Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Radonja je covek genijalac. Tu nema price i ostajem pri tom stavu. Radonja je nesto najlepse sto se desilo Zvezdi u njenoj istoriji.Od njega je sve pocelo. Nepotizam je i dalje tu, Jovic, Teo i ostale skupocene igracke nece promeniti stav u vezi nepotizma..Mene ne mozes kupiti...

    Sa tim da cu pomoci klub, to ce se jedino promeniti..Nagradicu ovakve poteze uprave, posto je ovo pitanje zivota i smrti u EL koliko vidim i osetim. Pa necu zrtvovati klub zbog covica sto se mene tice. Ako ovo ne izguramo, zvalavi ode sa vlasti..pa ne znam da li mozmeo jos jedan uppr da odradimo...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Za svakog najavljenog igrača Zvezde se odmah zna i plata i otpremnina i...
      Gordić je u Budućnosti odbio 350.000. Zna li se slučajno na koliko je pristao u Partizanu? Cijenim oko 80.000 ;)

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          HAAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAHAH

          Comment


          • Podrška za Ostoju!!

            Comment


            • limarska posla

              Comment


              • Vi modovi rešili da idete na godišnji?
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Uh, stiglo osveženje, dobro ga oladi.

                  'Bem ti ovo sunce, ni ono više nije isto.

                  Teško neko vreme.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Vi modovi rešili da idete na godišnji?
                    Belezim sve, komso, pa kad rebnem - da ne bude ispod 2 nedelje.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by forum1nick View Post
                      Za svakog najavljenog igrača Zvezde se odmah zna i plata i otpremnina i...
                      Gordić je u Budućnosti odbio 350.000. Zna li se slučajno na koliko je pristao u Partizanu? Cijenim oko 80.000 ;)
                      Ajde, ispisi mi cifre za svakog vaseg igraca ove sezone.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ostoja idi na utakmicu. Jbte oa mi možemo trećom petorkom da bijemo aba ligaše

                        Послато са SM-J530F помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Originalno postavljeno od Mihajlo10 Pogledati poruku
                          Ovo da je Partizan imao,ovakvu podrsku vlasti,bio bi petostruki uzastopni sampion evrolige,ladno je Covic doveo desetak evroligaskih igraca,crnci,belci,Grci,svega ima,najmanje Srba i jos se ceka plej i centar ako sam u prolazu dobro uhvatio sta prica za novine. Pa kad je takav bal neka dovede Dilejnija za pleja pa da gledamo kako Amerikanci osvajaju evroligu za Covicev klub,deluje mi da se preracunao,Efesu je trebalo 20 godina da sa takvom politikom dodje do final foura.
                          Dao bi vam legitmitet u ovoj borbi da niste stali takodje na stranu zla. Dosao vam jedan glupi i nepismeni otpadak iz ove raspale zemlje, neki sitni DB igrac koji je posle demokratskih promena i ove nakazne vlasti se obogatio,a znamo svi kako se ovde bogate ljudi. Umesto da ste podrzali Dula, ko ljudi otisli u beton ligu i bili sveto pismo promena nad ovom nepismenom vlascu, sta ste vi uradili? Postali ta ista vlast, poprilicno silovana od vodje i unkazeni u svakom pgolednu, vi samo jos zvanicno postojite.Kao silovanom niko nece ni da vam pomgne.

                          Sto se tice Covica, on je jedan manipulator, neki igrac Bog sam zna koji, prosao je sve vlasti i uvek ostao neokrznut, sigurno nije zbog pameti, posto se to ovde bas ceni.

                          Izivljavanje je dostiglo doktorsku disertaciju sa sinom i gde jedini plej je upravo on,a na svakom drugom mestu je po 3-4-5 igraca. To dovoljno govori koliko smo mi jedan bolestan narod. Kad je vodja i kolovodja takvi i narod ne moze biti bolji.

                          Sve u svemu dragi moj Mihajlo, relativno se slazem sa tobom, ali kad ste se posle prvog silovanja zaljubili u vaseg silovatelja, dalje ti niko nece pomoci, uzivajte u vasim drugim-trecim mestima i ocigledno vec dubokim stokolskim sindromom..

                          To ti je sto ti je, kupljeni ste, razvuceni ...diskreditovani..zarad cega, napustili ste Dula, nismo ni mi nista bolje, neki su ovde i Deja pljuvali, zalivali svima..Sad je dosao novac,a oni eto da su sad neki slicni budzeti....xDDDDDDD ITD...ovde da dovedu ludog coveka, postao bi normalan veoma brzo..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Ajde, ispisi mi cifre za svakog vaseg igraca ove sezone.
                            Samo prelistaš bilo koje vijesti domaćih novina. Kada se samo spomene bilo koji igrač vezan za Zvezdu u članku je uvijek neka cifra.
                            Za JSDP, posebno KK segment, taj dio nekako nedostaje već 20-tak godina.

                            Comment


                            • zvezda je jedini transparentan drzavni projekat u ovoj drzavi, podrazumeva se celo SD.
                              Last edited by belgrade_owl; 08-07-19, 11:50.

                              Comment


                              • Originally posted by forum1nick View Post
                                Samo prelistaš bilo koje vijesti domaćih novina. Kada se samo spomene bilo koji igrač vezan za Zvezdu u članku je uvijek neka cifra.
                                Za JSDP, posebno KK segment, taj dio nekako nedostaje već 20-tak godina.
                                Cene iz novina? Ma zajebavas? Kurir, Blic i ostala sranja?

                                Kad ste tako transparentni, gde je gazda da izadje i kaze, ok placamo Browna recimo 700 000 za godinu?

                                Nisam znao da transparetnost se plasira kroz internet portale i novine.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X