post
          Obradovic je uzeo Vujosevicev rad tada..uspeo je,slazem se..imao je slifa i dobre tutore...ali porpilicno je imoa srecei dobre timove.odpocetka do kraja...Da se razumemo odlican trener, ali vise volim kad Pablo Laso ubaci Doncica i damu loptu sa 16 godina..i ne boji se otkaza..Kad Kari dovede Bjelicu iz Austrije...Kada skinu Jovica i Kalinica isto...toje Duda regovao itd..Obradovic je sve uvek dobio na gotovs...kako partizan tada,tako i Huventud odmah posle..itd..Pesic uzeo sa Albom,pa Nemackom ..Bosnom jbte itd...to su cuda..ludilo...Tovolim,alhemiju...
          A jel' ti se svidja kad Žoc sa najmladjom ekipom ikada uzme Evroligu?
          Ili se baš toliko gadiš toga kada ga preskačeš?
          Ne blamiraj se više sa Obradovićem.

          P.S. Opet Dulo pravio?

          Originally posted by LosmiSK View Post
          Dejo je bolji trener,samo nemaime..mora da radi..nema greski...da je onda otisao iz Zvezde..kozna gde bi sad bio..on nije imao to ime da moze da proba evo vec 4-5 puta...Jako kulturan covek..izborio se za svoje..cistim radom itd..
          Dejo je trenirao projekte.
          I Crnu Goru al' bolje da nije.
          Last edited by Chiwwi; 30-08-19, 20:40.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Loša analogija, ovde je reč o istoj ciljnoj grupi, ljudi koji vole sport/košarku. Više sreće u sledećem pokušaju.
            Ceca napuni Marakanu a operska pevačica živi kao podstanar.
            Last edited by Chiwwi; 30-08-19, 20:41.

            Comment


            • Samo bi voleo da je razlog kosarkaski,pacak i da je u tom d.kanju...Tj ako je Sergej u pravu a na to i ja ciljam od pocetka..duboko bi se razocarao i u sportiste..ne samo Sala...

              Zezam se za Bajern,mada navijam za njih...Postujem DR bas bas puno....a to je zaradio ..posteno!!!

              Zoc je dobio namesten tim tada...mislim da je to Dulova velika zasluga za tu titulu....po meni je tako..uvek je trenirao top timove..nije se mucio previse..ali nekom je zivot majka,a nekom maceha..
              Last edited by LosmiSK; 30-08-19, 20:41.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • I Ameri napune hale ali dodju da jedu virsle.

                Comment


                • Ma Sergej je u pravu, kao sto je u pravu da je Babic vozio onaj auto.

                  Comment


                  • Da je Vucic razlog onda Kalinic ne bi bio ni na prethodnim spiskovima jer je i tada Vucic bio na vlasti ako me secanje dobro sluzi.

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Pa valjda on najbolje zna ko mu treba za SP,i Duda je izbacio Grbovica u te vreme najbolje krilo u Evropi,kakav Kalinic pa nikom nista.
                      Grba je verovatno kritikovao partiju i Milku Planinc kao predsednika predsednistva.

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        I Ameri napune hale ali dodju da jedu virsle.
                        Ovo ti kazes za drzavu gde imako zna koliko miliona ljudi koji se bavi kosarkom...Bolje bi bilo i kod nas dadodju da jedu virsle,da se zezaju i da su non stop nasmejani..a ne da polaljudi hoce daopici srcka, da lije znoj sa njih a da je to neki random mec EL da ne pricamo bitnijim...

                        Amerika je zasluzna za kosarku sto je ovo danas...i te price glupi Ameri su degutantne..oni postuju nasu kosarku i nase ljude iz kosarke..nema razloga za pljuvanje njih...
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Moze neko da nas podseti kad je Kalina u nekom javnom mediju kritikovao Vucica pre objavljivanja spiska? Toliko intervjua sam procitao i gledao na tv, ali nikad nisam cuo nista slicno od njega...

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Ma Sergej je u pravu, kao sto je u pravu da je Babic vozio onaj auto.
                            Pa si ti bio na toj naplatnoj rampi itd..koliko tu kamera ima i nijedna nije potvrdila to za Babica.....ti nisi svestan koji su to idioti...pa onaj je teo da zapali novinara i zenu..pa jel osudjen,sklonjen sa pozicije...jos je prizno...kaoi ono stikanje i volkanje...ti izgledanisi samo grobar,ti si i neki sns trol....ako to namirisem..tu je zerro tolerancija..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Ceca napuni Marakanu a operska pevačica živi kao podstanar.
                              Žao mi je, i dalje loša analogija upoređuješ estradu i kulturu.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Samo bi voleo da je razlog kosarkaski,pacak i da je u tom d.kanju...Tj ako je Sergej u pravu a na to i ja ciljam od pocetka..duboko bi se razocarao i u sportiste..ne samo Sala...
                                A jel' bi voleo da Sale da otkaz u duhu revolucije pa Vučić postavi Krstajića nekog na tom mestu npr. Fiću Čovića da se kali i mi osvojimo 21. mesto jer su mu se odazvali Prlainović i Vujadin Savić?

                                Ili kako ti zamišljaš kad Tata Vučića neko odbije, kao npr. Duda kad je izbacio Dražena jer je ovaj ucenjivao ko može a ko ne može da igra.
                                Možda je Dražen opasniji od Vučića?
                                Radonja bolji od Kobija?
                                A Žoca je pile usralo.

                                Originally posted by LosmiSK View Post
                                Zezam se za Bajern,mada navijam za njih...Postujem DR bas bas puno....a to je zaradio ..posteno!!!
                                Da, Nikola Kojo je objasnio poštene u Selima.

                                Originally posted by LosmiSK View Post
                                Zoc je dobio namesten tim tada...mislim da je to Dulova velika zasluga za tu titulu....po meni je tako..uvek je trenirao top timove..nije se mucio previse
                                Pa šta Žoc treba da uradi?
                                Da ode u Zvezdu i da mu Vučić pokupuje sve na svetu da bi ga ti priznao?
                                Šta konkretno Žoc treba da uradi što nije?

                                Comment

                                Working...
                                X