Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Velika sramota, od kad je on tu, meni se ne gleda nista...ali on i vas finansira i vi mu klicete i dosta vas tkz grobara je u snsu itd..Naravno, niko to nece javno reci, ali kad dodju izbori sve bude jasno....
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Zvezda je uvek na pošten način igrala Evroligu.

      Evroliga je ta koja može menjati pravila kako joj se ćefne. Ko oće da igra takvu ligu neka igra, ko neće široko mu polje. Eno mu LŠ.

      Jasno su iz Evrolige rekli 2014. da finalisti ABA lige mogu igrati Evroligu. Je l' smo igrali finale? Jesmo. Ćao.

      Sledeće sezone je Cibona zbog ogromnih finansijskih problema morala odustati. Mi kao pvi po pravilima smo je zamenili. Ćao.

      Brutalna je laž zlonamernih ljudi da smo platili Ciboni kako ne bi igrala.

      Comment


      • A đe ti je sezona posle Karija kada ste završili kao 10. u ABA i sledeće sezone igrali EC, čak i pre Radničkog koji je bio bolji od vas?

        Comment


        • KK Partizan ima svoje ime u Evropi,bivsi sampion evrolige,jos tri puta ucesnik final foura zato i treba da dobije wild card za evroligu i jos da nam plate da udjemo u nju.

          Comment


          • Ja pišem za Evroligu.

            Ono što moram dodati jeste da vi ako i igrate Evroligu neće biti ni 100 ljudi u hali.

            Stav većine grobara je da će bojkotovati klub ako ne izbori na terenu Evroligu.

            Mada, većina je pričala bolje i beton liga nego neki član SNS-a na čelu kluba, pa vidimo sad da većina podržava Ostoju.

            E to je ono dragi moj Kuperu što zameram većini navijača tvog kluba. Što se morala sete samo kad je interes ugrožen, kad je zadovoljen onda se ćuti.

            Nije to u redu.

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              KK Partizan ima svoje ime u Evropi,bivsi sampion evrolige,jos tri puta ucesnik final foura zato i treba da dobije wild card za evroligu i jos da nam plate da udjemo u nju.
              [emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787]
              Oce, oce

              Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

              Comment


              • POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

                Originally posted by Mihajlo10 View Post
                KK Partizan ima svoje ime u Evropi,bivsi sampion evrolige,jos tri puta ucesnik final foura zato i treba da dobije wild card za evroligu i jos da nam plate da udjemo u nju.
                Koje evrolige? 1992 nije postojala evroliga. Kao što 1991 nije postojala liga šampiona. Evo pobiše se da Partizan dobije pozivnicu.
                Last edited by Ulični basketaš; 15-06-19, 12:20.

                Comment


                • Pojedini navijaci Zvezde se vise cimaju oko potencijalne pozivnice za nas, nego mi Prpa
                  Imaju kosmare, sanjanju kako se bude i prvo sto ugledaju je vest "Partizan u EL!".
                  Uz malo srece za njih, to ce ostati samo kosmari i nista vise, moci ce da odahnu. A uz malo manje srece.......
                  Last edited by Mr. Wolf; 15-06-19, 12:21.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Realno, Partizan bi bio 35-ti u EL takmičenju od 18 timova.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Realno, plačeš kao dete. A takve su ti i fore.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ako izvisimo za EL, to ce slaviti vise nego ABA titulu.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Ali, mi smo ti što mrze.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Nisu fore, sušta istina.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Ali, mi smo ti što mrze.
                              Ma dobro, nije tu u pitanju mrznja uvek, kod nekih je i to, ali vise je stvar u rivalstvu.
                              Prosto ne zelis glavnog rivala u jakom takmicenju, jer to znaci da ce moci da dovede bolje igrace, bice jaci. Nego mi smesno kako kod nekih odmah prpa nastane cim neko napise Partizan i EL u istoj recenici
                              Last edited by Mr. Wolf; 15-06-19, 12:36.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • To je vaš stari, komunjarski manir da nezasluženo dolazite do određenih pozicija, titula za zelenim stolom, evo sada i potencijalne mogućnosti da igrate takmičenje koje ne zaslužujete, ni po kvalitetu, ni po rezultatu, ni po čemu.
                                Uvek smo mi bili pošteniji od vas,neuporedivo, mi smo pravi primer kluba koji održava sportski duh koliko god je to moguće u ovim modernim vremenima. To je deo vaspitanja i sistema vrednosti koji je duboko usađen u jedan jedini gradski i gospodski klub čije je ime Crvena Zvezda.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X