Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Tebi je i Miloje smesan. Nemas ti veze sa zivitom, kamoli sa sportom.
    Upravo tako, on je tu da uveseljava neuke sa kursadžijskim smislom za humor, a nije da ih nedostaje na ovom mestu. [emoji41]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Grof View Post
      A sto se tice velikog NE, odgledaj jedan od serijala koji je izasao i sta je Duda rekao kada su mu nametali igrace. Otpao ja tada Grba i jos jedan.
      Da sećam se ono kad mu je Dražen sastavljao tim..

      Originally posted by dekkard View Post
      Dudi Ivkoviću niko nikad nije naređivao, niti je to smeo. Postoje ljudi i sa integritetom, samo što su izopšteni iz društva, s razlogom.
      Nikad niko osim Dražena Petrovića.
      Veliki integritet je u Dudi bio tad.
      Last edited by Chiwwi; 30-08-19, 08:58.

      Comment


      • To ti je taj pederski b92 stil. Prozivaću te, a kada me nahraniš kurcem plaču kao pičkice. Ne možeš stav da izneseš od njih da te ne omalovaže.

        Zato sada prijavljujem svaki post.

        Pa moderacija i administracija neka vide kako će da prevaspitaju pojedince, moje strpljenje nije beskonačno. Ja te ljude ne uzimam u usta, niti dajem neke kvalifikacije, otkako sam se vratio iz banovine.

        Ako me zaobidju, ja njih u još širem luku. Pa ako su mudriji i pametniji od mene, neka ne repliciraju pogotovo neke postove gde me omalovažavaju "nemaš ti pojma" i slično.

        Jer tako drzak uživo niko nije niti bi mogao da bude.

        Neka biraju sami put i oni i moderacija. Ili im recite ili ću ja zaslužiti permanent ali ovog ću naći na twitteru.

        Nikad nije kasno ja prvi pružam ruku mira, kulirajte me, ja ako uzmem nekoga u usta od vas, neka me banuju zauvek. Ali nemojte me peckati.

        Odnosi se pre svega na jednog dečka koji me prati po temama, ovi drugi mi i nisu interesatni niti rade to uvek.
        Last edited by Cassius Clay; 30-08-19, 08:56.

        Comment


        • To je ta sloboda za koju se zalažu.
          Otkad su nagrnuli ovde forum se pretvorio u politiku.

          Svako mišljenje osim njihovog je imbecilno.

          Comment


          • Nema veze sada ćemo da se dogovorimo da komuniciraju tako izmedju sebe, nas ovde neka ostave.

            Za te džukelske odgovore i vredjanje uživo, iako nisam konfliktna osoba u stvarnosti, ide pesnica u glavu i noga u dupe.

            Jer ne možeš ti ako neko priča svoje mišljenje da kao alkoholičar provokator dodješ i kažeš "ma nemaš ti veze".

            Za to slede odredjene sankcije.

            Imaju vox fox pa neka se tamo jebu, svi sem Ganca i par ljudi.

            Comment


            • Liberalna diktatura.
              Novi pravac politike.
              Sve po direktivi.

              Imaju i jednog vodju takvog.
              Last edited by Chiwwi; 30-08-19, 09:06.

              Comment


              • Oterali su 50 ljudi sa foruma. Ovako je verovatno bilo i kada su komunisti predratne kapitaliste oterali, došli najgori da vladaju najboljima.

                Comment


                • Sve je to došlo.

                  Comment


                  • To ti je odgovor, sad cu da izbacim ove bljuvotine i ne mlati praznu slamu vise...
                    Last edited by LosmiSK; 30-08-19, 09:36.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Lošmi razočarao si me.
                      Mislio sam da si istrajan.

                      Comment


                      • Samo sjašite sa mene ja vas neću uzeti u usta. Ne volim da se svadjam, ili da se volimo ili mrzimo. Svadjanje me samo izjeda iznutra.

                        Ako ste emancipovaniji, mudriji, stariji, iskusniji, bolji jebači, jači, zaobidjite vi mene. Izdignite se iznad mog nivoa. S j a š i t e.

                        Ignore. Ja ako vas prvi spomenem, meni je obraz takav, ja ću tražiti permanent ban za sebe. Časna reč.

                        Samo nemoj da mi kljucate sa strane podmuklo, ne volim to.

                        Sa Sovom je upalilo, ja njega kuliram, on mene, i ćao. Nema potrebe da mlatimo praznu slamu.

                        Znači samo zaobilaženje u širokom luku. Ja mislim da mi to možemo.
                        Last edited by Cassius Clay; 30-08-19, 09:45.

                        Comment


                        • Sto bih ja tebe zaobilazio u sirokom luku? Prvo si mi na Jokica sve opsovao, nisi dobio nista..Onda si zakuvao ono kad je kronosu pala funkcija sa sve Lazom..i pobegao si kao ...na sve to si pre neki dan opsovao sve po spisku i za sve tri stvari si dobio tri dana..To ces opet uraditi. Svojim izjavam ides na provociranje, nemam problemb sa tim da si kao majstor i ova ekipa salovih svedoka kulturan. Ti si jako prost i bezobrazan. I sto bih ja sjaho sa tebe? Reci mi jedan razlog zasto bi bilo ko sjahao sa tebe?

                          Hoces da se pravis pametan na forumu, pa sine onda kucaj i nemoj da kukas tu kao neka strina..Macevanje na forumu je argumentima, ne psovanju, pretnjama i ostalim ulicarskim fazonima..To sam napisao i Ciwawi, to ostavite za ulice, ako tamo smete to, svaka cast...Ne mozes ti psovati ljudima familiju i da mislis da te ti isti nece jahati..za takveljude mi je zerro tolerancija,sve da mi je majka rodjena..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Lošmi mi napisao koji me.slao na drkanje u wc pa kad je dobio po čelu onda je on napisao..

                            Lošmi gospodin.

                            Daj da te zaposlimo u neku školu da predaješ gradjansko vaspitanje.
                            Last edited by Chiwwi; 30-08-19, 10:05.

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Lošmi mi napisao koji me.slao na drkanje u wc pa kad je dobio po čelu onda je on napisao..

                              Lošmi gospodin.

                              Daj da te zaposlimo u neku školu da predaješ gradjansko vaspitanje.
                              Preziveces ti vec to...Po potrebi se spustam na tudji nivo.

                              Danas sam se vratio sa puta tj mora..popusta koncentracija
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Pa nisi se ti spustio na moj nivo, već obratno.

                                Ja sam samo poslao pozdrav forumašu darku pancevu(takav mu je nick), a ti si onda počeo da glumiš kućnu pomoćnicu i da me sklanjaš sa kreveta.

                                Pa sam ja onda otišao da kenjam a ti mi predlažeš Saletovu sliku ali kao bez drkice onako mangupski.

                                Pa sam ja onda na to morao da se spustim i dam ti po čelu, pa se sad briši.

                                Jer to je tvoj nivo e..
                                Last edited by Chiwwi; 30-08-19, 10:21.

                                Comment

                                Working...
                                X