Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još neko nešto tvituje i pustiću suzu. Oće ljudi na silu titulu, Bože me sačuvaj. Bez potrebe samo dižu tenzije kao da žele raspaliti mržnju. Pa nije ovo borba na život i smrt. Užas.

    Comment


    • Ovo je sramota na sta lice ove KLS utakmice i ja razumem da je osnovni problem nemogucnost dogovora izmedju KKCZ i KKP. Ovo se jednostavno mora menjati, organizaciono i sudije slati na neke seminare. Katastrofa je sta su sudije napravile od utakmice a jos smo mi bili domacini(ne ovo ne znaci da zelim domacinsko sudjenje). Toliko gresaka, materijalnih povreda pravila, cak i vise na nasu stetu iako smo domaci. Utakmica je jednostavno negledljiva.

      Nadam se da su partizani ponosni na leprsavu igru koju je postavio zabar. Ovakva opstrukcija igre(ne mozes da mi sviras dovoljno faulova koliko ja mogu da napravim) jednostavno tera navijace od kosarke. Ovo nije kosarka. Ovo je ragbi. Mada ovakve taktike se nije prvi setio zabar nego Dzikic pre koju sezonu. Razumem ja da slabiji sastav pokusava na svaki nacin da pobedi ali ovo ubija igru. Cuj igru, nije ni K od kosarke. Pa sve i da ste vi pobedili ne znam cemu sve ovo

      Jednostavno sudije nemaju hrabrosti da rese ovakav pristup igri. Da se odsudi par namernih licnih jer je ociglednan pokusaj opstrukcije igre. Jednostavno ne dozvoljavas ekipi da poentira iz reketa. Svaki pokusaj spustanja lopte se zavrsi sa nekoliko faulova od kojih se vecina i ne sudi jer jednostavno je sramota sudije da sude toliko faulova koliko naprave. Razlog je jednostavan, na taj nacin ponistavas unutrasnju igru protivnika, teras ga da utakmicu resava sutem za 3(koji je varljiva kategorija) i sutem sa slobodnih(koji nam nije bio forte ove sezone). To se jednostavno mora resiti na bilo koji nacin. To je mozda legalna ali nije legitimna taktika. Gledam posle Valensiju Real i razmisljam sto su ovi iz Valensije blesavi sto nisu bili igrace Reala kao blesavi ionako su slabiji u reketu a ovi ih natrpase bez ijednog faula.

      A sta je najgore od svega. Zabar postavio takvu taktiku i onda posle utakmice kuka na broj slobodnih i faulova. Pa majstore trebao si da kazes svojim igracima da ne biju kao sivonje. Sramota. Kad se samo setim da sam zeleo da on bude na klupi KKCZ. Brrrrr
      Jos jedna stvar: Onom belom medvedu, busadziji, sta je potrebno da mu se svira namerna, sta je potrebno da mu se sviraju licne?!?! Da povredi nekog?
      Covek je rekreativac koga puz Davidovac ostavlja na prvom koraku, koga pretrci kao da ima 4 godine. Ne postoji klasicnija namerna licna greska(a bilo ih je nekoliko u toku utakmice) koja nije svirana. Govnari sa pistaljkama nemaju hrabrosti da sviraju. Da ne pominjem da svaki napad busadzije pravi po 2 faula u napadu jer prostor pravi laktovima sto nije dozvoljeno.

      Sad posle ovakve pripreme od strane zabara i limara, sledeca utakmica ima da nam ponudi sve lepote SRB kosarke. Pa onda u trecoj osveta za sranja iz druge...i tako u krug.
      Nista nisu naucili iz primera Repese i Bokana. Tako ne mozes pobediti bolji tim, nego samo treninzima

      Last edited by Ivan9; 11-06-19, 07:47.

      Comment


      • Ivane9, mogao bi da smanjis vredjanje protivnicke strane. Post ti je prebacen ovde, za sada. Sledece ovakve kvalifikacije od strane bilo koga ce se adekvatno sankcionisati. Moze se pisati i bez prostakluka.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Ivan9 View Post
          Ovo je sramota na sta lice ove KLS utakmice i ja razumem da je osnovni problem nemogucnost dogovora izmedju KKCZ i KKP. Ovo se jednostavno mora menjati, organizaciono i sudije slati na neke seminare. Katastrofa je sta su sudije napravile od utakmice a jos smo mi bili domacini(ne ovo ne znaci da zelim domacinsko sudjenje). Toliko gresaka, materijalnih povreda pravila, cak i vise na nasu stetu iako smo domaci. Utakmica je jednostavno negledljiva.

          Nadam se da su partizani ponosni na leprsavu igru koju je postavio zabar. Ovakva opstrukcija igre(ne mozes da mi sviras dovoljno faulova koliko ja mogu da napravim) jednostavno tera navijace od kosarke. Ovo nije kosarka. Ovo je ragbi. Mada ovakve taktike se nije prvi setio zabar nego Dzikic pre koju sezonu. Razumem ja da slabiji sastav pokusava na svaki nacin da pobedi ali ovo ubija igru. Cuj igru, nije ni K od kosarke. Pa sve i da ste vi pobedili ne znam cemu sve ovo

          Jednostavno sudije nemaju hrabrosti da rese ovakav pristup igri. Da se odsudi par namernih licnih jer je ociglednan pokusaj opstrukcije igre. Jednostavno ne dozvoljavas ekipi da poentira iz reketa. Svaki pokusaj spustanja lopte se zavrsi sa nekoliko faulova od kojih se vecina i ne sudi jer jednostavno je sramota sudije da sude toliko faulova koliko naprave. Razlog je jednostavan, na taj nacin ponistavas unutrasnju igru protivnika, teras ga da utakmicu resava sutem za 3(koji je varljiva kategorija) i sutem sa slobodnih(koji nam nije bio forte ove sezone). To se jednostavno mora resiti na bilo koji nacin. To je mozda legalna ali nije legitimna taktika. Gledam posle Valensiju Real i razmisljam sto su ovi iz Valensije blesavi sto nisu bili igrace Reala kao blesavi ionako su slabiji u reketu a ovi ih natrpase bez ijednog faula.

          A sta je najgore od svega. Zabar postavio takvu taktiku i onda posle utakmice kuka na broj slobodnih i faulova. Pa majstore trebao si da kazes svojim igracima da ne biju kao sivonje. Sramota. Kad se samo setim da sam zeleo da on bude na klupi KKCZ. Brrrrr
          Jos jedna stvar: Onom belom medvedu, busadziji, sta je potrebno da mu se svira namerna, sta je potrebno da mu se sviraju licne?!?! Da povredi nekog?
          Covek je rekreativac koga puz Davidovac ostavlja na prvom koraku, koga pretrci kao da ima 4 godine. Ne postoji klasicnija namerna licna greska(a bilo ih je nekoliko u toku utakmice) koja nije svirana. Govnari sa pistaljkama nemaju hrabrosti da sviraju. Da ne pominjem da svaki napad busadzije pravi po 2 faula u napadu jer prostor pravi laktovima sto nije dozvoljeno.

          Sad posle ovakve pripreme od strane zabara i limara, sledeca utakmica ima da nam ponudi sve lepote SRB kosarke. Pa onda u trecoj osveta za sranja iz druge...i tako u krug.
          Nista nisu naucili iz primera Repese i Bokana. Tako ne mozes pobediti bolji tim, nego samo treninzima

          Izvinjavam vam se u ime Trinkijerija i Partizana,sledeci put organizujte balet,tu nema udaranja,blokova,faulova.Trinkijeri je odrastao na baletu Krcko Orascic,trebace mu par dana da nas pripremi da izvodimo piruete na terenu.

          Comment


          • Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Trininkijeri je bio simpatičan trener pun duha,prilično realan,ali sada je postao ogavan i za slušati i za gledati!
              Tomić je za njega veliki gospodin!

              Comment


              • Originally posted by Cooper View Post
                33 greške sinoć na našu štetu.
                Opasan lopovluk.

                https://youtu.be/BGastZS7cvc
                Mani Kuper da se sprdaš na matičnoj temi. Ovde si trebao turiti komentar.

                Comment


                • Veliki gospodin, dok cela hala peva Andrei da je usta%a, dok pevaju ženi Novice, gađaju Gagića... on kaže da je sve bilo odlično i da je najbolja atmosfera ove godine.

                  Ljiga, bio i ostao.

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Izvinjavam vam se u ime Trinkijerija i Partizana,sledeci put organizujte balet,tu nema udaranja,blokova,faulova.Trinkijeri je odrastao na baletu Krcko Orascic,trebace mu par dana da nas pripremi da izvodimo piruete na terenu.
                    https://twitter.com/uske1512/status/...438501889?s=20

                    Comment


                    • Zaista mi nije ogavan, odvratan, i dalje je Trinki simpa lik. Samo je sada trener arhi neprijatelja i on mora da se prilagođava, ima gafove ali je daleko nekoliko svetlosnih godina od rodonačelnika zle krvi u košarci između ova dva kluba (iako poštujem tu posvećenost kod tog bivšeh trenera).
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Dok se peva nemam nista protiv,vama su utakmice prekidane svaki put bre,koga vi lazete?sami sebe? Pevajte sta hoćete koga boli uvo ,dok god nema napada fizickog na igrače i dok su regularni uslovi pevajte sta hoćete. .
                        A zaliti se na vrućinu. . To moze samo jajara i niko više!

                        Comment


                        • Ja sam mislio da je on svetskih manira, al cvrc, zajebah se, često se uličarski ponaša. Vređa protivničke igrače, nasrće na sudije, širi miržnju... Užas.

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Veliki gospodin, dok cela hala peva Andrei da je usta%a, dok pevaju ženi Novice, gađaju Gagića... on kaže da je sve bilo odlično i da je najbolja atmosfera ove godine.

                            Ljiga, bio i ostao.
                            Nešto mi se čini da nisu pevali ni jednom članu porodice navijači KKCZv, to je ipak vaš fah.
                            Čuo sam već (standardnu) sisaj.... i MVP Gagataru ali te tvoje navode ne mogu potvrditi.
                            Last edited by nebitan; 11-06-19, 15:53.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Nešto mi se čini da nisu pevali ni jednom članu porodice navijači KKCZv, to je ipak vaš fah.
                              To sto oni Filipu pevaju to mislim da je najbolesnije od svega na sportskim manifestacijama ikada!

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Ja sam mislio da je on svetskih manira, al cvrc, zajebah se, često se uličarski ponaša. Vređa protivničke igrače, nasrće na sudije, širi miržnju... Užas.


                                Тинторето, проговори нашки кад се изживцира

                                Comment

                                Working...
                                X