Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa njima se zezam na isti način kao i ovde, i nemaju ama baš nikakvog problema sa tim, kao i oni sa mnom, uostalom. Prema Bogdanu nisam imao nikakav naročit odnos ni pozitivan ni negativan dok nije dao čuvenu izjavu ko treba da bude, a ko ne reprezentativac i kakvo suđenje treba da ima jedan reprezentativac. On za mene više nije sportista posle toga. Sada pričam najozbiljnije.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Sa njima se zezam na isti način kao i ovde, i nemaju ama baš nikakvog problema sa tim, kao i oni sa mnom, uostalom. Prema Bogdanu nisam imao nikakav naročit odnos ni pozitivan ni negativan dok nije dao čuvenu izjavu ko treba da bude, a ko ne reprezentativac i kakvo suđenje treba da ima jedan reprezentativac. On za mene više nije sportista posle toga. Sada pričam najozbiljnije.
      Sta kukas - Simonovic se vratio mnogo bolji iz reprezentacije. Znaci, Bogdan mu je ucinio uslugu.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Onda je do mene. To me užasno nervira, ali necu se vise pecati, necu ni pisati na košarci, jer izgleda ne umem nekada da iskuliram. A i banuje me covek sto samo kaci gifove i postove prepucavanja od 2-3 reci zbog spama. To je bio vrhunac. I onda nastavi da spamuje tu istu temu nakon toga.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • A jel sportista onaj koji krade pehare?

          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            A jel sportista onaj koji krade pehare?

            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
            To je malo prenategnuta definicija da je "ukrao pehar", divljaci uzeli pehar i zvali ga da se slika sa njima i peharom, a on nije baš promislio šta radi u tom trenutku, što je kasnije i priznao. U svakom slučaju, sveukupno mnogo bezazlenije od ove izjave BB koja se protivi ne samo sportskom nego svemu ljudskom, nemam reči da opišem koje sam gađenje osetio nakon toga.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Na kradju se reaguje kradjom
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ti si jedan od retkih koji smatra da je Bogdan gad i nefer momak.
                Ne slažem se da je Simonovo bezazlenije. Čovek je oteo pehar i ismejao celu situaciju do maximuma. Nije maloletnik pa da grupa huligana može da ga navuče na tanak led.
                Treba zatvoriti ovu temu. Svako će životom [emoji3] braniti svoju tezu pa možemo u nedogled.

                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Zamisli samo da to izjavi igrač bilo kog drugog kluba, evo ne mora ni Zvezda da bude, ne mora ni srpski klub da bude, kakva bi bila reakcija javnosti? U većíni zemalja bi mogao da zaboravi na reprezentativnu karijeru, ne i u Srbiji.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • pa nije on ukrao pehar, vec navijaci...posle ga navukli da podigne...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Nije maloletnik pa da grupa huligana može da ga navuče na tanak led.
                      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                      Izjavi navijac kluba ciji su se igraci slikali u majicama podrske, koji su se izvinjavali navijacima i ciji se kapiten KK nedavno grlio / ljubio sa nekim od tih navijaca.
                      Ne opravdavam Simona, ali ne znam koliko bi ljudi bas u tom trenutku reklo ne. Na kraju krajeva, bio je prozvan od strane najvernijih i odradio sto je odradio.
                      Ne znam samo ko je primorao Bogdana da da tu dno izjavu.
                      Kapiram ja da je on bio mlad tada, da je bio pod uticajem otrova koji je DV prosipao okolo... Eto, mogao je i on da promisli, a nije i direktno je pljunuo na protivnicke igrace. Da ne pominjem to sto je kasnije sa Simom i Lazom igrao za tu istu reprezentaciju. Znas, ima ona u dobru se ne ponesi, u zlu se ne unizi.

                      Inace, decko se cini da je OK. Pratim pomalo kako igra u NBA. Daje OK izjave, ali ta izjava je sramna za nekog sportistu i slazem se sa Deddardom da je gora od postupka Simonovica koji je ipak bio pod nekom vrstom prisile.

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Jebeno smarate, bukvalno ste isto pricali prosli put, ali isti postovi.

                        Odvratan je ovaj Vujosevic, izgleda da casovi ljubavi nisu bili besplatni. Kakav licemer.
                        Saznali smo cenu jedne rate.

                        Originally posted by LosmiSK View Post
                        pa nije on ukrao pehar, vec navijaci...posle ga navukli da podigne...
                        Dobar i glup braća. Čovek otišao da vrati pehar. A onda bih voleo u onoj rulji da vidim junaka koji bi odbio da radi što mu kažu.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Grof View Post
                          Izjavi navijac kluba ciji su se igraci slikali u majicama podrske, koji su se izvinjavali navijacima i ciji se kapiten KK nedavno grlio / ljubio sa nekim od tih navijaca.
                          Ne opravdavam Simona, ali ne znam koliko bi ljudi bas u tom trenutku reklo ne. Na kraju krajeva, bio je prozvan od strane najvernijih i odradio sto je odradio.
                          Ne znam samo ko je primorao Bogdana da da tu dno izjavu.
                          Kapiram ja da je on bio mlad tada, da je bio pod uticajem otrova koji je DV prosipao okolo... Eto, mogao je i on da promisli, a nije i direktno je pljunuo na protivnicke igrace. Da ne pominjem to sto je kasnije sa Simom i Lazom igrao za tu istu reprezentaciju. Znas, ima ona u dobru se ne ponesi, u zlu se ne unizi.

                          Inace, decko se cini da je OK. Pratim pomalo kako igra u NBA. Daje OK izjave, ali ta izjava je sramna za nekog sportistu i slazem se sa Deddardom da je gora od postupka Simonovica koji je ipak bio pod nekom vrstom prisile.
                          Izgleda da vi baš imate pamćenje od par godina. Drmanje koševa, pljuvanje protivničkog trenera, kese sa urinom, gađanje protivnika sa loptom (kapiten i trener) itd.
                          Interesantno mi je da je Simon to morao uraditi a naši igrači su sami organizovali to sa majicama. Isto tako interesantno je da se piše o Bogdanovoj izjavi a ne spominje se najodvratniji način vrijeđanja Mačvana od strane pojedinih reprezentativaca.
                          Kakve vi gluposti pišete i što je najgore vjerujete u iste. Na kraju se računi svode.
                          Što se tiče Duška, i treba da tuži ova govna, da bar svi kojim smo dužni tuže da govna ne mogu izmišljati te dugove
                          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                          Comment


                          • Braco malobrojni Grobari - sto se pecate na provokacije?
                            Ono sto mi vec imamo - oni jos sanjaju.

                            Nije svejedno i nije isto.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by SinisaKun View Post
                              Izgleda da vi baš imate pamćenje od par godina. Drmanje koševa, pljuvanje protivničkog trenera, kese sa urinom, gađanje protivnika sa loptom (kapiten i trener) itd.
                              Interesantno mi je da je Simon to morao uraditi a naši igrači su sami organizovali to sa majicama. Isto tako interesantno je da se piše o Bogdanovoj izjavi a ne spominje se najodvratniji način vrijeđanja Mačvana od strane pojedinih reprezentativaca.
                              Kakve vi gluposti pišete i što je najgore vjerujete u iste. Na kraju se računi svode.
                              Što se tiče Duška, i treba da tuži ova govna, da bar svi kojim smo dužni tuže da govna ne mogu izmišljati te dugove
                              Samaranje sudija, stipanje sudija...
                              Inace ne vidim kakve veze ima drmanje koseva i kese sa urinom sa ponasanjem igraca o cemu smo mi pisali.
                              A majice koje pominjes je neko morao da obuce...
                              Pozdrav

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Braco malobrojni Grobari - sto se pecate na provokacije?
                                Ono sto mi vec imamo - oni jos sanjaju.

                                Nije svejedno i nije isto.
                                polako stizemo
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X