Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samardo da je ostao i da se nije oterao Zagorac čak i sa Čankom bi bili među 4. Samardo je klasa igrača koju niste imali u poslednje 4 godine, sa njim je trebalo drugačije da se postupa da bi dao svoj maksimum. Za svaki klub je neophodno da igra bilo koje evropsko takmičenje iz razloga što mladim igračima trebaju utakmice da bi se razvili i zato što su domaća takmičenja smešna.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Evropu ne treba igrati samo da bi se reklo da učestvuješ. Ukoliko nemaš mogućnost da napraviš koliko-toliko konkurenta tim bolje nemoj se upuštati u eksperiment. Svakako se te mlade snage koje pominješ kod nas zadržavaju ko lanjski sneg i zato ne vidim svrhu zbog njih nastupati negde gde te guzi ko stigne.

      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Ja mislim da je bilo ko bio od starta sezone osim Mute, ovi igraci ne znaju i nisu navikli da igraju odbranu, Nikolica, da bismo zavrsili u top 4. Ne znam, Ostoja kroz izjave provlaci da ide na neke pregovore za EC, Boga pitaj sta se desava, ja bih svakako voleo da igramo, dok Ligu Sampiona bih izbegao, totalno nejasno i nebitno takmicenje, nesto kao KLS.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Rekao je Ostoja i da će se razgovarati sa Vujoševićem pa je od tog obećanja prošlo ihahaj vremena. Nisam pametan šta nam je činiti...

          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Koliko dugo su Marinković, Andrić u klubu? Vanja evo skoro 5 godina. Ako dođeš do top 16 EC ima razloga da igraš Evropu, nije to nedostižan cilj i ne treba bogzna kakav kvalitet ekipe da se ima da bi se to postiglo. Ovakvim ponašanjem i stavom da je evropsko takmičenje teret koji je imao Muta samo se šteti svim tim mladim igračima koji su navodno dovedeni da bi se razvijali u klubu. A i brate, vređa se navijač.
            Last edited by dekkard; 13-02-18, 20:36.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Koliko dugo su Marinković, Andrić u klubu? Vanja evo skoro 5 godina. Ako dođeš do top 16 EC ima razloga da igraš Evropu, nije to nedostižan cilj i ne treba bogzna kakav kvalitet ekipe da se ima da bi se to postiglo. Ovakvim ponašanjem i stavom da je evropsko takmičenje teret koji je imao Muta samo se šteti svim tim mladim igračima koji su navodno dovedeni da bi se razvijali u klubu. A i brate, vređa se navijač.
              Ono jes` - vi za vise od Top16 u bilo kom evropskom takmicenju i ne znate.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Ono jes` - vi za vise od Top16 u bilo kom evropskom takmicenju i ne znate.
                Don't mix frogs'n'grannies što bi rekao Vuk (Drašković, ne Jeremić i Obradović ). Mi smo Zemljani, vi ste Marsovci (ko je gledao The Expanse zna o čemu pričam ) Btw, bili smo u plejofu pre dve sezone samo, u trećoj sezoni igranja EL smo postigli rezultat za koji je vama trebalo sedam sezona.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Don't mix frogs'n'grannies što bi rekao Vuk (Drašković, ne Jeremić i Obradović ). Mi smo Zemljani, vi ste Marsovci (ko je gledao The Expanse zna o čemu pričam ) Btw, bili smo u plejofu pre dve sezone samo, u trećoj sezoni igranja EL smo postigli rezultat za koji je vama trebalo sedam sezona.
                  Svaka cast buraz, najjaci ste!
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Nema na čemu, jesmo! Tiću, nemoj nikom da kažeš - ovo je tek početak
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Trenutno su bolji i to je jedina prava istina. Kao što je istina da nikada neće dostići 13 šampionskih sezona, da ne govorim da nema teorije da će videti završni turnir El.

                      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Živi bili pa videli šta će biti dalje, iako ovo što mi igramo i ono što ste vi igrali teško da može da se poredi. Ovo je NBA nivo igre naspram one košarke.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ma ja samo gledam kako prekinuti ovo prepucavanje nivoa osnovne škole. Smatram coveka za inteligentnog, bar iz nekih drugih postova, ali sad vec ozbiljno sumnjam na debelu ogranicenost (nemoj da se ljutis, i dalje se nadam da se za neke stvari salis, i da trolujes).
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Sad si lupio i ostao živ. Ali nema veze, ovo je vaše vreme pa može i ovako nešto da izađe iz tvoje duše.

                            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Ma ja samo gledam kako prekinuti ovo prepucavanje nivoa osnovne škole
                              Kako da se ljutim na čoveka koji drži Jaku Blažiča, najomiljenijeg Slovenca svih vremena koji je igrao u Srbiji, na avataru? Nikako
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Ne bi ni bilo fer, ipak sam zbog tebe robijo. Samo mi reci nesto, posto si mi jednom rekao da imas dosta ortaka Grobara, zanima me jesi li sa njima u stanju da nekada primera radi pohvalis Bogdana, ili je mrznja tolika da nisi u stanju nikada nigde?
                                Last edited by mark !t zer0; 13-02-18, 21:19.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X