Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan9 View Post
    Nema veze, necu koristiti Zabar...

    Nadam se da pljeskavicar moze...
    Čitava poenta da li je cilj nekoga uvrediti i omalovažiti i u koju svrhu se koristi.
    Ha, ha, kako se pokopa lik i sebe i saborce.

    Još se natežu da objasne da nije.

    Comment


    • Originally posted by Cooper View Post
      To što se nešto primitivno i uvredljivo odomaćilo kod naroda ne znači da nije uvredljivo i pogrešno.

      Odomaćilo se i ono što je pevano Trinkijeriju, što je pisalo za Omića, što se skandiralo Stojkoviću, što se peva po stadionima širom države kada igra reprezentacija...

      To samo govori koliko je masa zatucana.

      Jasno je svima da je Laza hteo da omalovaži i uvredi trenera KKP, da je svejedno napisao bi Italijan, ovako ispada i bezobrazan, a i vi sa njim koji pokušavate da relavitizujete.

      Umesto da prizna i izvini se, da mu se progleda kroz prste i obeća da neće više, ovde se još više ukopavate.
      Svako pevanje uvrrdljivo bilo kome je sramota. Bio to Vekickovic, Lazic, Tomic, Trinkijeri itd, itd
      Ovde je u pitanju zamena teza. Ne vredja tebe ovo Zabar jer apsolutno nisam mislio bilo sta uvredljivo niti je. Objasnio je neko u postu, dva pre toga.
      Vredja te istina.
      Ako kukas kako te vredjaju, kako je to nedopustivo i neprihvatljivo kako onda to ne pominjes juce kada se na najvulgarniji nacin vredjala necija majka, zena, sestra???? To je prihvatljivo?
      Jeftin populizan koji je sve prisutniji kod Trinkinerija je lako uocljiv. Dodvoravanje navijacima, kacenje slika, izjave sve u cilju da se opravda enormna plata a rezultata nigde. Jer on juce postade trener Partizana ali na svakoj konferenciji, uci,, novinare i partizanovce sta je to Partizan itd, itd.
      Isto to koristio je i Covic, Vujosevic da ne bude zabune.
      Zato kapa dole Tomicu. Izgubio covek i cestitao protivniku. Nema alibija sudije, vredjanje, istupamo iz lige itd, itd
      Iako je juce bilo pominjanja Tomiceve zene, majke kosarkasa, pljuvanja, venci, svece itd, itd
      Ocekujem da ako Zvezda dobike u subotu Trinkijeri opet krene o sudijama, uvredama, mozda smisli i nesto novo.
      On je trener a ne Ostoja ili Covic kojima je to domaci zadatak.
      Nek se ugleda na Tomica. Jes da Tomic nekada nema postovanja pa kao trener pocetnik skoluje Trinkijerija uzima trofeje ali ne mislim da to ne moze Trinkijeri da prevazidje i prizna.



      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        ...
        Zato kapa dole Tomicu...
        Nek se ugleda na Tomica...
        Neka hvala, nama je super ovako, vama sa Tomićem i svi srećni.
        Ne znam zbog čega se toliko uzbuđujete.

        Pogledajte koliko postova imate na ovom i vašem kkzc topiku, skoro pola Trinki, Novica, Zagorac...

        Za koga vi navijate?
        Zašto se ujedinjujete oko mržnje prema KKP, zaštoo se niste povezali sa igračima, trenerom.

        Ja evo čitam KKP topik, nema 3 posta da su pomenuti igrači ili trener Zvezde.

        Comment


        • Nisu oni hrabri zato sto se nicega ne boje....
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Neka hvala, nama je super ovako, vama sa Tomićem i svi srećni.
            Ne znam zbog čega se toliko uzbuđujete.

            Pogledajte koliko postova imate na ovom i vašem kkzc topiku, skoro pola Trinki, Novica, Zagorac...

            Za koga vi navijate?
            Zašto se ujedinjujete oko mržnje prema KKP, zaštoo se niste povezali sa igračima, trenerom.

            Ja evo čitam KKP topik, nema 3 posta da su pomenuti igrači ili trener Zvezde.
            Ja sam prvi juce cestitao Partizanu na zasluzenoj pobedi.
            Ako treneri ne doprinesu smirivanju strasti crno nam se pise.
            Po meni to nije dobro.
            Ne moze trener na vredja igraca protivnika na tajm autu. Evo nek li neko navede slican primer?????
            Trinkijeri je juce dosao u Partizan a vec prelazi sve granice u mrznji, dizanju tenzija i slicno. Opet sve u cilju dodvoravanja jer treba opravdati enormnu platu kada gubis od trenera pocetnika.
            To je moje misljenje.

            Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Na vašem topiku nema ni tri navijača koji redovno pišu.

              Ne valja Kuperu što vidi samo jednu stranu i što ćuti na ispade navijača svog kluba, trenera i igrača. Al dobro, njegova stvar, neka radi kako hoće. Žao mi je samo zbog tolike mržnje, ona truje dušu, ružni lice.

              Comment


              • Steva Karadžić je igrače KKP nazvao stokom.
                Svašta se priča po tajmovima, motivišu igrači, psuje i vređa, kako svoji, tako i sudije, protivnici.

                Jedno je tajmaut, svlačionica, ono što treba da ostane interno.

                Šta sve pričaju Kari, Željko, Dule i ostali velikani pa nešto ostane nezabeleženo, a nešto izađe.
                Ne vidim nikakav problem.

                Jedno je reći ružno na kzš, intervjuu... a sasvim drugo dok traje utakmica.

                Eno klip od pre 2 dana kako Davidovac čašćava nekog igrača ili sudiju psovkama.
                A verujem da je divan dečko.

                Tako i kod ostalih.

                Bilo je tu svačega, udaranja, povlačenja, saplitanja, sekirica, sa leđa, psovki... ali meč se završi sve super.
                Reprezentacija okupi, igrači Zvezde i Partizana zajedno.

                Što se tiče Trinkerija i mržnje, jedino je prisutna mržnja prema njemu zato šro je trener rivala i to odličan trener i zato što ga navijači Partizana gotive, pa ajde kontra, da provociramo.

                Inače je u pitanju jedan gospodin, prijatan, dobroćudan i vredan.

                A što se plate tiče, nemojte šta je enormno, šta nije.
                Kako je plata sa 33k mesečno za komplet stučni štab otišla na 70k samo za Trinkija samo Bog zna
                Sa druge strane sručn štab koji je godinama radio u najbogatijim klubovima Oliju, Himkiju ili gde več radi za siću.
                Nemojte.


                Bio je tu Kari, gubio od jednog Vlade Jovanovića i to ništa ne znači.

                Comment


                • Originally posted by Eric Cartman View Post
                  Jel vređanje onda kad ,,Trinki''(jel možemo ovako da ga zovemo?) kaže za Filipa Čovića da je midžet?
                  Apsolutno vrijedjanje. Potez koji mu nije trebao uopste.

                  Bas smo postali smecari svi od reda....i sve se shvata mnogo ozbiljnije nego sto bi mozda bilo da su nam novcanici puni (generalno stanje u drustvu)...vjerovatno bi tada neke stvari vise shvatali kao salu..a vremenom bi i iscezle...bas smo jedan goli siromasni kurac..koji je potpuno smozden , dize mu se samo na lose stvari...

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Čitava poenta da li je cilj nekoga uvrediti i omalovažiti i u koju svrhu se koristi.
                    Ha, ha, kako se pokopa lik i sebe i saborce.

                    Još se natežu da objasne da nije.
                    Ti decko imas problem sa razumevanjem procitanog. I jos se seiris nad tom cinjenicom
                    Preporucio bi citanje postova bar 2x pre nego se dohvatis tastature

                    Elem, da probam da nacrtam(ali ako obecas da ces ovaj post procitati bar 2x i neces me smarati sa nekim decijim upadicama):
                    Zabar po meni nije uvreda jer te starije generacije su navikle da tako zovu sve Italijane(kao sto su Svabe svi poreklom iz Nemacke, cak i radnici na privremenom radu dobiju takav nadimak) Uostalom Svaba smo zvali svi(i ja takodje) naseg kosarkasa Cirbesa. Hoces da kazes da sam hteo da ga uvredim?!?
                    Dalje, kao sto pise u postu koji nisi ni procitao a sav egzaltiran si replicirao, pricao sam na PM sa kronosom i kao sto sam napisao slozili smo se nekako(popustio i jedan i drugi, bar za mrvu) da to nekome MOZE biti uvredljivo(iako i dalje mislim da to nije uvreda). Ali sto bi se neko vredjao na pljeskavicar? Pa covek je sam rekao da obozava pljeskavice sa kajmakom. Pa mora imati neki nadimak, kako da ga zovem ako ne moze Zabar?
                    Da ga zovem Zdera rekli bi da hocu da ga uvredim zbog debljine.

                    Eto razumljivije bar malo? Ukapirao?
                    Last edited by Ivan9; 13-06-19, 12:23.

                    Comment


                    • Nemaš šta ti meni da objašnjavaš.
                      Ja takve, kojima je to normalno, preskačem, kako u rl, tako i u ovom virtuelnom.
                      Uostalom vas par preskačem več mesecima, pišete svakakve gluposti i zabole me da ulazim sa svakim koji mi se obrati u rasparvu.

                      Onaj jedan post sam uzeo samo iz razloga da zaokružim ovu glupost oko toga da nešto nije uvreda i nije korišćeno u tu svrhu.

                      Sad jbg, dajete mi toliko materijala da poentiram, pa nisam izdržao.

                      U nastavku ću se vratiti preskakanju.

                      Comment


                      • Tacno sam znao da ide neko decije objasnjenje
                        Parna ili neparna smena?
                        Pazi molim te "takve kao ja" preskace ali ajde ipak da odgovorim na post koji sam preskocio i koji ne citam. Plus cu da odgovorim nesto sto i ne pise u postu i sto ne moze nikakvom akrobatikom da se uzvuce iz posta.
                        Pa bar si jednu ispravnu stvar napisao za svo ovo vreme provedeno u virtuelnom svetu. Da postove i ne citas a da pises samo ono sto ti se pise.

                        Znam da nas preskaces i ne citas i da si tu sa biserima samo kad KKP pobedi.
                        Evo ja se javno zahvaljujem gospodinu Tomicu sto ti ove sezone nije "dozvolio" da vise pises. Sto vas je odrao kao macke(i jedne i druge) da vas nema da kucate vec neko vreme.
                        Uostalom dok ti istekne ban na onom drugom virtuelnom mestu pa ces vise tamo pisati a manje ovde. Postedeti nas mudrolija i neodgovorenih pitanja.

                        Comment


                        • Postovani Noblica koga opet ponesu navijacke pesme i u zanosu otpeva pjesmicu sa "navijacima" potpuno nesvestan reci. Ali zato prvi kuka kad krenu njemu navijaci da pevaju pesmice:
                          U svetu postoji jedno carstvo....

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Steva Karadžić je igrače KKP nazvao stokom.
                            Svašta se priča po tajmovima, motivišu igrači, psuje i vređa, kako svoji, tako i sudije, protivnici.

                            Jedno je tajmaut, svlačionica, ono što treba da ostane interno.

                            Šta sve pričaju Kari, Željko, Dule i ostali velikani pa nešto ostane nezabeleženo, a nešto izađe.
                            Ne vidim nikakav problem.

                            Jedno je reći ružno na kzš, intervjuu... a sasvim drugo dok traje utakmica.

                            Eno klip od pre 2 dana kako Davidovac čašćava nekog igrača ili sudiju psovkama.
                            A verujem da je divan dečko.

                            Tako i kod ostalih.

                            Bilo je tu svačega, udaranja, povlačenja, saplitanja, sekirica, sa leđa, psovki... ali meč se završi sve super.
                            Reprezentacija okupi, igrači Zvezde i Partizana zajedno.

                            Što se tiče Trinkerija i mržnje, jedino je prisutna mržnja prema njemu zato šro je trener rivala i to odličan trener i zato što ga navijači Partizana gotive, pa ajde kontra, da provociramo.

                            Inače je u pitanju jedan gospodin, prijatan, dobroćudan i vredan.

                            A što se plate tiče, nemojte šta je enormno, šta nije.
                            Kako je plata sa 33k mesečno za komplet stučni štab otišla na 70k samo za Trinkija samo Bog zna
                            Sa druge strane sručn štab koji je godinama radio u najbogatijim klubovima Oliju, Himkiju ili gde več radi za siću.
                            Nemojte.


                            Bio je tu Kari, gubio od jednog Vlade Jovanovića i to ništa ne znači.
                            Pa sad kad je i Trinkijeri to uradio onda ti ne predstavlja problem Karadžić. Nije lepo na takav način vređati protivničke igrače. Nemoj to opravdavati Kuperu, ja sam šokiran nekim tvojim stavovima.

                            Na terenu nije strašno kad jedni druge prozivaju, malo se gurkaju, uputu neku ružnu reč, imaju sukob pogledima...Al kad se završi utakmica pruži se ruka i onda se ponašaš kako i dolikuje jednom sportisti.

                            A ne skidaš dres i huliganišeš pevajući uvredljive pesmice protivniku. Ja sam zgrožen. Sram ih bilo, ko neke pubertelije.

                            Ja da sam igrač nikad se tako ne bih ponašao. Al nisu svi svetskih manira i otmenog karaktera kao ja.

                            Comment


                            • Ma da....nece Zagorac ni Jankovic u istu reprezentaciju sa Simanicem i Dobricem...najglasniji u protestu bio Pejdzic.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Da ne bude da samo kritikujem evo da metnem i jednu pohvalu.

                                Moram da pohvalim simpatizere Partizana iza koša koji su aplaudirali Dobriću.

                                Bravo!

                                Comment

                                Working...
                                X