Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cooper da casti pivom, 3 gajbe da kupi,da opali rostilj..Ipak red je red, titula da se proslavi..bice bolje sledece sezone
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Ma slazem se. Ocajna kosarka. Recimo ako uporedimo ovo finale KLS sa recimo zadnjom Dulo - Dejo serijom, pricamo o Kosarci koja je 3 stepena ispod kvalitetom. Cak su Dziletovi derbiji bili izuzetno mucni za gledanje zbog tuche ali je vise kosarke bilo. Ovde gledam Gagica, Zagorca kako drvene, Novicu foliranta, Covica nulu, Ojoa koji ne ume da primi loptu a pro kosarkas itd. Ocaj...
      Kad cec pominjes igrace, meni je fascinantno da je trojka iz drugog meca Zagorca vratila jos 2 koraka unazad, poslednje dve utakmice vise igrao za vas.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Kad cec pominjes igrace, meni je fascinantno da je trojka iz drugog meca Zagorca vratila jos 2 koraka unazad, poslednje dve utakmice vise igrao za vas.
        Rade je duh od igraca, koji izgleda nema glavu za visok nivo pro kosarke. Iz one sezone iz Mege kad je pokidao i zakacio povredu, trebao je da ode za USA i da proba da uleti negde na roster a ako ne da igra G League i da se razvija. To bi bilo bolje za njega nego putesestvije koje je prosao i onda kao sjeban igrac i lose glave dolazi u Partizan gde je pod enormnim pritiskom od starta a oko sebe ima losu ekipu i uslove za rad. To je recept da budes KLS veteran i da u 29toj godini budes prva violina nekog Borca i sl.

        Comment


        • Ristić = Rade

          Jednostavno, previše pogrešnih odluka, a kod Radeta i povrede.

          Mada imaju oni još vremena.

          Comment


          • Nije se odmah vratio u Partizan nego odradio onu dosezonu valjda u Italiji? Nije problem sto se vratio, jer nije trebalo ni u prvom redu da ide posto nije taj kapacitet, ali Miskova volja/interes je prevagnuo. Ima u njemu stofa, ali od kad je stavio onu masku za nos to kao da je postao drugi igrac.

            Comment


            • Da, bio je u Španiji, valjda Betis. Njega su izbacili u poslednjem trenutku tamo u USA, i kontam da ga je to ubilo paihicki. Dodas jos povrede u jednacinu i eto ti coveka koji nema gram samopuzdanja. Ja se nadam da ce se sada spremitiz i da ga zaobidju povrede jer mislim da je odličan košarkaš, samo mora u kontinuitetu dobro da igra. Možda se i ispostavi tačnim da nema glavu za najvisi nivo, ali ja se iskreno nadam da ce se trgnuti.
              Last edited by mark !t zer0; 17-06-19, 20:25.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                E jel vidiš koja si ti 0 od čoveka? Koliko nema nikakve nade za tebe. Ja vam čestitam titulu, a ti umesto da kažeš hvala, ti si izabrao da provociraš i LAŽEŠ. Istine radi, nijedan post nisam ostavio posle druge utakmice, tačnije jesam jedan, sutradan.
                A nakon kupa? Jesi li tad kacio i ostavljao i setao avatar o nekom recikliranju iki gresim?

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Da, bio je u Španiji, valjda Betis. Njega su izbacili u poslednjem trenutku tamo u USA, i kontam da ga je to ubilo paihicki. Dodas jos povrede u jednacinu i eto ti coveka koji nema gram samopuzdanja. Ja se nadam da ce se sada spremitiz i da ga zaobidju povrede jer mislim da je odličan košarkaš, samo mora u kontinuitetu dobro da igra. Možda se i ispostavi tačnim da nema glavu za najvisi nivo, ali ja se iskreno nadam da ce se trgnuti.
                  O tome pricam. Covek je bio blizu rostera i kada to nije proslo umesto Evrope trebao je da ostane gore i da przi po G League. Zakacio bi tokom sezone neke 10-day ugovore ili mesec dana da ga oprobaju i u NBA i onda bi polako bez ocekivanja mogao da proba da udje negde na roster. Uz to mnooooooogoooo manje tekmi bi igrao pod pritiskom, odlicni uslovi za rad i individualni napredak. Treba je da ostane.

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post


                    Ako vas nije sramota, jbg...

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Da, bio je u Španiji, valjda Betis. Njega su izbacili u poslednjem trenutku tamo u USA, i kontam da ga je to ubilo paihicki. Dodas jos povrede u jednacinu i eto ti coveka koji nema gram samopuzdanja. Ja se nadam da ce se sada spremitiz i da ga zaobidju povrede jer mislim da je odličan košarkaš, samo mora u kontinuitetu dobro da igra. Možda se i ispostavi tačnim da nema glavu za najvisi nivo, ali ja se iskreno nadam da ce se trgnuti.
                      Ma ima nedovoljno iskustva u ozbiljnoj kosarci. U onoj zadnjoj sezoni kada je dobio ozbiljnije minute u Megi je bio neki jaci prosek i menadzeri ga odmah nahuskali za Nba jer je i njima to isplativija provizija. Pa polako decko... evo do ove sezone Partizana on cak nije igrao nijedno evropsko takmicenje, imao je tu jednu ABA sezonu (onu pre nje imao manju minutazu) i to je sve jer je u Betisu uglavnom grejao klupu. Premalo.

                      Comment


                      • Drobnjak iz auta = Bili 4 koraka

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Ma ima nedovoljno iskustva u ozbiljnoj kosarci. U onoj zadnjoj sezoni kada je dobio ozbiljnije minute u Megi je bio neki jaci prosek i menadzeri ga odmah nahuskali za Nba jer je i njima to isplativija provizija. Pa polako decko... evo do ove sezone Partizana on cak nije igrao nijedno evropsko takmicenje, imao je tu jednu ABA sezonu (onu pre nje imao manju minutazu) i to je sve jer je u Betisu uglavnom grejao klupu. Premalo.
                          Šmrc.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ma nije Radetu tek tako nestao kvalitet. Problem je i u glavi, dobro će i njemu doći sada ova pauza. U jednom delu sezone bio je najbolji igrač Partizana, radio je sve. Odličan potez Partizana je i dolazak Jaramaza.

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              O tome pricam. Covek je bio blizu rostera i kada to nije proslo umesto Evrope trebao je da ostane gore i da przi po G League. Zakacio bi tokom sezone neke 10-day ugovore ili mesec dana da ga oprobaju i u NBA i onda bi polako bez ocekivanja mogao da proba da udje negde na roster. Uz to mnooooooogoooo manje tekmi bi igrao pod pritiskom, odlicni uslovi za rad i individualni napredak. Treba je da ostane.
                              Sta da przi u G ligi... jajca?
                              Eno kako su se proveli Nedovic i Kuzmic u toj ligi, odma posle jedne sezone natrag a tesko da je Rade veci talenat od Nedovica. Treba se i izdrzavati, a tamo se igra za kikiriki... pritom ko mu garantuje da je on NBA potencijal? Bolje da uzme neku kintu u evropi i da ima neku karijeru, nego da se celog zivota proklinje sto nije uspeo u NBA.

                              Comment


                              • Da su sudije svirale korake Baronu,
                                Partizan bi bio šampion posle ove četvrte utakmice ili ....
                                bi bilo 2:2, i igrala bi se majstorica pred Zvezdinim navijačima u raspalom Pioniru?

                                Comment

                                Working...
                                X