Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Auuuu jbt, kako je Partizan bc plaćao stipedijske ugovore...
    http://www.fiba.basketball/en/Module...8-05fa1aee932e
    50, 110, 220, 450, naravno hiljada. Pa da li je ovo moguce. Samo pokazuje nacin poslovanja i obecavanje necega sto se ne moze ispuniti... jbt. ovo je horor. Nije bitno da li je KKP ili KKCZ, ovo samo pokazuje gde se zivi...

    Comment


    • To je fora za obestecenje u dogovoru sa igracem. Da bi izvukli sto vise para. Niko nije lud da mu da te pare sa tim nizom, nije on Milko Bjelica.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        To je fora za obestecenje u dogovoru sa igracem. Da bi izvukli sto vise para. Niko nije lud da mu da te pare sa tim nizom, nije on Milko Bjelica.
        Ne no je Milutinov i njegova menadzerska agencija ne oprasta dugovanje a ako je zbog obestecenja on ne bi ni dospeo do BAT.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Za ovo drugo kada smo govorili o trofejima pricali smo valjda o ABA trofeju, a osvojen je iz treceg pokusaja gde smo u drugom bili apsolutni favoriti dok smo u prvom imali sansu da iznenadimo. Kada su forumasi govorili o 2 ipo godine bilo je netacno samo sto je ovih pola godine izjednaceno sa prvim plejofom, inace je tvrdnja tacna.
          Ti ocigledno uopste nisi pratio tok diskusije, niti si obratio paznju sta i koga sam kvotovao, al' te to nije sprecilo da se umesas i da sa samopouzdanjem izvedes "jasnu racunicu". 'Ajde ovaj put makar procitaj kvotovanu recenicu:

          Originally posted by Šarac View Post
          Niko ti ne priziva ban niti imam tu mogucnost, samo druze smanji dozivljaje sa velicanjem DR jer ce ti svako reci da je Tomic uspeo u prvoj godini da uzme tri trofeja dok je DR trebalo 2 ipo godine i vise od 5 miliona eur u doselekcijama da bi prigrabio prvi trofej.
          Znaci reagovao sam na ovo, jer je ponovljeno vise puta, a nije tacno kako god da okrenes. Ako je Tomic ove sezone osvojio tri trofeja, onda je po istim kriterijumima Radonjic prvi trofej kod nas osvojio posle nepunih godinu dana na klupi. Dakle, nismo samo pricali o ABA trofeju, jer Tomic ove sezone nije osvojio tri ABA lige, nego mu je uracunata i nasa liga, a i ABA Superkup. Da je osvojio i KRK, jasno je da bi citirani forumas napisao da je osvojio 4 trofeja.

          Sve u svemu, klasican air ball posle koga je najbolje nastaviti sa igrom uz veru da ce sledeci sut uci, ne razumem zasto si bas ti osetio potrebu da nas ubedjujes da je lopta zapravo prosla kroz obruc, posebno imajuci u vidu da i nije bio tvoj sut. Dobro lazem, ipak mi je jasno zasto si se umesao...

          P.S. Posto vec nekoliko puta ponavljas - F4 nije plej of. Od kada je uveden plej of u ABA ligi, Radonjic je imao 3 od 3.


          Originally posted by Дијаз View Post
          Радоњић јесте дошао у клуб са губитничком традицијом, али ти прескачеш да је дошао у клуб који се уздизао финансијски, организационо, логистички, играчки, док је највећи конкурент био у силазној путањи и био срушен тек кад није више био учесник најелитнијег такмичења.
          Томићу не рачунам суперкуп Јадранске зато што је то више припремни предсезонски турнир, на коме Звезда није хтела да учествује годину дана радије, ради приоритетнијег турнира на Криту. Ако ћемо ипак да упоређујемо квалитет ривала, тежи су били на суперкупу, који је освојио Томић, наспрам купа који је освојио Радоњић 2014. године.
          Кад набрајаш играче које је имао Партизан, треба да их посматрамо онакве какви су били тада, а не какве су каријере направили касније. Споменути Мусли није одиграо ни секунд у финалу, Милутинов ни у обрисима није био оно што је касније постао, Бертанс је након дуже паузе због повреде био далеко од својих најбољих издања. Партизан је побеђен више пута у току сезоне са Кинзијем, Муслијем и Милосављавићем у ростеру. Наш ростер је такође био врло јак.
          Томић сноси одговорност што смо остали са једним плејом, али и Радоњић сноси одговорност што смо отерали Шилба кога си поменуо у следећем посту. Томићу то није сметало да освоји најбитније трофеје, док Радоњићу јесте.
          По чему су околности биле лакше него код претходних тренера?
          Klub je bio u rasulu kada je Radonjic dosao, o tome sam pisao vise puta, pa ne bih da se ponavljam. On je bio treci trener samo u toj sezoni, a doveden je 10 dana pred F4 u Laktasima, toliko o sistemu i organizaciji. Para je bilo i pre nego sto je dosao, samo sto su izrazito neracionalno, moze se reci i glupo trosene. Ipak, o tome ne citamo ni priblizno koliko citamo o Mekelu i Tompsonu, kao da se Samardziski, Plazmamen, Almond i ekipica nisu ni desili... Nas uspon pocinje dolaskom Radonjica na klupu, kao sto nazalost pocinje i pad njegovim odlaskom.

          Ti mozda ne racunas Superkup Tomicu, forumas koga sam citirao racuna. Da li je taj Superkup vredniji trofej od nacionalnog Kupa - meni nije i nikada i nece biti, dozivljavam ga kao pripremni turnir i to je to.

          Igrace koji su igrali za Partizan i posmatram na osnovu toga kakvi su bili tada. Bogdanovic je te sezone imao 15+4+4 u Evroligi, proglasen je za Rising Star-a, izabran u prvoj rundi NBA drafta i otisao u Fenerbahce za milionsko obestecenje. Lovernju je to bila najbolja sezona u EL, tada je bas bio dominantan, nakon toga odlazi u Himki. Bertans jeste bio povredjen veci deo sezone, al' je Superligu odigrao sa ful minutima, postizao preko 13 poena, sutirao trojke skoro 50% i nakon toga otisao u Baskoniju. Pavlovic dosao sa bogatim NBA iskustvom, Tepic daleko od onog nivoa na kome je igrao u prvom mandatu kod njih, ali svakako dobar i iskusan igrac. Milutinov jeste bio mlad i zelen i Musli zaista nije igrao (osim u prvoj utakmici nesto malo). To su individualno jaci igraci od onih koje smo mi imali, nasa jedina prednost je eventualno mogao da bude Bobi, ali je on tek sledece sezone eksplodirao. U tom finalu ga je Gagic urnisao onim fintama urucenja, konstantno ga je izvlacio i napadao licem.

          Tomicu su okolnosti bile lakse zbog svega sto sam naveo u prethodnim postovima, mislio sam da sam bio jasan. Kada se tome doda protiv kakvih ekipa smo igrali, ne vidim po cemu je ovogodisnje osvajanje ABA lige neki ogroman uspeh... Lep i ocekivan rezultat, opravdali smo ulogu favorita i odbranili prednost domaceg terena koju smo stekli u regularnom delu. Igra dobra, na momente i odlicna za taj nivo kosarke, al' za neki visi nivo uopste nisam optimista. A upravo zbog tog viseg nivoa toliko i cenim Radonjica, videcemo da li Tomic ima kapacitet za nesto slicno, posto ove sezone nije dobacio na Evrokup nivou.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Auuuu jbt, kako je Partizan bc plaćao stipedijske ugovore...
            http://www.fiba.basketball/en/Module...8-05fa1aee932e
            Ja radim to isključivo iz ljubavi !!!

            Comment


            • Druze Brajkula, ta je vasa,
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Neka je naša, poenta je u pesmi i priči da se samo za jedan klub na kugli ovozemaljskoj igra iz ljubavi.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Neka je naša, poenta je u pesmi i priči da se samo za jedan klub na kugli ovozemaljskoj igra iz ljubavi.
                  Neka nje kod vas na fudbalu - samo jos fali da Lazic ili Ficko objave prepisku.
                  Last edited by kronostime; 23-06-19, 10:22.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Ili zapevaju kao Peković & tim Gogi....
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Sta bi jel se javio Djordi vodji na telefon?

                      Comment


                      • Nije, nešto mu puca... veza mislim

                        Comment


                        • Srecan Cho dzunior svima koji slave [emoji1]

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • Mašala.
                            380k za 2 sezone.
                            U zdravlju trošio.

                            Comment


                            • Teške posledice ostavio Dzo Junior izgleda
                              Сутра брзо долази - треба човек постати
                              Нестали су кодекси, остали су комплекси
                              Победе су порази, а исходи су потресни!

                              Comment


                              • Morace da nadje jos neki honorarni posao za zdravstveno, posto od ovog ugovora nema ni za minimalac. Sta je 380.000din za 2x po 10 meseci. 19.000din mesecno. Sramota

                                Comment

                                Working...
                                X