Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Samo najgori neprijatelj bi mu poželeo degradaciju u karijeri što bi predstavljalo preuzimanje bilo koje reprezentacije. Neka ga najvišem evropskom nivou da nastavi da se takmiči, tako nedostižnom za mnoge selektore pa i za našeg.
    Pa kad je bio 21.
    Nema smisla da se dva puta blamira.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ma koja zavrnica Evrokupa, Radonja je igrao polufinale sa Zvezdom i Buducnosti
      To nije taj evrokup. Od novog formata evrokup je mnogo zajebanije i kvalitetnije takmicenje nego sto je bilo tada. Polufinale evrokupa je puna kapa sto se tice ocekivanja Bajerna na pocetku te sezone.

      Originally posted by LosmiSK View Post
      Ti znas da je on dobio otkaz zato sto je izgubio od Albe i Oldenburga sa po 30 razlike i ispao od Darusafake gde su imali jednog igraca i vodili su 20 razlike i izgubili taj mec i to sve u 10 dana.
      Ono sto svako zna jeste da to nije tacno. Otkaz je dobio iskljucivo zbog sukoba sa Pesicem, jer Sale nije hteo da dozvoli da nakon par tih nekih nebitnih poraza dozvoli da mu se ovaj mesa u posao koji mu ne pripada po funkciji koju obavlja. Znaci povredjena sujeta GM-a koju je on resio da izleci tako sto je manifestirao svoju formalnu administrativnu moc koju ima.
      Ako mislis da je to opravdano, kazi kako je tek Zvezda trebalo da reaguje nakon blamaze na f4 u Beogradu? Pa to je bila izgubljena cela sezona, a ne izgubljenih par prvenstvenih utakmica koje nista ne znace.

      Originally posted by LosmiSK View Post
      Si ti svestan da covek nije usao u 8 najboljih u Italiji..
      Nije... a kao trebalo je posto on nije selektirao taj tim vec neko drugi? On im je doneo Fiba titulu koja im je otvorila put kao Evrokupu sledece godine, kao verovatno i Evroligi za 2 godine. To mnogo vise znaci nego da je usao u italijanski plej of ili cak i osvojio italijansku ligu jer ne vidim sta Venecija ima od toga? U svakom slucaju ne mozes coveku stavljati na pleca nesto kada i ti znas da on nije bio od tu od pocetka sezone pa da napravi tim po svojoj meri.
      Originally posted by LosmiSK View Post
      Da su zapalili staze iz Grcke za njim
      Potpuno preterana i pre svega netacna konstrukcija. Pao vec neko vreme menja trenere kao na traci i ni izbliza nisu u vrhu evrope kao ranije.

      Originally posted by LosmiSK View Post
      Da ga je Radonja ugasio dva puta i onda Baskonija sa citiraj 3-0 a te godine je doveo sve zivo sto je mogao u tim...Vilijams Eliot,Hanter,Salo2,Raduljica, Dijamantidis,Kalates,Gist,Focis,Kuzmic Feldin itd itd...
      Potpuno nebitno i suluda generalizacija na bazi par utakmica.. ili ako hoces na taj nacin da razmisljamo onda verovatno isto tako mozemo zakljuciti da je Alimpije bolji od Pabla Lasa jer je Zvezda dobila RealA u Madridu?
      Last edited by mmajstor; 30-08-19, 19:54.

      Comment


      • Ima onaj Smrageltijin snimak iz Atlante kad random zaustavlja Amerikance na 50m od hale gde se igra SP i pita ih koje se takmičenje trenutno odigrava u njihovom gradu i svi do jednog nemaju pojma. Ne zanima ih ni ko smrdljiv sir, ako hoće da gledaju košarku odu ko ljudi da gledaju NBA.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Vi navijate ali izgleda da ispadnemo sto pre kako bi dobili neki legitimitet ovom vasem izdrkavanju po Djordjevicu i pojedinim reprezentativcima,tipa Raduljica,Bircevic ali to nikako da se desi tako da vam ostaje da trolujete jer nemate nikakvo pokrice za te vase gluposti.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Kari dovodio Bjelicu iz Arkadije da napadne drzavni projekat sa ogromnim budzetom..to je magija velikog Karija...

            Ma cuj hocemo Radonju na kormilo reprezentacije

            Mi navijamo za repku koliko i vi....a vi se istripovali da cuvate vatru reprezentacije
            Pa nemoj da gurkate Radonju u vatru, nije on taj materijal.

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Vi navijate ali izgleda da ispadnemo sto pre kako bi dobili neki legitimitet ovom vasem izdrkavanju po Djordjevicu i pojedinim reprezentativcima,tipa Raduljica,Bircevic ali to nikako da se desi tako da vam ostaje da trolujete jer nemate nikakvo pokrice za te vase gluposti.
              Ja svim srcem podrzavam repku, sto ne znaci da Raduljica i Bircevic nisu glupost.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ima onaj Smrageltijin snimak iz Atlante kad random zaustavlja Amerikance na 50m od hale gde se igra SP i pita ih koje se takmičenje trenutno odigrava u njihovom gradu i svi do jednog nemaju pojma. Ne zanima ih ni ko smrdljiv sir, ako hoće da gledaju košarku odu ko ljudi da gledaju NBA.
                A kad ih pitaju za Radonju i bundes ligu oni kažu:
                Radonjin pas je Šućo a bundes liga Nemačke je najomiljeniji predmet koji izučavamo u školi od malena.

                Comment


                • Originally posted by Ivan9 View Post
                  Pazi kad sam znao da si prekoputas koji se krije...valjda te sramota ili sta...
                  Pazi kada ja ranije nisam znao, a upravo sada sam saznao kakvo plitko zakljucivanje imas.

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Vi navijate ali izgleda da ispadnemo sto pre kako bi dobili neki legitimitet ovom vasem izdrkavanju po Djordjevicu i pojedinim reprezentativcima,tipa Raduljica,Bircevic ali to nikako da se desi tako da vam ostaje da trolujete jer nemate nikakvo pokrice za te vase gluposti.
                    To i ja mislim.

                    Comment


                    • Ti znaci bolje znas od Djordjevica ko je potrebniji reprezentaciji? Djordjevic da gresi u proceni ne bi imao ovakve rezultate i da ne zna da vodi utakmice,prosao bi kao Moka Slavnic za koga niko ne moze da kaze da ne zna kosarke,da ne zna da nanjusi dobrog igraca,ali mu je izgleda slaba tacka vodjenje utakmica jer smo ispali u grupi. Sa Djordjevicem,cetiri takmicenja tri finala,jedno polufinale.

                      Comment


                      • Originally posted by Chiwwi View Post
                        A kad ih pitaju za Radonju i bundes ligu oni kažu:
                        Radonjin pas je Šućo a bundes liga Nemačke je najomiljeniji predmet koji izučavamo u školi od malena.
                        Radonja je poznati EL trener, više od pola decenije je u tom najprestižnijem evropskom takmičenju.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Ti znaci bolje znas od Djordjevica ko je potrebniji reprezentaciji? Djordjevic da gresi u proceni ne bi imao ovakve rezultate i da ne zna da vodi utakmice,prosao bi kao Moka Slavnic za koga niko ne moze da kaze da ne zna kosarke,da ne zna da nanjusi dobrog igraca,ali mu je izgleda slaba tacka vodjenje utakmica jer smo ispali u grupi. Sa Djordjevicem,cetiri takmicenja tri finala,jedno polufinale.
                          Koliko je to titula?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Radonja je poznati EL trener, više od pola decenije je u tom najprestižnijem evropskom takmičenju.
                            Bravo!
                            Vidi se da nisi Amer.

                            Aj sad jednu o Djordjeviću da vidimo dali si učio s razumevanjem ili si bubao.

                            Comment


                            • Niko ga ne gura u repku, pa cak ni ja...Pu, pu, pu...Tu je Saletu najbolje,u repki uvek moze da se namakne dobro pa da se na osnovu toga nadje posao u klubu..Neka mu je sa srecom i nekaosovji zlato...Kritkovao sam gazbog Kalinica i Nedovica,ono je sramotno..nistabolje nije bilo ni za Micova...Pisao sam da je to Radonja radio i Vujosevic isto pa nisu skartirali igrace iz tima..nisu imali tu sujetu..

                              Stvarno zelim da se osvoji zlato ali ja uspehe svega sad doziviljavam drugacije..i nisam vise tako emotivan sem ako se radi o Bajernu... Da uzmemo zlato da moze narod uz LS daprezivi jos dve do tri godine...da ne bude gladan ako se razumemo..

                              Radonja je dobar treneri stvarno je napravio dosta igraca,napravio dobre uspehe i svuda ga brzo zavolepo njegovom ludom ponasanju i cistoj dusi.Da su ga oterali posle Cibone,pa on da bi ga verovatno svi zaboravili...Da Salo nije Djordjevic,verovatno bi vodio Zitko Basket...glupo je pricati stabi bilo kad bi bilo..

                              Meni je npr Kari sa Dulom bolji trenerod Zoca..ali nekad ti se u zivotu nesto ne poklopi..nekadati se poklopi sve...

                              Salo je dobar motivator,ali ne zna da stima formu u klubovima,cak i rotacije su mu kao i u rpki cudne,atipicne..i to na 10 dana moze proci,na sezonu ne moze ocigledno..da ne idemu picine dlake,nemam nista protiv njega..zajebavam majstora,ali on nije neki trener,po meni je ispod proseka,moze sepopraviti..ali to tako mislim iz gledanja njegovih klubova...o repci ne razmisljam previse,suvise je kratko vreme..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • To su druze medalje i one se pamte za sva vremena,a te klupske titule vec sutra zaboravim,sad da me pitas ko je prvak Italije nemam pojma ili prvak Francuske,toliko mene interesuje ta klupska kosarka i njihove lige gde imas dva tri dobra tima,ostalo amateri,ako izuzmemo Spansku ligu gde ima dobrih timova.
                                Ovde kad dodjes s reprezentacijom,ima 10 reprezentacija koje mogu do medalje i mi smo tu u vrhu uvek sa Djorjdevicem na celu

                                Comment

                                Working...
                                X