Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by L a z a R View Post
    Steta sto Vrabac i Muric nemaju srpski pasos,busanje i udaranje bez lopte su usavrsili imaju pravu boju znaci sve potrebne karakteristike za Saloa.
    Mozda bi mogli Praja i Misko Maric,malo su nespremniji od Makija i ekipe.
    potpisujem ,jako sujetan covek ...mali covek ..plus mu ni trenersko znanje nije na zeljenom nivou cak ni za mnogo manje kvalitetne reprezentacije od nase...

    Comment


    • Djordjevic je medju tri najbolja selektora nase reprezentacije,medju tri najbolja igraca nase reprezentacije,za mene i najbolji,to rezultati govore,ovo samo mogu da osporavaju deca do 10 godina koja nemaju pojma ko je Djordjevic i kakva je kosarkaska velicina,legenda svetske kosarke.

      Comment


      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
        Djordjevic je medju tri najbolja selektora nase reprezentacije,medju tri najbolja igraca nase reprezentacije,za mene i najbolji,to rezultati govore,ovo samo mogu da osporavaju deca do 10 godina koja nemaju pojma ko je Djordjevic i kakva je kosarkaska velicina,legenda svetske kosarke.
        pored Ivkovica ,Pesica i Obradovica ... ..,nemoj da te cuje neko sta pricas izbrisi post molim te ...svaka njemu cast sto se tice igracke reprezentativne karijere ,mada po meni jednom Bodirogi ne moze ni pertle da vezuje a sto se tice trenerskih voda on je jos u plicaku i to debelom plicaku ....

        Comment


        • Pa u tom drustvu je i Djordjevic sto se tice selektora,pravi podjednako dobre rezultate,a sto se tice igracke karijere o cemu tu da pricamo,sve vazne utakmice Djordjevic je resavao.

          Comment


          • Tebe treba da bude sramota da ovako pises o jednom Djordjevicu,i da sam na tvom mestu pobrisao bih sve sto sam pisao vezano za Djordjevica.

            Comment


            • Postupak Saše Đorđevića kada je otpisao Nedovića i Kalinića je pravo selektora, vizija igre i tima koju želi da izgura u njoj očito nema mesta za ovaj dvojac i to bi bilo to...
              ALI veoma loša poruka je poslata postupkom, načinom na koji je saopštena odluka.
              Vrlo neprofesionalno, vrlo pokvareno i ponižavajuće je saopštiti odluku putem medija.
              Na ovaj način je pokušao da ponizi ovaj dvojac a čini mi se da je izazvao u najmanju ruku kontroverze ako ne gnušanje na sam čin.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • A sto bi Kalinic igrao za zemlju koju pljuje.
                Evo nek igra za Tursku
                Ne ulazim u rad sekektora, ali ja Kalinica ne bi zvao vise nikada. Sto da igra za zemlju divljaka, koju je ispljuvao najstrasnije.?

                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                Last edited by Laza Kacanski; 02-07-19, 07:52.

                Comment


                • Originally posted by L a z a R View Post
                  Steta sto Vrabac i Muric nemaju srpski pasos,busanje i udaranje bez lopte su usavrsili imaju pravu boju znaci sve potrebne karakteristike za Saloa.
                  Mozda bi mogli Praja i Misko Maric,malo su nespremniji od Makija i ekipe.
                  Malopre mi bas iskoci nesto na netu. Kazu kad covek umre, on i ne zna da je mrtav, to osecaju ljudi oko njega: porodica, prijatelji, kolege... Kazu da je tako isto kad je covek glup...

                  Stvarno mislis da bilo sta od ovoga ima veze sa klubovima? Kako onda objasniti sve ove godine Kalinica, Simonovica, Lazica, Gudurica, Bjelicu, Kuzmica, Stimca? Na brzinu sam sada naredjao igrace, sigurno sam nekoga izostavio. Izgleda da je Djordjevic tek od ove godine krenuo sa tom praksom. Uzdignite se malo iznad Zvezda - Partizan gledanja stvarnosti. Nije previse tesko, ipak je ovo reprezentacija...
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ne razumem zasto je trebao Djordjevic posebno Kalinicu i Nedovicu da se obraca sto nisu na spisku,kad tu ima jos 10 momaka koji su otpali sa spiska.Zasto se nisu bunili kad su bili na spisku a drugi otpadali,tad im nije smetalo,licemerno s Nedoviceve strane,Kalinic je ok reagovao.

                    Comment


                    • Lazo, pšokušajmo da odvojimo postupke. Ja ne opravdavam postupke Kalinića u kojima pljuje sopstveni narod, pretpostavljam da je pogrešan put odabrao da bi bio IN u nekim krugovima. Sa njegovim političkim stavovima se ne slažem i tu bih završio elaboriranje.
                      Drugi deo jeste njegova igra koja je jako korisna i kvalitetna i u napadu i u odbrani (jbg ne bi njega Žoc trpeo ovih godina da nije tako) i tu je nejasno zašto se selektor odlučio na taj korak a još bitnije zašto je na taj način postupio?
                      Ako je Kalina konfliktna ličnost i persona non grata zbog iznetih stavova i žuljanja vršnjaka na netu, zašto Nedovića koji deluje kao dobar dečko iz kraja?

                      Realno, da li bi više voleo da igra Kalinić ili neki igrač tipa Bjelica, neki lelemud koji bi se busao u grudi srpske a na terenu bi izgledao kao mrtav konj?
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Zasto ovaj a ne onaj,pa verovatno Djordjevicu treba drugi tip igraca,je li do sada gresio u izboru igraca,rezultati govore da nije.

                        Comment


                        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                          Ne razumem zasto je trebao Djordjevic posebno Kalinicu i Nedovicu da se obraca sto nisu na spisku,kad tu ima jos 10 momaka koji su otpali sa spiska.Zasto se nisu bunili kad su bili na spisku a drugi otpadali,tad im nije smetalo,licemerno s Nedoviceve strane,Kalinic je ok reagovao.
                          Za svakog igrača sa spiska je morao naći 10 minuta da mu saopšti lično odluku i obrazloženje, to je način transparentnog rada mi stvar pristojnosti. Pretpostavljam i kada je sastavljao najširi spisak (pazi ovo najširi) da je sa svakim od kandidata obavljao razgovor makar i putem neta licem u lice.
                          Ovde u ovom slučaju su u štampi apostrofirali ovaj dvojac i ja sam ne namerno ostale izostavio a i ostali forumaši (pretpostavljam).
                          Ovde se najviše potencira problem načina na koji je saopšteno skraćivanje spiska, mada je i konsenzus da je Kalinić najbolja 3 koju naša reprezentacija trenutno ima.
                          Last edited by nebitan; 02-07-19, 08:10.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Nije selektoru prvi put da sa nepostovanjem skida igraca sa spiska. Tako je Kuzmica onomad bas ponizio kada je hteo valjda da ispadne duhovit, sta li, pa mu zamerio jako jer je ovaj svakog leta vise pod satrama nego na terenu (zeni se, krsti dete), naravno sve to javno na konfetenciji za stampu. Ta njegova verbalna javna komunikacija, ponizavanje igraca, pa sad moze se reci neverbalna, podjednako je ruzna i za svaku osudu.
                            Nije na spisku, ne uklapa se i moju viziju i koncepciju, cao, zdravo.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ovako su i do sada ljudi otpadali sa spiska kod svih selektora i nije bilo nikakve frke kao sto su sad mediji namestili zbog Kalinica i Nedovica. Meni se licno svidja nacin na koji igraju Kalinic i Nedovic ali eto Djordjevicu se ne uklapaju u ono sto je zamislio ove godine.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                A sto bi Kalinic igrao za zemlju koju pljuje.
                                Evo nek igra za Tursku
                                Ne ulazim u rad sekektora, ali ja Kalinica ne bi zvao vise nikada. Sto da igra za zemlju divljaka, koju je ispljuvao najstrasnije.?

                                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
                                Mala je to kazna kakav je Kalina izdajnik ... streljanje, koje bi prenosili svi javni servisi bilo bi sasvim primerena kazna.


                                Meni samo nije jasno kad i kako smo postali čopor koji presuđuje po kratkom postupku [emoji34][emoji34][emoji34]



                                Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X