Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Da je Radonja trener za neka velika dela uzeo bi ga neki vec klub.... npr. PanatenaikosPanathinaikos .

    Ovako se pokazao da moze osvojiti trofej samo u klubu koji prakticno nema konkurenciju u ligi.... po budzetu i kvalitetu. CrnaGora, Srbija, Nemacka.... u sve 3 zemlje je vodio klubove koji su prilicno iznad po budzetu od ostalih... da se zahvali svom menadzeru. To moze svaki osrednji trener. Ona Tri pune poslednja sezone u Zvezdi su mu bile dobre.... ali je kiksnuo na kraju, jer smosu izgubili prakticno osvojeni top8. Izuzetno slab motivator, kada treba najvise da budu nalozeni, igraci budu izduvani.
    Smako je Dula,da nije motivator ne bi uzeo sve trofeje,tj 26 njih...U toj Nemackoj ligi je uzeo titulu bez poraza..Da ne pricam kako je nakanto jace timove i kako su padali redom Fener, Real,CSKA, Barsa itd...Salo je izgubio tri nula od Baskonije itd...dobio otkaz..i zapalili stazu kojom je otisao tj oteran...da se slucajno ne vrati...

    Malo sam ti sredio text..bolje ovako izgleda
    Last edited by LosmiSK; 30-08-19, 18:25.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Da je Radonja trener za neka velika dela uzeo bi ga neki vec klub.... npr. Panatenaikos.

      Ovako se pokazao da moze osvojiti trofej samo u klubu koji prakticno nema konkurenciju u ligi.... po budzetu i kvalitetu. CrnaGora, Srbija, Nemacka.... u sve 3 zemlje je vodio klubove koji su prilicno iznad po budzetu od ostalih... da se zahvali svom menadzeru. To moze svaki osrednji trener. Ona poslednja sezona u Zvezdi mu je bila dobra.... ali je kiksnuo na kraju, jer smo izgubili prakticno osvojeni top8. Izuzetno slab motivator, kada treba najvise da budu nalozeni, igraci budu izduvani.
      ... a Ćelavi... nigde [emoji27]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • A Čovke kad ih sretne svu trojicu kaže:

        A tu ste, jeli?
        Kad ćete da mi vratite one štapove za pecanje što sam vam dao, jeli?
        To mi je stric doneo iz Trsta 86-te, to više nema gde da se nadje, takav kvalitet.

        A oni:
        Ma nije to kod nas čika Čovke 100%..

        A Čovke:
        More mrš, bitange jedne, da vas ne gledam više u mom kraju, jel jasno?

        I onda Dekard i Lošmi kad to sve ispričaju, mi odma poverujemo..

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          ... a Ćelavi... nigde [emoji27]
          Kako nigde,evo predstavljanje u Virtusu kad je bilo,Mini Me na 0:17 velika nadanja , tako uvekdeluje na pocetku..ali realnost dolazi brzo

          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Hahahahaaha..

            Meni ovaj više liči na Fiću Čovića

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Hahahahaaha..

              Meni ovaj više liči na Fiću Čovića
              Moze da posluzi i za to
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Smako je Dula,da nije motivator ne bi uzeo sve trofeje,tj 26 njih...U toj Nemackoj ligi je uzeo titulu bez poraza..Da ne pricam kako je nakanto jace timove i kako su padali redom Fener, Real,CSKA, Barsa itd...Salo je izgubio tri nula od Baskonije itd...dobio otkaz..i zapalili stazu kojom je otisao tj oteran...da se slucajno ne vrati...

                Malo sam ti sredio text..bolje ovako izgleda
                Jos treba u Izraelu da sa Makabijem uzme titulu pa da ga proglasimo motivatorom... posto treba mnogo motivisati igrace da bi u Izraelu uzeli titulu.
                Isto to vazi i za Buducnost u Crnoj Gori. Taj trofej je jednak osvajanju 7e lige u nekoj kosarkaskoj zemlji, toliko je zahtevan taj poduhvat.

                Sto se tice serije poraza to je sasvim normalno u evroligi, samo pritisak nije isti u svim klubovima. Kada izgubis 3 utakmice u Pao tu se vec pali alarm i gleda se sta kako... dok u Bajernu si mogao opusteno da budes 12i, ili u Zvezdi da izgubis titulu u sopstvenom gradu, ili izduvas za top8 u poslednje 4 utakmice za redom... i da pored toga dobijes produzetak ugovora za narednu godinu. Zato ne mozes da pricas o Radonji kao ne znam kakvom treneru dok ne vidimo kalo bi se on u toj ulozi snasao gde postoje mnogo veca ocekivanja, u situaciji gde je i konkurencija mnogo jaca, a gde je tolerancija na los rezultat mnogo manja i traze se mnogo brzi rezultati.
                Last edited by mmajstor; 30-08-19, 18:57.

                Comment


                • Daj neku kladionicu dokle će Ćelavi da izdrži u Italiji. Ja kažem tolerisaće ga do kraja sezone, a onda će ga najuriti sve sa Teom i Pefijem.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Jos treba u Izraelu da sa Makabijem uzme titulu pa da ga proglasimo motivatorom... posto treba mnogo motivisati igrace da bi u Izraelu uzeli titulu.
                    Isto to vazi i za Buducnost u Crnoj Gori. Taj trofej je jednak osvajanju 7e lige u nekoj kosarkaskoj zemlji, toliko je zahtevan taj poduhvat.

                    Sto se tice serije poraza to je sasvim normalno u evroligi, samo pritisak nije isti u svim klubovima. Kada izgubis 3 utakmice u Pao tu se vec pali alarm i gleda se sta kako... dok u Bajernu si mogao opusteno da budes 12i, ili u Zvezdi da izgubis titulu u sopstvenom gradu, ili izduvas za top8 u poslednje 4 utakmice za redom... i da pored toga dobijes produzetak ugovora za narednu godinu. Zato ne mozes da pricas o Radonji kao ne znam kakvom treneru dok ne vidimo kalo bi se on u toj ulozi snasao gde postoje mnogo veca ocekivanja, u situaciji gde je i konkurencija mnogo jaca, a gde je tolerancija na los rezultat mnogo manja i traze se mnogo brzi rezultati.
                    Pa Salo je bio u istom tom Bayernu...Radonja je preziveo Zvezdu i tu ti je jedan od najvecih pritisaka u Evropi. Polako,on j morao da gradi svoje ime,nije dobio nista na tacni zbog igracke karijere...Da se ne vracamopet na istu pricu da je svuda dobio produzenje saradnje i ostvarivao najvece uspehe za klub i plus to pravio i igrace...uz male pare i budzete zaplate igraca...

                    Za sad mu ide dobro, videcemo posle sta i kako. Trenutno je Dejo mnogo bolji trener i to je evidentno i to zna svako..Stace buducnost doneti,pa verovatno isto...Eto nek dodje Salo u Buducnost ili jos bolje u partizan,pada vidimo sta ce uraditi...

                    Okreni se svetskom, sad je turnirski deo,tu je najbolji..uzivaj u ovih 15 dana, posle toga znas sta ide
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Jos treba u Izraelu da sa Makabijem uzme titulu pa da ga proglasimo motivatorom... posto treba mnogo motivisati igrace da bi u Izraelu uzeli titulu.

                      Taman sam se zapitao gde bi još Radonja mogao da bude uspešan trener.


                      Ali kako rešiti problem velikih eliminacionih takmičenja?
                      Predlažem radničke sportske igre u Crnoj Gori.
                      Tu ne može da bude 21.
                      Učestvuju samo 4 firme..

                      Comment


                      • To mozemo u sliku na profilu za celo leto..Ja kazem da nece doziveti PO
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          I baba bila nekad devojka u miniću bez gaćica.
                          Ruška Jakić?
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Pa Salo je bio u istom tom Bayernu...Radonja je preziveo Zvezdu i tu ti je jedan od najvecih pritisaka u Evropi
                            Jeste Sale bio u Bajernu i tu je prve godine kada Bajern nadmasio Bamberg u budzetu pokazao rezultat. Ubedljivo je drzao prvo mesto u prvenstvu, osvojio kup, i dosao do zavrsnice evrokupa. Marko ga je najurio jer se licno nije slagao sa njim a ne zbog rezultata, jer su rezultati bili ocigledni i nepobitni. Nevezano za to, reprezentacija je mesto gde je on pokazao svoj kvalitet a ne nesto posebno Bajern jer mu tamo nisu do kraja pruzili priliku za to.

                            Sto se tice Zvezde Radonja je upao u periodu kada su Partizanu odsecene noge, i nije toliko tesko biti osvajati prvenstvo u toj situaciji, na stranu one blamaze kada nas je Cibona sa 2 igraca ponizila u Beogradu. Prve sezone kada je Zvezda nesto pala sa budzetom on je zapalio, jer nismo mogli da zadrzimo sve one igrace. Pa lako je da budes dobar trener kada imas bolje igrace u odnosu na konkurenciju... ajde da te vidimo onda kada to nije bss situacija, a ne da zbrises jer nemas tu startnu prednost. Vujosevic npr. to nikada nije uradio... on je iznova i iznova stvarao nove igrace i drzao kvalitet, cak i onda kada su tom Partizanu sasecene noge u finansijskom smislu.
                            Last edited by mmajstor; 30-08-19, 19:17.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Jeste Sale bio u Bajernu i tu je prve godine kada Bajern nadmasio Bamberg u budzetu pokazao rezultat. Ubedljivo je drzao prvo mesto u prvenstvu, osvojio kup, i dosao do zavrsnice evrokupa. Marko ga je najurio jer se licno nije slagao sa njim a ne zbog rezultata, jer su rezultati bili ocigledni i nepobitni. Nevezano za to, reprezentacija je mesto gde je on pokazao svoj kvalitet a ne Bajern.

                              Sto se tice Zvezde Radonja je upao u periodu kada su Partizanu odsecene noge, i nije toliko tesko biti osvajati prvenstvo u toj situaciji, na stranu one blamaze kada nas je Cibona sa 2 igraca ponizila u Beogradu. Prve sezone kada je Zvezda nesto pala sa budzetom on je zapalio, jer nismo mogli da zadrzimo sve one igrace. Pa lako je da budes dobar trener kada imas bolje igrace u odnosu na konkurenciju... ajde da te vidimo onda kada to nije bss situacija, a ne da zbrises jer nemas tu startnu prednost. Vujosevic npr. to nikada nije uradio... on je iznova i iznova stvarao nove igrace i drzao kvalitet, cak i onda kada su tom Partizanu sasecene noge u finansijskom smislu.
                              Kad je osvojio titulu i gde?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Znači kad osvojiš prvenstvo Nemačke to je veći rezultat nego kad zatvoriš Olimpijadu sa Amerima?

                                Opet budimo Kevina?

                                Comment

                                Working...
                                X