Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    Ako je neki igrac i proigrao, proigrao je kod Radonje
    Pre "reprezentativnog izleta" je imao u CV-u dizanje pehara sa navijacima i gomilu psovki istih zbog losih procena na terenu. Posle izleta - igrac sa mnogo vise samopouzdanja i, ne retko, igrac koji prelama utakmice svojim smelim akcijama.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • I sada ja tebe treba da report-ujem zbog omalovažavanja Simonovica???

      Comment


      • Jovica, Kalinica je afirmisao..kad niko nije...Simonovica nije..

        Ma Sale je ostao negde u 90-91..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Klaymen View Post
          I sada ja tebe treba da report-ujem zbog omalovažavanja Simonovica???
          Marko Simonovic je igrao mnogo bolje nakon Reprezentacije, nego pre - to su cinjenice, a ne omalovazavanje.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Марко Симоновић је напредовао у Ортезу.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Marko Simonovic je igrao mnogo bolje nakon Reprezentacije, nego pre - to su cinjenice, a ne omalovazavanje.

              Pravis se nevest. Ti si napisao da je MS u svom CV imao samo, parafraziram " dizanje pehara u pioniru" ... nigde nije bilo reci o igri.

              Ti i kolega ispod, ako ne znate, nije sramota pitati google

              Comment


              • Pa da, u Ortezu je napadacki prodisao i dobio samopuzdanje..jednom sam igrao kontra njega...Covek je sve ispogadjao..ipak su popusili na kraju ali opasan mec...Slazem se da mu je ta godina za psihu bila dobra ali u EL je dobio prostor cak je i napredovao u vise stvari itd.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Klaymen View Post
                  Pravis se nevest. Ti si napisao da je MS u svom CV imao samo, parafraziram " dizanje pehara u pioniru" ... nigde nije bilo reci o igri.

                  Ti i kolega ispod, ako ne znate, nije sramota pitati google
                  Imas i intervju Simonovica na temu koliko mu je znacila Reprezentacija u karijeri.
                  http://www.mozzartsport.com/kosarka/...romasim/179007
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Ja o klin, on o plocu

                    Verovatno je Sale pozvao Simonovica u reprezentaciju jer je pre igara u istoj, imao zapazene partije i ulogu u klubu? Ili ne?

                    Sale da "okaci" Djilasovu sliku pored kreveta i poljubi je svakog jutra

                    Comment


                    • Originally posted by Klaymen View Post
                      Ja o klin, on o plocu

                      Verovatno je Sale pozvao Simonovica u reprezentaciju jer je pre igara u istoj, imao zapazene partije i ulogu u klubu? Ili ne?

                      Sale da "okaci" Djilasovu sliku pored kreveta i poljubi je svakog jutra
                      Ovo je do nekle istina, da nije bilo Đikija teško da bi Sale bio selektor a i njegova trenerska karijera bi setada završila (čini mi se)
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Ovo je do nekle istina, da nije bilo Đikija teško da bi Sale bio selektor a i njegova trenerska karijera bi setada završila (čini mi se)
                        Isto kao sto nijedan drugi trener ne bi bio selektor da ga direktor nije pozvao i ponudio mu posao
                        Da li bi Zoc imao ovakvu karijeru da mu nije ponudjena Partizanova fotelja sa onim timom...pa pitanje je. Sreca je uvek bitan faktor, prosto je neophodno da te nekad i ukenja, al opet nije to bas ni toliko random, koliko su oni skrenuli paznju nekim svojim kvalitetom pa onda i zasluzili da ih sreca pogleda u nekom trenutku.

                        Comment


                        • Originally posted by Klaymen View Post
                          Verovatno je Sale pozvao Simonovica u reprezentaciju jer je pre igara u istoj, imao zapazene partije i ulogu u klubu? Ili ne?
                          :
                          Svi oni nisu imali igracki napredak u reprezentaciji, vec energetski boost kroz povecano samopouzdanje, koje su onda preneli na teren u svojim klubovima. Usli su u reprezentaciju uglavnom kao sporedni igraci u svojim klubovima, a sada su ili najbolji, ili sa trofejom evrolige, ili sa debelo placenim ugovorom. Verovatno bi neko od njih to uradio i bez igre u reprezentaciji, ali u ovolikom broju tesko.

                          Comment


                          • Naravno da je reprezentacija uvek dobar izlog i da, posebno u nasem slucaju, kada imas rezultate, dobru igru, predstavlja odlicnu odskocnu dasku za nove ugovore. Kada saradjujes sa dobrim trenerom, i tako kratak period, mozes da napredujes igracki, i posebno na planu samopouzdanja.

                            Malo sam se samo osvrnuo na pisanje prethodnika (niko nije pozvan u reprezentaciju a da to prethodnim igrama nije zasluzio )

                            Djilas-Sale ... malo u sali, malo ozbiljno sam napisao. Ja sam bio iznenadjen kada je Djilas izabrao Saleta, jer on, ruku na srce, posle loseg perioda u Italiji nije bio neko kome moze da se poveri mesto selektora.

                            Bez velikog iskustva, bez rezultata ... sreca pa nas je (me) demantovao svojim rezultatima. Ukratko, mislim da Sale jos mnogo mora da radi, da se usavrsava i ispravlja, po meni neke pocetnicke greske ako zeli da ostavi zapazen rezultat u klubskoj kosarci.

                            Comment


                            • Zar nisu Andjus i Jakovljevic predlozili Sala za selektora

                              Comment


                              • U nekim kosarkaskim krugovima pojavila se informacija da je selektor u nekim pričama vezanim za Olimpiju iz Ljubljane!

                                Comment

                                Working...
                                X