Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stojanče View Post
    Ljudi koji su ostali u hali po završetku utakmice na kojoj se desilo ovo sa Simonom znaju šta je bilo. Bez potrebe su ga ljudi pljuvali a i zbog ovoga je doživeo ogromnu mržnju mnogih komšija pa su mu neki od njih i pevali onu odvratnu pesmu na utakmici sa Zenitom.

    Sa zapisničkog stola je zamoljen tada da zamoli navijače da vrate pehar. Mnogi bi se napravili ludi i rekli boli me stojko da ih molim. Podig'o je ruku prema navijačima a oni su ga pozvali da dođe po pehar. Tu je napravio grešku. Morao je da uradi ono što je uradio, nije on Rambo pa da im otme pehar i sve prebije.
    Znam sve to, ali ju je napravio. Nisu ni ovde igraci pevali lose o Zvezdi...bar ono sto sma ja video..sto je ganac markirao, tapsali jesu..ali sta da rade..posle su krenuli pesme o partizanu..ne treba etiketiranje...

    Nije meni neka fama to psovanje i zajebancije, sve dok nema fizickog kontakta i ubacivanja raznih stvari....Oni imaju vecu ponudu pesama od nas, o covicu samo i dosta...gde je ostalo iz regularnog dela..itd..Skroz nebitno ovo sto se desilo, mada si imao pravo, jes smesno sto su se radovali vise nego kad su osvojili EL xD
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Glupost ne bira stranu.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Najveca glupost napisana. Cuj Srbi zive na marginama u CG. Hehehe..smesno jbte.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • bezveze prica...

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Pa ja sam i napisao da su kod njih uglavnom fudbalski navijacki...a i fora je dominacija..Kad su oni dominirali,radili smo mi svasta i mrzeli ih 10 puta vise nego oni nas..secamo se Zleznika itd...to je tako jbga i bice dok god smo na tronu i ispred njih..
              Ajde Miloše da te uvedem u ponedaljak da vidiš i doživiš ...vrlo je zanimljivo .Bezbednost ne garantujem

              Comment


              • Pa dobro, nije izmisljotina da se nova drzavnost gradi na poricanju i borbi protiv svega sto nosi pridev 'srpsko'. Velikosrpska, hegemonija, okupacija.... to su reci koji dolaze iz drzavnog vrha u CG.

                Comment


                • Pa takve stvari mozete uvijek pitati na PM , misljenje, objasnjenje....nemam nikakav problem da se o politici, sto ovo i jeste, prica i ovdje. Naravno, nisam daleko od misljenja da je sve maslo dva diktatora u CG i SRb , jer i jednom i drugom odgovaraju tenzije i sukobi. Uz krajnje spinovanje na sve strane, zloupotrebu svega i svacega,kao sto je i ova zloupotreba navijaca u ovom slucaju.

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Ajde Miloše da te uvedem u ponedaljak da vidiš i doživiš ...vrlo je zanimljivo .Bezbednost ne garantujem
                    Hvala, ne rizikujem puno u zivotu Samo kazem, vec godine frustracije izazivaju kod njih ogroman bes. Plus je tu covic, razumem ih na neki nacin..Prosli smo mi kroz to i duze
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Pa dobro, nije izmisljotina da se nova drzavnost gradi na poricanju i borbi protiv svega sto nosi pridev 'srpsko'. Velikosrpska, hegemonija, okupacija.... to su reci koji dolaze iz drzavnog vrha u CG.
                      Ne, nego ce u CG da se boree za Veliku Srbiju, mislim vidis li ti sta pises. Ne znam sto ljude bilo gde u svetu zanima ko je koje religije i drzavljanstva...ali da zanima, treba da zanimaju lepe stvari, da upoznaju kulture naroda i da se zblize. Mi u ovom delu Evrope imamo sljam na vlasti koju podrzavaju uglavnom nesposobni i nepismeni ljudi..Koji samo kroz neki nepotizam,clansku kartu i veze mogu proci do nekog polozaja gde nece biti gladni.

                      Srbiji je najveci problem i pravila ta ideologija o Velikoj Srbiji, price ala vucic, seselj i ostala kanalizacija koja obitava na visokim pozicijama u drustvu..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • .

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Ne, nego ce u CG da se boree za Veliku Srbiju, mislim vidis li ti sta pises. Ne znam sto ljude bilo gde u svetu zanima ko je koje religije i drzavljanstva...ali da zanima, treba da zanimaju lepe stvari, da upoznaju kulture naroda i da se zblize. Mi u ovom delu Evrope imamo sljam na vlasti koju podrzavaju uglavnom nesposobni i nepismeni ljudi..Koji samo kroz neki nepotizam,clansku kartu i veze mogu proci do nekog polozaja gde nece biti gladni.

                          Srbiji je najveci problem i pravila ta ideologija o Velikoj Srbiji, price ala vucic, seselj i ostala kanalizacija koja obitava na visokim pozicijama u drustvu..
                          Ko je spominjao Veliku Srbiju....ko ti drma kafez?

                          Comment


                          • Dje kopa Cooper ovakve stvari da mi je znat...

                            Comment


                            • Na RSB-u....nema pametnija posla.

                              Comment


                              • Radi u DB-u, ima foldera koliko hoces.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X