Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Bravo!
    Vidi se da nisi Amer.

    Aj sad jednu o Djordjeviću da vidimo dali si učio s razumevanjem ili si bubao.
    Može. Đorđević je trener u pokušaju since 2006.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      To su druze medalje i one se pamte za sva vremena,a te klupske titule vec sutra zaboravim,sad da me pitas ko je prvak Italije nemam pojma ili prvak Francuske,toliko mene interesuje ta klupska kosarka i njihove lige gde imas dva tri dobra tima,ostalo amateri,ako izuzmemo Spansku ligu gde ima dobrih timova.
      Ovde kad dodjes s reprezentacijom,ima 10 reprezentacija koje mogu do medalje i mi smo tu u vrhu uvek sa Djorjdevicem na celu
      Venecija i Asvel. To što ne znaš znači da te košarka zapravo i ne zanima, nego samo cirkus koja predstavljaju FIBA takmičenja, koja, kao što vidimo će polako početi da se gase jedna za drugim, potpuno opravdano.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Stvarno zelim da se osvoji zlato ali ja uspehe svega sad doziviljavam drugacije..i nisam vise tako emotivan sem ako se radi o Bajernu... Da uzmemo zlato da moze narod uz LS daprezivi jos dve do tri godine...da ne bude gladan ako se razumemo..
        Da se razumemo ako osvojimo 7.mesto to će podići BDP za 4.5%

        Originally posted by LosmiSK View Post
        Radonja je dobar treneri stvarno je napravio dosta igraca,napravio dobre uspehe i svuda ga brzo zavolepo njegovom ludom ponasanju i cistoj dusi.Da su ga oterali posle Cibone,pa on da bi ga verovatno svi zaboravili...Da Salo nije Djordjevic,verovatno bi vodio Zitko Basket...glupo je pricati stabi bilo kad bi bilo..
        Dejo je vodio projekte a Salo je jednog dana rešio da bude trener, skinuo Raška Katića s mešalice i tresnuo srebro.


        Originally posted by LosmiSK View Post
        Meni je npr Kari sa Dulom bolji trenerod Zoca..ali nekad ti se u zivotu nesto ne poklopi..nekadati se poklopi sve...
        Tebi je npr i Radonja bolji igrač od Kobija ali matematika je neumoljiva.
        Žoc je iz patika skočio u sako i tresnuo Evroligu sa najmladjim timom i po gostujućim terenima.
        Najveći, tačka.

        Originally posted by LosmiSK View Post
        Salo je dobar motivator,ali ne zna da stima formu u klubovima,cak i rotacije su mu kao i u rpki cudne,atipicne..i to na 10 dana moze proci,na sezonu ne moze ocigledno..da ne idemu picine dlake,nemam nista protiv njega..zajebavam majstora,ali on nije neki trener,po meni je ispod proseka,moze sepopraviti..ali to tako mislim iz gledanja njegovih klubova...o repci ne razmisljam previse,suvise je kratko vreme..
        Dobro, znamo da te reprezentacija ne zanima, i da ne razmišljaš previše o njoj ali zašto onda misliš da je Radonja bolji za nju od Saleta?

        Zašto ih porediš na kraju krajeva ako ne misliš da je Radonja za reprezentaciju?

        Čemu poredjenje?

        Sale je uspešan kao trener reprezentacije, Radonja nije.
        Sale je legenda naše zemlje, Radonja nije legenda ničije zemlje.
        Last edited by Chiwwi; 30-08-19, 20:24.

        Comment


        • Za mene su cirkus ta drzavna takmicenja jer apsolutno nista ne donose,sve je vec odredjeno ko igra evroligu,evrokup,sveli su klupska takmicenja na amaterski nivo. Lige se igraju radi reda.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Može. Đorđević je trener u pokušaju since 2006.
            Dvojka i to samo zbog Radonje, dao bih ti trojku ali si slabo naučio Saleta.
            Last edited by Chiwwi; 30-08-19, 20:21.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Stvarno zelim da se osvoji zlato ali ja uspehe svega sad doziviljavam drugacije..i nisam vise tako emotivan sem ako se radi o Bajernu... .
              Enough said....nakon ovoga sve ostalo je visak, cak i ona nebuloza kako "zzajebavas" mmajstora.

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Za mene su cirkus ta drzavna takmicenja jer apsolutno nista ne donose,sve je vec odredjeno ko igra evroligu,evrokup,sveli su klupska takmicenja na amaterski nivo. Lige se igraju radi reda.
                Hale u Italiji,Nemačkoj, Španiji, Francuskoj su duple pune, poseta koju FIBA može samo da sanja iako je razmak između njihovih takmičenja mnogo veći. Neće ljudi da gledaju tu bednu zamenu, igrače koji igraju polurekreativnu košarku, trenere koji tu dobiju priliku da izigravaju trenere (jer nemaju gde drugde).
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Jbte mene ne zanima Radonja i repka..stvarno si me promasio u tom delu. Ako treba da vam se zakunem samo recite...

                  Obradovic je uzeo Vujosevicev rad tada..uspeo je,slazem se..imao je slifa i dobre tutore...ali porpilicno je imoa srecei dobre timove.odpocetka do kraja...Da se razumemo odlican trener, ali vise volim kad Pablo Laso ubaci Doncica i damu loptu sa 16 godina..i ne boji se otkaza..Kad Kari dovede Bjelicu iz Austrije...Kada skinu Jovica i Kalinica isto...toje Duda regovao itd..Obradovic je sve uvek dobio na gotovs...kako partizan tada,tako i Huventud odmah posle..itd..Pesic uzeo sa Albom,pa Nemackom ..Bosnom jbte itd...to su cuda..ludilo...Tovolim,alhemiju...

                  Dejo je bolji trener,samo nemaime..mora da radi..nema greski...da je onda otisao iz Zvezde..kozna gde bi sad bio..on nije imao to ime da moze da proba evo vec 4-5 puta...Jako kulturan covek..izborio se za svoje..cistim radom itd..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Enough said....nakon ovoga sve ostalo je visak, cak i ona nebuloza kako "zzajebavas" mmajstora.
                    Pa tih 95 do Indijanapolisa jesam dozivljavao drugacije..iskreno ti kazem...sad mi je to ok sve,ali se nepalim kao hepo kocka..ili kao golubar Navijamali nema toga kao kad je Radonja dobioDuloa kad sam se umivao vodom 10 puta ili finale sa Litvanjom..Argentiom..Amerima itd...Rusima itd..da se sad ne vracamna sve zivo..ne pali me to toliko vise....sad selozim kad Mamado Lo zvekne trojku preko ruke Hermansonu i ondapospu Deja sa pivom..ili kadKing odradi odbranu i onda iz natrcavanja nabode trojku Moermanu u lice..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Ja cu pre da gledam Adetokumba,Jokica,Ljulja,Galinarija,Teodosica,De Koloa... na SP nego da gledam tamo neku Veneciju,Asvel,Trst,Bilbao,Oldenburg,Cedevitu zabole me za te timove i njihove lige. Kvalitet je u evroligi,evrokupu,NBA i na reprezentativnim takmicenjima.

                      Comment


                      • Jedva čekam da počne prvenstvo, valjda će tada da vam pažnju okupiraju igre naše reprezentacije.
                        Mihajlo, Teo ne igra na prvenstvu, povređen je.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Losmi jesi li ti zaljubljen u Radonjica,zbog njega navijas za Bajern? Ja bih navijao za reprezentaciju i da je trenira Alimpijevic a da mu Covic pored klupe dobacuje,jer jebi ga moja je,drugu drzavu nemam.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Hale u Italiji,Nemačkoj, Španiji, Francuskoj su duple pune, poseta koju FIBA može samo da sanja iako je razmak između njihovih takmičenja mnogo veći. Neće ljudi da gledaju tu bednu zamenu, igrače koji igraju polurekreativnu košarku, trenere koji tu dobiju priliku da izigravaju trenere (jer nemaju gde drugde).
                            Ceca napuni Marakanu za pola čuke a pozorišta nam zvrnde prazna.

                            Comment


                            • Znam da ne igra,ali ne zaboravljam mu utakmice protiv Slovenije,trojku protiv Spanije i mnogo toga jos sto je uradio u dresu reprezentacije,kao i Raduljica,zato me i nervira kad neko ovde pljuje po tim igracima a oni nam donosili medalje.

                              Comment


                              • Pa navijam ja za Srbiju,samo me ne radi ovo vise. Ne igraju vise najjaci timovi,dosta otkaza i sve to deluje drugacije. Kako od EP,SP itd...Ja volim kosarku,gledam i najgore moguce lige u Evropi.....Gledam Englesku,Dansku,Litvaniju, Letoniju..Estoniju itd...druge lige..volim kosarku..i to je to..fudbal npr uopste ne rpatim semnekih jakih meceva..ostale sportove nikako...navijamza nas,ne brini okotoga..niti cu pljuvati sala i ako ispadnemo iz grupe, napljuvao sam ga i bez toga ali zbog Kaline i Nede..Micova..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X