Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Nešto mi se čini da nisu pevali ni jednom članu porodice navijači KKCZv, to je ipak vaš fah.
    Čuo sam već (standardnu) sisaj.... i MVP Gagataru ali te tvoje navode ne mogu potvrditi.
    Vikali su mu da je ustaša kada je izlazio. Vi kao poznati moralisti (naravno samo kada vama odgovara) bi trebalo da osudite. Meni ne smeta, jbg, tako je kako je, samo da se prestane sa tim lažnim moralisanjem kad je sve isto. Možda je trebalo prekinuti utakmicu? Ne sumnjam da u sredu hoće. I molim te, samo nemoj da merimo sta je bolesnije, gore, uvredljivije. I u svakom trenutku imajte na umu ko je i kakav čovek Nebojša Čović, i sta je naspram njega bilo koji sportista ili sportski radnik ma koliko vam odbojan bio.
    Last edited by mark !t zer0; 11-06-19, 16:09.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Nešto mi se čini da nisu pevali ni jednom članu porodice navijači KKCZv, to je ipak vaš fah.
      Čuo sam već (standardnu) sisaj.... i MVP Gagataru ali te tvoje navode ne mogu potvrditi.
      Vređan je Trinkijeriji (ustašo) od manje grupe... Pevano je nešto Novici , iskreno nisam razumeo šta su pevali...

      U svakom slučaju gospoda grobari, koliko sutra, imaju šansu da dokažu kako su drugačiji[emoji1]

      Ako niste znali zašto gospoda grobari vređaju Vesnu , Filipa , sada znate . Bedno , da bednije ne može

      I molim te, samo nemoj da merimo sta je bolesnije, gore, uvredljivije. I u svakom trenutku imajte na umu ko je i kakav čovek Nebojša Čović,

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
      Last edited by Samo Zvezda; 11-06-19, 16:15.

      Comment


      • Свако добије шта заслужи, изаћи ће вам на нос за све године певања и скандирања против Човића (и сениора и јуниора) и његове породице што на утакмицама са ФМПом што на утакмицама са Звездом. Мало је ово!

        Comment


        • Tebi nije dobro, ovo je toliko bljutavo.

          Ne znam kakve veze ima Trinkijeri ili neki igrač sa narkomanima i debilima sa obe tribine.

          Niko normalan ne podržava vređanje, bilo koga, za koga god igrao, osim tebe.

          Comment


          • Takodje molim da se nijednog trenutka ne zaboravi ko je osmislio tu pesmu koju mi sada pevamo u vreme dok ih gazda nije okupirao. Tako da cu ubuduce izbegavati da odgovaram na ovakve komentare kao od korisnika poacher, jer mi se, prosto receno, sere od laznih moralista. To su najgori ljudi.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Vikali su mu da je ustaša kada je izlazio. Vi kao poznati moralisti (naravno samo kada vama odgovara) bi trebalo da osudite. Meni ne smeta, jbg, tako je kako je, samo da se prestane sa tim lažnim moralisanjem kad je sve isto. Možda je trebalo prekinuti utakmicu? Ne sumnjam da u sredu hoće. I molim te, samo nemoj da merimo sta je bolesnije, gore, uvredljivije. I u svakom trenutku imajte na umu ko je i kakav čovek Nebojša Čović, i sta je naspram njega bilo koji sportista ili sportski radnik ma koliko vam odbojan bio.
              Na KKCZv temi sam se dotakao uvreda na račun Trinkijerija:
              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1999138
              "Uvrede Trinkijeriju nisam čuo ali je sramno, kao i bacanje predmeta (ja mislim da sam video jedanput ali to nije bitno) a video sam i da je neko oko A tribine nešto dobacivao sudiji koji je u tom trenutku bio uz liniju sa te strane, kao i lične uvrede Novici ali zaista nisam čuo uvrede nečijoj porodici ili deci (što se implicira u saopštenju Limara)."
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Lažni moralista je povhala za dotičnog.
                Odavno nešto odvratnije nisam pročitao na sportskom forumu.

                Comment


                • Ne gledam ovo,nisu bitne utakmice,nista ne donose,ali tu jebe lud zbunjenog,prvo se zali Covic na KSS,sad se zali Ostoja,pa organizujte mafijaska stoko vase takmicenje pa se poubijajte. Stalno dizu tenzije i kad ima i kad nema razloga,ove utakmice treba da budu u rangu prijateljskih,toliko su bitne.

                  Comment


                  • Takodje molim da se nijednog trenutka ne zaboravi ko je osmislio tu pesmu koju mi sada pevamo

                    I ovo dođe kao opravdanje

                    Comment


                    • Nisu oni hrabri zato sto se niceg ne boje.....
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Primila se u navijačkom korpusu...
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Nisu oni hrabri zato sto se niceg ne boje.....
                          Počinjemo i Dučića da citiramo....
                          Last edited by nebitan; 11-06-19, 16:28.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Ne znam zašto ste i na sekundu pomislili da imam potrebu i nameru da opravdavam ovde bilo šta.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Gledam juce u Pioniru, masa se skida do pasa..ludovanje, psovanja, neke face sacuvaj Boze. Sutra ce biti mozda i gore...i mi hocemo EL..a licencu..dva tima u EL. Pa KKP moze uci samo ako Djordi dobije od snsa dzak para..Ovo vecina nisu kosarkaski gledaoci, tj bar pola..vec neka isfrustrirana masa..ex fudbalski stadion..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Gledam juce u Pioniru, masa se skida do pasa..ludovanje, psovanja, neke face sacuvaj Boze. Sutra ce biti mozda i gore...i mi hocemo EL..a licencu..dva tima u EL. Pa KKP moze uci samo ako Djordi dobije od snsa dzak para..Ovo vecina nisu kosarkaski gledaoci, tj bar pola..vec neka isfrustrirana masa..ex fudbalski stadion..

                                Danas je gospodor zivota u zemlji Srbiji izjavio kada je obilazio one mucenike danas sto su im poplavljene kuce i imanja, da je on ponosan koliko cini za oba kluba, ali da oseca odgovornost sto nije pomogao i drugim klubovima i napomenuo Mladost Lucani i Vojvodinu ( LosmiSK ), i napomenuo da je ogromne pare strpao u KKCZ ali i u KKP da bi igrali EL, Dobro sam cuo da bi KKP igrao EL.

                                Ja koliko sam ukapirao Ostoju EL je prepoznala njegov managementi i istoriju KKP a to vidim i njegovi poklonici ovde isto spominju, da KKP ucesce nema veze sa drzavnim parama.

                                Mi smo svoje ucesce za sledecu sezonu obezbedili na terenu i ne vidim potrebu da USNICA nas spominje u istom kontekstu igranja El sledece sezone sa KKP sem da bi dobio glasove.

                                Sutra u Pioniru ce biti preko 7.000 , kako je moguce da bas nijedan ne digne glas protiv ugnjetivaca KKP i tog aparthejda koji se sprovodi kako na terenu tako i van.

                                Comment

                                Working...
                                X