Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nebitno takmicenje, ko da je bitno ko je kakav trener.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Originally posted by blanco View Post
      Boldovano

      Onda tebra nemoj da se ljutite kad neko kaze da je Djordjevic kao klupski trener dosta slab ,dok u reprezentativnoj ima rezultate ,pre svega jer je dobar motivator ,ume da motivise ekipu do vrhunca za kratak period.
      Kada treba da motivise ekipu na duzi period ,dobije otkaz u klubu ..

      Reprezentativna i klupska kosarka nemaju dodirnih tacaka osim sto se i kod jedne i kod druge igra sa kosarkaskom loptom i ista su pravila .
      Ali trenerski pecat se vidi u klupskoj kosarci ,u reprezentativnoj vise se ide na motivaciju ,jer da se uigraju 12 igraca koji igraju zajedno 20-30 dana ,to nema teorije ,to je sve na individualni kvalitet.
      Ne ljutimo se, nikada nismo ni sporili.
      Ali nemoj ni vi da gurate Radonju tamo gde ne pripada i gde dokazano ne zna.

      Comment


      • Danas ste se baš potrudili...
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Niko ga i ne gura. E, ali ne zna i ne pripada hehe..pa Kari Pesic uzeo sa Nemcima zlato na EP, mi to zlato nemamo ko Srbija. Tako da malo pristojnosti kad se prica o Nemcima. Nasa cela klubska kosarka ima jednu srecnu EL...

          Dejo da je ostao 10g u Zvezdi..uf sta bi to bilo majko mila...samo on je humanista..
          Last edited by LosmiSK; 26-08-19, 18:17.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • O Radonjicu ni ne pricam .

            To kazi Losmiju ..

            Ja iskreno i nemam kosarkaski gledano o Radonjicu neko visoko misljenje ,pre svega jer mi se ne svidja njegov stil kosarke koji je furao dok je bio trener Zvezde ..

            Comment


            • Šta njemu da kažem vidiš da uporedjuje Karija i Radonju, Nemačku i Srbiju u košarci.
              Izgleda da je i on došao po medalju kao njegov brat dekard..

              Lošmi zlato je zauzeto, ti možeš max do srebra..

              Comment


              • Originally posted by blanco View Post
                O Radonjicu ni ne pricam .

                To kazi Losmiju ..

                Ja iskreno i nemam kosarkaski gledano o Radonjicu neko visoko misljenje ,pre svega jer mi se ne svidja njegov stil kosarke koji je furao dok je bio trener Zvezde .. [emoji3]
                Ni meni se nije sviđala igra koju je igrala Zvezda pod Radonjićem, ali je on napredovao dok ćelavi stagnira do nazaduje.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Dejo da je ostao 10g u Zvezdi..uf sta bi to bilo majko mila...samo on je humanista..
                  Ostao bi on da je bilo para, a posto ih nije bilo otisao je tamo gde ih ima. Simple as that. Skroz humano rezonovanje.

                  Comment


                  • Pare i kvalitet uvek idu jedno s drugim.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Tu igru niko ne voli, a ja je zovem alhemijska kosarka gde se na kraju zaljubimo u krvava kolena. Dejova najjaca osobina je homogen tim, kad neko baci peskir, on ga otera sa meca pa poprica sa njim. Neznalice i sujetni to precrtaju zauvek.

                      Dejo je radio u PG kad se malo odvajalo tada za kosarku, kao i CZ, sad je to druga prica ali tada..Bayern mali budzet za plate..krpi i u takvim uslovima radis na krvavim kolenima.

                      Covek od kad je poceo trenerski zanat donosi trofeje i uspehe svake godine..malo je takvih..
                      Last edited by LosmiSK; 26-08-19, 18:31.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by blanco View Post

                        Onda tebra nemoj da se ljutite kad neko kaze da je Djordjevic kao klupski trener dosta slab ,dok u reprezentativnoj ima rezultate ,pre svega jer je dobar motivator ,ume da motivise ekipu do vrhunca za kratak period.
                        .
                        Ko se ljuti, sve dok se o tome diskutuje na odgovarajucoj temi. Kakav je ko trener u klupskim takmicenjima, tome nije mesto na reprezentativnoj temi. Tamo bi trebalo diskutovati kakav je kao reprezentativan trener, a ne iz razloga zato ste nekima ne svidja ishod takve diskusije usled manjka reprezentativnih argumenata, da se onda iz ocaja vade argumenti koje nemaju veze sa temom tj. sa reprezentativnom kosarkom. O tome je sasvim ok da palamudite npr. ovde.

                        Comment


                        • I onda kolena reprezentativcima Crne Gore budu lepa i nežna kao u male devojčice.
                          Lako je slušati nekoga kad moraš.

                          Comment


                          • Lako je biti prvi u selu kad si medju poslednjim u gradu. Zvezda je imala 3 ili 4 sanse da prodje na F8 i svaku je uprskao. Pre toga je izgubio ABA ligu u sred Beograda od losije Cibone pred bankrotom i dva krstena igraca, dok je Bajern imao kvalitet za prvih 7 a zavrsio dvanaesti u EL, cak je i kup Nemacke izgubio a dominantni su po parama u BBL. Crna gora je imala kvalitet za 8 a zavrsila 21a. Radonja je solidan trener ali nije trener za velika dela.

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Najblize istini, mada mu je isti covic zavukao sa zamenom za Silba...na jedan mec moze svako izgubiti..

                              Da dodam da je Dejo nagu?io Sala u Atini 74-63..nije pomogao ni Salo2, Raduljica ,Kuzmic, Dijamantidis, Kalates,Gist itd..u BG-u 69-67...bukvalno izivljavanje bilo..cisto istine radi..razlika u ceni..5-6x na strani PAO...jedan Bradulja kostao kao svi stranci u timu CZ..To je Salova zasluga,ko zna kad cemo sledeci put dobiti PAO na strani..
                              Ne mislim samo na utakmicu sa Cibonom... Bilo je baš napeto u Pioniru cele sezone. Večito nestrpljivi navijači... Otkaz Šilbu.

                              Taj isti Čović je preuzeo na sebe taj otkaz iako nije bilo baš do njega. .. organizovo "najvernije" oko podrške Radonjiću... seća se verovatno neko kad su mu dali zvezdin šal[emoji57]



                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Zar nije Pao dosao do F8, dok je Zvezda ispala. Ko je tu koga onda naguzio?

                                Comment

                                Working...
                                X