Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Chiwwi View Post
    Ja koliko znam Dekard je Delija.
    Dekkard nije Delija nego navijač Zvezde. Znam da ti je teško da shvatiš razliku.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Tačnije Cigan.
      Kao i ja.
      Ali ne onaj iz UEFA /FARE

      Comment


      • Pa nije ali teško mi je da shvatim zašto misliš da su normalni oni ljudi koji navijaju za Hrvatsku..
        (Nadam se da sam preneo tvoje reči kako treba)

        Comment


        • Naravno da jesu, ja nacionaliste i šoviniste smatram nenormalnim ljudima i kompleksašima par ekselans. Bili oni Srbi,Hrvati ili Marsovci.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ali valjda je normalno navijati za svoju reprezentaciju.
            Kakve veze reprezentacije druge zemlje imaju samnom i zašto je nenavijanje ili ravnodušnost prema njima nacionalizam?

            Zašto moram da navijam za Hrvatsku da bih bio normalan?
            Last edited by Chiwwi; 26-08-19, 21:43.

            Comment


            • Marsovci su najgori.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Marsovci su najgori.
                Ne, nacisti su najgori.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Ali valjda je normalno navijati za svoju reprezentaciju.
                  Kakve veze reprezentacije druge zemlje imaju samnom i zašto je nenavijanje ili ravnodušnost prema njima nacionalizam?

                  Zašto moram da navijam za Hrvatsku da bih bio normalan?
                  Ne, moraš da ne mrziš druge da bi bio normalan. Težak zadatak, znam.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • A gde sam ja rekao da ih mrzim ako.možeš da me citiraš.

                    Comment


                    • Nisi rekao, ali pokazuješ jasno mržnju. Bitnija ti je na primer trojka Đorđevića protiv njih pa je potenciraš milion puta, nego bilo koja druga, na primer Teodosićeva protiv Španije.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Bitne su mi obe podjednako a Saletovu trojku potenciram onu Huventudu kako bi za nju Delije dale sve..

                        I opet mi nisi rekao zašto je navijati za Hrvatsku jednako biti normalan a nenavijati za Hrvatsku jednako biti nenormalan?

                        Comment


                        • Mrzeti nekog a nemati realni osnov za to, jer ga ne poznaješ je bolesno i nenormalno.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Chiwwi View Post
                            I opet mi nisi rekao zašto je navijati za Hrvatsku jednako biti normalan a nenavijati za Hrvatsku jednako biti nenormalan?
                            Nema ovde nikakve mržnje samo ravnodušnost i nenavijanje za drugu zemlju, državu, zastavu.

                            Zašto etiketiraš ljude koje ne zanimaju druge reprezentacije kao nenormalne?

                            Comment


                            • Chiwwi ugasio Dekija
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ceo dan ga gasi

                                Comment

                                Working...
                                X