Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Ne moze. Prva opomena.
    Jel to iz vica o Sicilijancu, Ženi i Magrcu?
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • A jel dozvoljeno košarkaško trolovanje na fudbalu.

      Comment


      • Postoji samo jedan nacin da to saznas...

        Comment


        • hahahahahahahhaa
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Dobro, bar je bilo napeto do zadnjeg minuta.
            Sada mogu početi pripreme za sledeću sezonu.
            Najavljen je pojačan budžet, a i Trinki i njegova ekipa treba konačno da dobiju punu platu, onu kakva se ugovara u junu, a ne neku siću koja se pogađa u oktobru
            Svakako imamo favorita za osvajanje jednog evropskog trofeja.

            Comment


            • Ostoja već osvojio Evroligu

              Comment


              • Nevezano za Partizan ali Zenit u EL???
                Koji jebeni debili. Ocekujem da se ovzkva EL brzo raspadne


                Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Nego, ima li neki konačan broj koliko puta (zaredom) nije blam tražiti WC za evropska takmičenja?
                  Naredne godine jednog tražioca već znamo.

                  Comment


                  • Jbg Lazo pare su u pitanju. Sponzor Zenita je Gasprom, koga bi vlasnik EL rado video u sponzorskom pulu. Zenit igra u drugom gradu po velicini u Rusiji, koji nema svog predstavnika.
                    Gledajuci sa strane vlasnistva, novca i prosirenja uticaja ovo je logicnija opcija, iako sigurno nije "sportskija" opcija.
                    Sa Zenitom u EL samo takmicenje ce generisati vise novca, rusi ulazu prilicno u kosarku i to je veliko trziste.
                    Najavili su povecanje raspodele novca timovima za sledecu EL sezonu od 16%

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan9 View Post
                      Jbg Lazo pare su u pitanju. Sponzor Zenita je Gasprom, koga bi vlasnik EL rado video u sponzorskom pulu. Zenit igra u drugom gradu po velicini u Rusiji, koji nema svog predstavnika.
                      Gledajuci sa strane vlasnistva, novca i prosirenja uticaja ovo je logicnija opcija, iako sigurno nije "sportskija" opcija.
                      Sa Zenitom u EL samo takmicenje ce generisati vise novca, rusi ulazu prilicno u kosarku i to je veliko trziste.
                      Najavili su povecanje raspodele novca timovima za sledecu EL sezonu od 16%
                      I pored toga zarada od EL je smesna

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Jeste, slazem se. Najave su bile mnogo bolje kada su se potpisivali novi desetogodisnji ugovori(60-90 miliona da se deli klubovima svake sezone)
                        Ali i tako smesna je bar nekoliko nivoa iznad zarade u ostalim kosarkaskim takmicenjima u Evropi

                        Comment


                        • https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1559761

                          Covic je jedna takva dzukela da ja nemam reci.

                          Comment


                          • Zenit ima ogroman potencijal na kosarkaskoj mapi Evropi. Da li ce oni to znati da iskoriste,to je diskutabilno. Rusi su puni love, za koju ne znaju sta ce da rade sa njom.Ako ih prihvatis i stavis u rang Evrope,da sede za istim stolom, sto je njihova najveca zelja i uz to da se nesto bar malo pitaju, oni ce taj ceh ceo platiti na kraju. Nesto slicno Turcima, koji su dali mnogo para i tek ce dati da bi bili za tim stolom. Niko njih tu ne voli, ali znate kako,onaj koji ima love u drustvu..uvek ce biti pozvan i dobice osmeh na licu..sto je njemu u tom trenutku najbitnije.

                            Bice to solidno sklopljen tim, naravno da nece nesto bitnije uraditi, ne bi uradio ni partizan, sem sto bi Ostoja i sns klika mogla da se sepuri. Nije meni frka da kkp igra EL,vec jednostavno sns klika to nije zasluzila posle terorisanja tkz institucijei bukvalno sportskog ali i svakog drugog silovanja koje trpe ne samo u kosarci od jednog poremecenog uma na celu sa svojim kerberima da ne kazem pudlama.

                            Davno smo se borili da liga i sve sto ide uz to ne bude ovo sto je i sada, ali se nismo pomerili ni pedalj. Neko prica o srpskoj ligi, gde bi isto KKCZ i KKP dominirali i da im ne treba ABA liga. To je nesto ubedljivo najgluplje sto sam cuo,a bilo je dosta teskih i ispraznih postova.

                            Ono sto ABA liga treba da uradi, jeste da dignu nivo infrastrukture, budzeta, svega okolo terena i da pritisnu klubove da ulazu vise ili bar da imaju neki minimalac koji se mora postovati. Da se svede ovo Megisanje na 0, posto mahom dosta klubova ide na to da prodaju igrace tokom sezone i da rade bog sami zna sta. ABA ima ogroman potencijal, vole ljudi ovde kosarku ali vole da vide i trud klubova, zele da vide dobre igrace strane, kvalitetne domace i da imaju neku svrhu.

                            Pre svega ABA liga mora da prosiri svoj PO,cetiri mesta je malo, ja bih to pustio na F8, da dva kluba ispadaju i da samo dva mesta nemaju nikakav znacaj. Onda bi se i klubovi bolje spremali i bili jaci. Ovako Mega, koja je smece klub u smislu takmicarskih ambicijai bilo kojih drugih sem prodaje igraca, ne bi posle5-6 pobeda na pocetku pocela da prodaje bodove i igrace svojim supranicima, ne bih uopste dozvolio prodaju izmedju ABA timova tokom sezone..smanjio bi broj igraca koji mogu biti u prijavljeni u ABA na max 15 igraca i onda bi imali dosta bolju i zanimljiviju ligu,gde ne bi vise od pola klubova zavrsilo pricu odmah posle polusezone...

                            partizan je imao sansu da bude vodja pokreta otpora u ovoj zemlji,ali su pristali da budu placeni za to sto su silovani. Sa totalnim kretenom Ostojom,koji zeli dobro klubu ali jednostavno je sns poltron tkz Idiot. Prosto kletva prodaje Dula i to sto se ne bore protiv svojih silovatelja,vec im daju podrsku dolazi na naplatu.

                            Glupo je i pricati o nekim nasim klubovima kad dva dobjaju desetine miliona evra za jednu sezonu,dok svi ostali zajedno ne mogu dobiti milion u celoj drzavi. Jedina mogucnost jeste privatizacija oba kluba i onda istemski da se podrze manji klubovi i pomognu da stanu na noge, ovako to nece ici. To sto u ugovoru nekom pise 200-300-400k, ne znaci da toliko dobija, to znaju najbolje kako se radi Rusi, pa i braca Crnogorci, ne grade se ovoliki silni stanovi da se populacija uhlebi, vec da se pare operu.
                            Last edited by LosmiSK; 28-06-19, 08:27.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Storm View Post
                              https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1559761

                              Covic je jedna takva dzukela da ja nemam reci.
                              A nijeeee nisam ja to tako dozivio. Mi kad smo dobili finale, svi skoro nam cestitali pa je red da i mi. Mada necu da iskljucim ni tvoje vidjenje

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                A nijeeee nisam ja to tako dozivio. Mi kad smo dobili finale, svi skoro nam cestitali pa je red da i mi. Mada necu da iskljucim ni tvoje vidjenje
                                Ono sto smo naucili za sve ove godine je da Covic nista ne radi slucajno i iz kurtoazije.

                                Comment

                                Working...
                                X