Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Vidim kako Amerikance nije boleo poraz na njihovom terenu,posle toga se zainatili pa umesto 5,6 slali 12 superstarova na ova nebitna reprezentativna takmicenja.
    Sto se tice Djordjevicevog igranja NBA lige to ne moze da se poredi sa ovim NBA-om danas,poverenje trenera u Evropljane posebno na njegovoj poziciji nije uopste ni postojalo,samo je Marculjonis nesto malo igrao u Golden Stejtu,cak je i Drazen najbolji evropski igrac ikada grejao klubu u Portlandu.
    Za mene su jedino bitna reprezentativna takmicenja,nista mi ne znaci i da Jokic uzme titulu sa Denverom ako nam reprezentacija nije u vrhu svetske kosarke,s emocijom samo reprezentaciju pratim,briga me za njihov ucinak u klubovima,na to neka misle njihove gazde.
    Igrao je u Sijetlu, imao je dobru karijeru..Sremf Nemac isto..Dirk najbolji NO USA igrac svih vremena, isto Nemac itd..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Vidim kako Amerikance nije boleo poraz na njihovom terenu,posle toga se zainatili pa umesto 5,6 slali 12 superstarova na ova nebitna reprezentativna takmicenja.
      Sto se tice Djordjevicevog igranja NBA lige to ne moze da se poredi sa ovim NBA-om danas,poverenje trenera u Evropljane posebno na njegovoj poziciji nije uopste ni postojalo,samo je Marculjonis nesto malo igrao u Golden Stejtu,cak je i Drazen najbolji evropski igrac ikada grejao klubu u Portlandu.
      Za mene su jedino bitna reprezentativna takmicenja,nista mi ne znaci i da Jokic uzme titulu sa Denverom ako nam reprezentacija nije u vrhu svetske kosarke,s emocijom samo reprezentaciju pratim,briga me za njihov ucinak u klubovima,na to neka misle njihove gazde.
      Svaka ti čast.

      Mene kje loženje na reprezentacije prošlo od 2002 u košarci.
      A u fudbalu još od Švabe Osima.

      Nemam emociju kao kad igra Zvezda.

      Jebi ga ostarilo se i evoluiralo.

      Comment


      • Originally posted by Chiwwi View Post
        Pa dobro zašto onda toliko.silno želite Radonju u dresu reprezentacije?

        Da nije.kakva sekta ne daj bože?
        Ne zelimo, ti si tu glupost napisao samo.. nek radi Salo..koga briga
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • A za Kinder i 11. mesto,kad je postao trener? Skoro kraj sezone kad ih preuzeo,tek ce da vidimo ove sezone sta ce da uradi s Kinderom,polako.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Hahaha salo postavlja standarde...hehehe ne moze u 10 da bude u Italiji
            Nije to ni bio cilj, nego da se klub stabilizuje. Digao je kosarku na noge kako nije... pune tribine, igraci se docekuju na aerodromu, doveo im najkreativnijeg igraca Evrope, ko bi to drugi mogao? U Nemackoj im doneo kup posle xxx godina i drzao prvo mesto na tabeli. Ali nemci ko nemci... nisu culi za Bajern kosarkaski klub ni posle tih rezultata, kao sto nisu ni sada. Nemci priznaju samo kada si prvi... to kad si 12i ne fuckaju uopste.
            Last edited by mmajstor; 26-08-19, 20:21.

            Comment


            • Otkud ti to? Neka ga Radonja u Bajernu, svi pravi treneri su u klupskim takmičenjima.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Ne zelimo, ti si tu glupost napisao samo.. nek radi Salo..koga briga
                E pa onda nemamo nikakav problem, ne znam u čemu je problem?
                Hoćete pečat hrvatskog Kralja Tomislava da je Radonja bolji ligaški trener od Saleta..

                Imate ga..

                Comment


                • Radonja je bolji trener od Saloa. Tačka.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Pa dobro zašto onda toliko.silno želite Radonju u dresu reprezentacije?

                    Da nije.kakva sekta ne daj bože?
                    Ja reprezentaciju Srbije ne bih poželeo ni najgorem neprijatelju.
                    A ne Radonji.

                    Vidim otimali su se mnogi pre Đorđevića.

                    Kad ode Đorđević, to će biti mrtva muka naći ko će da radi taj posao.

                    Trebaš ti 6 nekih nabeđenih ili ne NBA zvezda i zvezdica da ukalupiš.
                    Pa oni samo Đorđevića zarad njegovog igračkog imidža ne smeju da teraju u kurac.

                    Sa svima ostalima bi se sprdali kao sa Mutom Nikolićem.

                    Zato tu više nikad neće doći niko kao Žoc ili trener sa takvim integritetom,
                    kojeg da budemo iskreni mi više i nemamo.
                    Amin.
                    Last edited by Jaqen Hghar; 26-08-19, 20:24.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Radonja je bolji trener od Saloa. Tačka.
                      To je činjenica, a ne sud nekog ko voli ovoga ili onoga.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Sale je bolji trener od Radonje. Tačka.

                        Comment


                        • Originally posted by Chiwwi View Post
                          ..

                          Imate ga..
                          Ja im ni to ne dam.

                          Comment


                          • Ne a sad stvarno - bolji je Radonja.












                            U mucanju.

                            Last edited by mmajstor; 26-08-19, 20:27.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Ja im ni to ne dam.
                              Ja im dajem pečat Anice kninske kraljice i pečat hrvatskog kralja Tomislava..

                              I to samo da ih ne smara onaj Nišlija kad izvade spis..

                              Comment


                              • Pa ovaj je logoreičniji, ali je zato na nivou Mute Nikolića.

                                Nego da ponovim.

                                Ja reprezentaciju Srbije ne bih poželeo ni najgorem neprijatelju.
                                A ne Radonji.

                                Vidim otimali su se mnogi pre Đorđevića.

                                Kad ode Đorđević, to će biti mrtva muka naći ko će da radi taj posao.

                                Trebaš ti 6 nekih nabeđenih ili ne NBA zvezda i zvezdica da ukalupiš.
                                Pa oni samo Đorđevića zarad njegovog igračkog imidža ne smeju da teraju u kurac.

                                Sa svima ostalima bi se sprdali kao sa Mutom Nikolićem.

                                Zato tu više nikad neće doći niko kao Žoc ili trener sa takvim integritetom,
                                kojeg da budemo iskreni mi više i nemamo.
                                Amin.

                                Comment

                                Working...
                                X