Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bog je na strani pravednika.

    Послато са SM-J530F помоћу Тапатока

    Comment


    • Kuper sad nama hoće da objasni da je Parzian zaradio pare, sveti Ilija i majko Božija

      Sve ću vala pročitati.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Kuper sad nama hoće da objasni da je Parzian zaradio pare, sveti Ilija i majko Božija

        Sve ću vala pročitati.
        Sta ga je vernika ovde zadnji` par dana....
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Citirati Originalno postavljeno od Antona Pogledati poruku
          Nemoj da vrsite pritisak na Losmija bzv
          Citirati Originalno postavljeno od LosmiSK Pogledati poruku
          moras biti arogantan, ako hoces da te postuju i slusaju.

          @Nas
          Preterao si sa duzinom postova. Racunica je jasna... DR Radonjic je dosao pred plej of i izgubio ga je. Naredne sezone smo imali najjaci tim u ABA ligi i bili glavni favorit a ispali smo u polufinalu od Cibone u Beogradu. Tek one tamo sezone se doslo do trofeja. To je znaci 2 pune sezone plus jedan plej of, dok on nije dosao do trofeja.

          Pritom, tu je imao ogromnu ogromnu srecu da je igrao evroligu koju nije izborio na terenu nego je to bio slucaj raznih okolnosti. Da nije bilo tih okolnosti van domasaja DRa tesko da bi igrali EL a samim tim dobili budzet i igrace koji su bili glavni faktor da se napokon nakon 2 sezone + jednog plej ofa sa DRom uspelo doci do trofeja. U svakom drugom klubu nakon poraza u plej ofu od underdoga Cibone on bi dobio tkazO, sto bi bilo potpuno zasluzeno.

          Dokle moramo slusati ova prenemaganja i klasicno stalkovanje. Znaci lik me je citirao i nista meni nije napisao. Sad ocekuje da ja besno reagujem i da zaradim ban. Znaci nista cistije nisam video u svom zivotu od ovog stalkovanja.

          Pazite on je kivan na forumasa Nas, zbog duzine posta. Pa vi meni recite dal je ovo realno sto vidite na vasim ekranima.


          Kolicina mrznje zvezdinih ''navijaca'' prema Radonji je neverovatna. Jedan ga mrzi zato sto ga i gazda mrzi, drugi zato sto mu je zamenio idola. Inace je lako osvojiti titulu u Nemackoj ali to SDJ ipak nije uspelo, a Dejo evo mlati bez poraza.

          Meni je skroz neverovatno da se poredi ono vreme i ovo sad, gledajte vi ovo da je tada, samo u toj sezoni nesretni Covic promenio dva trenera, dovodio Samardzinske po 200k, upitne amere i domace igrace, bez ikakvog programa i plana. Nije covek znao gde bije, ako se vi ne secate, ja se veoma dobro secam. Tim je bio smecan kao crtani film

          Za prvu EC sezonu Zvezda je imala igrace sa 567 odigranih utakmica u EL, trener koji je bio 8 godina asistent u EL i dva pomocna koja su bili u sistemu Himkija


          Za prvu EL sezonu DR je imao igrace sa 73 meceva u EL a druge sa 115 meceva sa tim da strucni stab nikad nijeimao nikakvih dodira sa EL

          Cisto malo istine radi, pazite vi bre koje su to brojke. Ne zelim da umanjim ucinak Tomica, samo zelim da vidite sta smo mi tada prolazili i kakav gubitnicki tim se podigao iz pepela. Da ne pricam da je Dejo sa Buducnosti igrao 1/2 EC, pa sa Zvezdom, pa igrao i top 8 u Evropi i to za malo dve godine za redom. I to sve sa 7 stranaca za dve sezone..

          Poraz od Cibone jeste jeziv ali na jedan mec uvek moze svasta da se desi u PO serijama ..prosto mislim da Dejo nikada nije izgubio PO seriju na vise utakmica sem od CSKA i Uniksa, kako u CZ, tako i u Nemackoj ligi.

          Uzmete npr Sala Djordjevica koji sa Armanijem, Benetonom, PAO, i Bayernom, najveci uspeh u ligi je imao polufinale, citiram polufinale PO..verovali ili ne moji dragi prijatelji...a u zadnjoj sezoni je uspeo da sa NBA igracem ne udje u PO u Italiji...

          Dejo sad da zavrsi jos jednu sezonu u Nemackoj, pa da nasledi neki ogroman klub.
          Last edited by LosmiSK; 22-06-19, 08:14.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Dokle moramo slusati ova prenemaganja i klasicno stalkovanje. Znaci lik me je citirao i nista meni nije napisao. Sad ocekuje da ja besno reagujem i da zaradim ban. Znaci nista cistije nisam video u svom zivotu od ovog stalkovanja.

            Pazite on je kivan na forumasa Nas, zbog duzine posta. Pa vi meni recite dal je ovo realno sto vidite na vasim ekranima.


            Kolicina mrznje zvezdinih ''navijaca'' prema Radonji je neverovatna. Jedan ga mrzi zato sto ga i gazda mrzi, drugi zato sto mu je zamenio idola. Inace je lako osvojiti titulu u Nemackoj ali to SDJ ipak nije uspelo, a Dejo evo mlati bez poraza.

            Meni je skroz neverovatno da se poredi ono vreme i ovo sad, gledajte vi ovo da je tada, samo u toj sezoni nesretni Covic promenio dva trenera, dovodio Samardzinske po 200k, upitne amere i domace igrace, bez ikakvog programa i plana. Nije covek znao gde bije, ako se vi ne secate, ja se veoma dobro secam. Tim je bio smecan kao crtani film

            Za prvu EC sezonu Zvezda je imala igrace sa 567 odigranih utakmica u EL, trener koji je bio 8 godina asistent u EL i dva pomocna koja su bili u sistemu Himkija


            Za prvu EL sezonu DR je imao igrace sa 73 meceva u EL a druge sa 115 meceva sa tim da strucni stab nikad nijeimao nikakvih dodira sa EL

            Cisto malo istine radi, pazite vi bre koje su to brojke. Ne zelim da umanjim ucinak Tomica, samo zelim da vidite sta smo mi tada prolazili i kakav gubitnicki tim se podigao iz pepela. Da ne pricam da je Dejo sa Buducnosti igrao 1/2 EC, pa sa Zvezdom, pa igrao i top 8 u Evropi i to za malo dve godine za redom. I to sve sa 7 stranaca za dve sezone..

            Poraz od Cibone jeste jeziv ali na jedan mec uvek moze svasta da se desi u PO serijama ..prosto mislim da Dejo nikada nije izgubio PO seriju na vise utakmica sem od CSKA i Uniksa, kako u CZ, tako i u Nemackoj ligi.

            Uzmete npr Sala Djordjevica koji sa Armanijem, Benetonom, PAO, i Bayernom, najveci uspeh u ligi je imao polufinale, citiram polufinale PO..verovali ili ne moji dragi prijatelji...a u zadnjoj sezoni je uspeo da sa NBA igracem ne udje u PO u Italiji...

            Dejo sad da zavrsi jos jednu sezonu u Nemackoj, pa da nasledi neki ogroman klub.
            To koliko navijači kkcz "mrze" DR videćeš kada Bajern dođe u Arenu , naravno ako dođeš na utakmicu

            Koliko sam ispratio ovu "raspravu", jasno je da ona nema nikakve veze za DR i MT.

            Ti si počeo tu raspravu , valjda iz tebi poznatih razloga.

            DR ima svoje mesto u klubskoj istoriji kao najtrofejniji trener, koji je uspeo da večito frustriranim , nestrpljivim navijačima vrati ponos i veru kkcz.

            Ništa od toga ne bi bilo da su se posle Cibone pitali ti isti navijači.

            Srećom nisu.

            MT je tek na početku svog posla u kkcz i za početak sve pohvale.

            Ostvaren je najvažniji cilj , u izuzetno teškim uslovima. Bez dva najbolja igrača u najmanju ruku "komplikovanoj" atmosferi , uspeo je da ostatak tima pripremi da igraju na 150% svojih mogućnosti.

            Na tome mu svaka čast.

            Tu padaju sve tvoje priče o parama koje su uložene u ovosezonski tim.

            To što te Šarac nervira sa ciframa za ovaj tim , a i inače, najmanje je razlog da se uđe u ovakvu raspravu.





            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Aman, bre, LosmiSK, smanji malo flejmovanje s Dejom - zagusio si topike s njim. Imas temu Bayerna, pa pisi tamo o presvetom DR.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment



              • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Aman, bre, LosmiSK, smanji malo flejmovanje s Dejom - zagusio si topike s njim. Imas temu Bayerna, pa pisi tamo o presvetom DR.
                  Da ste vi branili Dula koliko ja Deja, ne bi doziveli ovoliki broj ''silovanja'' tokom zadnjih 5 godina. Ja samo odgovaram na ono za sta sam kvotovan i to je to. Ali ispunicu ti zelju pa necu pisati vise o Dejanu Radonjicu pa ni na pomracenju uma izgleda ne moze da se pise..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Da ste vi branili Dula koliko ja Deja, ne bi doziveli ovoliki broj ''silovanja'' tokom zadnjih 5 godina. Ja samo odgovaram na ono za sta sam kvotovan i to je to. Ali ispunicu ti zelju pa necu pisati vise o Dejanu Radonjicu pa ni na pomracenju uma izgleda ne moze da se pise..
                    Pisi i na pomracenju, ali shvati: Dejan Radonjic je bivsi trener KK Crvene Zvezde, ne sadasnji, i o njemu pisi na odgovarajucim temama.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • http://www.fiba.basketball/en/Module...8-05fa1aee932e

                      http://www.fiba.basketball/en/Module...8-05fa1aee932e

                      Nisam zeleo komsijama da upadam na temu da se ne shvati pogresno.

                      Znam da je komsija Kuper se raspitivao na nasoj temi kada smo imali mali problem sa Milkom koji je uspesno resen.

                      Koliko vidim ovde u eri kada je KKP bio najvise napadan i nipodostovan oni su uspeli jednom klincu da stave na papir ugovor od 450.000 godisnje, bravo za komsije .

                      Covicu odlazi ni NBA igracima nisu mogao tu cifru da stavis na papir a KKP u nikad vecom problemu trecem centru ( Musli i Gagic) 450.000 za godinu dana.

                      Nadajmo se da Djordi ne prati Bat tj da ce vec nekko od Batica da resi ovu sitnicu kako bi WC uspeo

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        http://www.fiba.basketball/en/Module...8-05fa1aee932e

                        http://www.fiba.basketball/en/Module...8-05fa1aee932e

                        Nisam zeleo komsijama da upadam na temu da se ne shvati pogresno.

                        Znam da je komsija Kuper se raspitivao na nasoj temi kada smo imali mali problem sa Milkom koji je uspesno resen.

                        Koliko vidim ovde u eri kada je KKP bio najvise napadan i nipodostovan oni su uspeli jednom klincu da stave na papir ugovor od 450.000 godisnje, bravo za komsije .

                        Covicu odlazi ni NBA igracima nisu mogao tu cifru da stavis na papir a KKP u nikad vecom problemu trecem centru ( Musli i Gagic) 450.000 za godinu dana.

                        Nadajmo se da Djordi ne prati Bat tj da ce vec nekko od Batica da resi ovu sitnicu kako bi WC uspeo
                        To nije Ugovor nego stipendija[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
                        Koliko se para sipalo i koliko su samo kostaki casovi ljubavi[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]

                        Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Svi igraöi imaju ogromne ugovore u izlaznoj godini i u Partizanu su svi odlazili pre te poslednje.
                          Naravno, vodilo se racuna o svemu.
                          Nije kao kod Milka

                          I Leo i Nikola su otisli pre poslednje najvec

                          Sad vi imate takmu sa Simanicem, videcemo sta ce biti, da li ce se naci kupac ili cete morati do bankomata

                          Comment


                          • Sta ugovor imali 220k pa 450k, hmmm to zbog klauzule mozda mada sumnjam...I zasta ih tuzi Milutinov na kraju, za 50k i agencije za jos jedno 100k koliko sam video..Ne kontam sve tu napisano a mrzi me da citam.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Pisi i na pomracenju, ali shvati: Dejan Radonjic je bivsi trener KK Crvene Zvezde, ne sadasnji, i o njemu pisi na odgovarajucim temama.
                              A to je tema:http://www.sportklub.info/forum/show...raci-i-treneri
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Auuuu jbt, kako je Partizan bc plaćao stipedijske ugovore...
                                http://www.fiba.basketball/en/Module...8-05fa1aee932e
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X