Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg, nekom Derric Brown i James Gist, EL igraci.

    A nekom smece iz palacanestra.
    sigpic

    Comment


    • Taj Tomas ne kosta sigurno manje, mogu da se kladim sa tobom sad u sta god hoces
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Dok je jedan prekucavao sasije drugi je vodio kosarkaski klub. Jedan je limar drugi je doktor, razlika ocigledna.

        Comment


        • Razlika jeste ocigledna ako ljude delis iskljucivo po skoli koju su zavrsili.

          Dok je jedan prekucavao sasije, drugi je krao od izbeglica, kovao zaveru protiv drzave, bio duboko u navecim kriminalnim vodama koje je ovaj prostor ikada video. Slozices se da je i tu razlika ocigledna.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Dok je jedan prekucavao sasije drugi je vodio kosarkaski klub. Jedan je limar drugi je lopovcina, mafijas, podguzna muva svake vlasti, razlika ocigledna.
            Ispravljeno.
            sigpic

            Comment


            • Nemoj, colke, pusti.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • 500 'iljade evrića po sezoni za Tomasa.

                Komšije imaju love do plafona.

                Comment


                • Zar nije 560?
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Ja imam info: 1 200 000 za dve godine
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • plus bonusi
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Dr Mr Čović Nebojša
                        Nikakav problem crno-beli nisu imali sa njim dok nije preuzeo KKCZ
                        Nikad mi nije bio simpatican, ni kao gradonacelnik, ni kao predsednik FMP-a, ni kao predsednik KSJ ali kad vas vidim kako se koprcate....bude mi nesto toplo oko srca. Nije to zbog Covica
                        Nego se pojavio konacno neko ko ima tako jaka ledja da mu ni ova vasa mafijasko-politicka tvorevina nista nije mogla. Razbucao vas kao balon od sapunice za samo par godina

                        Uostalom vi ste poslednji koji bi imali moralno pravo da pricaju o mafiji. Uostalom pitajte druga DV kako je to KKP GARANTOVAO(cak i placao) za vodje navijaca mafijasa da bi izbavio od zatvora.
                        Nasli vi da drzite moralne pridike...a ostoja je samo limar? Od vlasnika otpada polovnih automobila(kakvih ima na stotine samo ovde u okolini od 10km) do "uspesnog poslovnog coveka" za samo 5-6god?
                        Pretpostavljam da je biznis naucio putujuci nedeljno u Italiju...

                        Comment


                        • Ponuda Makabija je bila 450 'iljada po sezoni, u međuvremenu se javio Partizan sa ponudom od 500 'iljada. Tomas je odmah pristao.

                          Možda su za ove pare komšije mogle dovesti i boljeg igrača, ali je Trinkijeri želeo Tomasa.

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            500 'iljade evrića po sezoni za Tomasa.

                            Komšije imaju love do plafona.
                            I to zbog časova ljubavi inače bi bilo mnogo više, minimum bar 30% skuplji ugovor.
                            P.S. Kažu 'tičice da je KKP naručio novi kontigent knjige pesama u kožnom (ful oprema) povezu od Slavka Vukosavljevića, treba ove novopridošle edukovati.
                            Last edited by nebitan; 09-07-19, 11:18. Reason: ćevapi me zezaju pa preskačem slovca...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan9 View Post
                              Dr Mr Čović Nebojša
                              Nikakav problem crno-beli nisu imali sa njim dok nije preuzeo KKCZ
                              Nikad mi nije bio simpatican, ni kao gradonacelnik, ni kao predsednik FMP-a, ni kao predsednik KSJ ali kad vas vidim kako se koprcate....bude mi nesto toplo oko srca. Nije to zbog Covica
                              Nego se pojavio konacno neko ko ima tako jaka ledja da mu ni ova vasa mafijasko-politicka tvorevina nista nije mogla. Razbucao vas kao balon od sapunice za samo par godina

                              Uostalom vi ste poslednji koji bi imali moralno pravo da pricaju o mafiji. Uostalom pitajte druga DV kako je to KKP GARANTOVAO(cak i placao) za vodje navijaca mafijasa da bi izbavio od zatvora.
                              Nasli vi da drzite moralne pridike...a ostoja je samo limar? Od vlasnika otpada polovnih automobila(kakvih ima na stotine samo ovde u okolini od 10km) do "uspesnog poslovnog coveka" za samo 5-6god?
                              Pretpostavljam da je biznis naucio putujuci nedeljno u Italiju...
                              A ne, nego ces ti da mi dodeljujes moralna prava. Niko ne bi rec napisao da nije dosao lik i iz cista mira napravio poredjenje izmedju naseg predsednika i vaseg gazde, koje sam ja dopunio iskljucivo cinjenicama.

                              Ja se ne koprcam, niti se zalim, samo mi je tuzno da vidim da postoje ljudi koji veruju da drzava gura Partizan, u vreme rezultata kojima smo svedoci u svakom sportu koji se igra kod nas. Tacno je da je SNS u Partizanu, medjutim, jedini njihov zadatak je da izgledamo kao pristojni gubitnici.

                              A stvarno nemam zajednicnih tema sa covekom koji likuje Nebojsi Covicu, tako da necu vise odgovarati.
                              Last edited by mark !t zer0; 09-07-19, 11:25.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                I to zbog časova ljubavi inače bi bilo mnogo više, minimum bar 30% skuplji ugovor.
                                Trinkijeri ima milione na izvolte. Prošle sezone je i mogao pronaći izgovor, ove sezone jok vala. Biće bruka ako ne igraju bar finale ABA lige sa nama.

                                Comment

                                Working...
                                X