Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    Zna Čova kada i gde treba da udari, da zaobiđe kametice.
    Bilo je jako neprijatno ispred svlačionice Budućnsti u Pioniru.
    Pa sta si radio tamo? Ko ti kriv?

    Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

    Comment


    • .posle meca je onaj vozac cokijev..krenuo na njihove igrace,ima snimak itd...
      Zna Čova kada i gde treba da udari, da zaobiđe kamerice.
      Ne može i jedno i drugo :

      Comment


      • Samo kazem da je liga znala sta ce se desiti..trebali su preventivno da deluju...amaterizam totalni
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Pljuvanje, masa iza njihove klupe..to ste i vi potvrdili ovde...nema sumnje da je bilo gore i u tunelima..posle meca je onaj vozac cokijev..krenuo na njihove igrace,ima snimak itd...

          To je ono sto se zna i videlo manje vise...mogu zamisliti ono sto nije...Bokanu kad su vredjali familiju nista, kad vredjaju cokijevu onda zeli prekid..mada mu je vraceno isto...Ocu reci da te price vi ste gori, su besmilene..Svako ko krece od te price, mora da zna da je preko puta njega ogledalo..
          Vozač Ćokijev se prošle godine kurčio a FČ ga je držao da ne dobije batine od Barovića (uzgred, FČ je tada bio u civilu), tako da to nema veze sa ovom sezonom. Samo Zvezda tvrdi da nisu mogli da upljuju Jaska jer su bili daleko od njega i da je vređanja bilo (sramnog) ali bez fizičkog kontakta.
          Nema to gori, bolji...neko je izgubio kompas još u prošlogodišnjoj seriji kada su bacali krmenadle i kada su u hotelu atakovali.
          Ovog puta je bilo u tunelu bubotaka ali u Morači...na primedbu kako nema snimaka odgovor pojedinaca je bio ne nose telefone da bi u 5 tekmi Kol izašao sa telefonom.
          Zači, da je prošle sezone bilo drakonskih kazni ne bi bilo problema ove sezone, da je sprečen linč u 3 ne bi ni u 5 bilo problema (bar na terenu) i svako ko drugačije kaže - laže.
          Na sve one primedbe zašto se neko mora spuštati na nivo uličara, pitanje:da li baš uvek treba okrenuti i drugi obraz?
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Zna Čova kada i gde treba da udari, da zaobiđe kametice.
            Bilo je jako neprijatno ispred svlačionice Budućnsti u Pioniru.
            Imaš li dokaza?
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment




            • Odes na kraj snimka, ima za ostalo al me mrsko da trazim.

              Mozda je ovo za vas normalno jbga...Kako sudite ovde, nedao Bog da vas tako nesto snadje u zivotu...ovo prosto nije normalno i veoma kaznjivo...da ne pricam sto covara nije teo da povuce navijace tri reda na jendom delu tribina..

              Izbacio bi covica i bokana na godinu dana zbog svega ovoga..ali liga je jajarska jbga
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment



              • Vidje pleja kako oca brani.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Samo kazem da je liga znala sta ce se desiti..trebali su preventivno da deluju...amaterizam totalni
                  Nevezano za ovo , što je manje više tačno , ti i ne samo ti , verujete u režirani spin gde u regionalnoj košarci postoji samo jedan mega negativac , dočim su drugi sve sami divni sportski radnici . Nije baš tako ...

                  Comment


                  • Obe drzave su kriminogene i braniti nekoga je skroz porazavajuce za moralne kodexe..Ko je vece smece? Dal sljam i kriminalac mora da izgleda kao neki panker ili kriminalac iz filmova..naravno da ne treba, davno je jasno da su najveci kriminalci ''faina gospoda '' u odelima..posebno u ovakvim vukojebinama od drzave...

                    Sto se tice kosarke, ja verujem u organizaciju..nikako u jednog coveka i jednu ideju...kod nas je to zastupljeno u svim porama drustva..i sigurno zarad par titula ne zelim preci preko toga..vise zelim normalno drustvo nego jaku Zvezdu..Zvezdu volim pa volim to mi niko ne moze oduzeti, ali ljubav prema drzavi i vladavini prava jesu..i to je sad main borba, teska i duga...al ziva

                    Prolazi nam zivot u db uiverzimu sa raznim zekstrama, terzicima, covicima, ostojama i ostalim sranjima iz naseg drustva.. abolirani dzaja je digao ali i unistio Zvezdu...kao i SLoba zemlju...a oba se pravdaju da su bili primorani....sto je jezivo glupavo.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Nevezano za ovo , što je manje više tačno , ti i ne samo ti , verujete u režirani spin gde u regionalnoj košarci postoji samo jedan mega negativac , dočim su drugi sve sami divni sportski radnici . Nije baš tako ...
                      To uopste nije tacno. Ne slazem se sa tim. Uzimam ih sve na istom talonu...ostoja, misko, bokan i covic..pre pekovic..danilovic igrac npr a potezao nozeve iz zajebancije i gepkovao sudije...nista se to ne zaboravlja..

                      Samo ja sam navijao za Zvezdu kad je bila najbednija da se zavrsi aparhejd i da se nikada vise ne ponovi..a mi radimo isto..bar dok velikom sefu..nije dopizdelo i kontao da gubi glasove, pa pokusava nekako da to sredi..njega sad vec realno boli kurac ko ce biti prvi..na pocetku je izbacio licne frustracije..sad mu je svejednoi ako mu neko zameri..reci ce igrali ste EL i LS...sta hocete..

                      U fudbalu je tezak, jezivo tezak kriminal..za ovo je arkan bio mala maca..mislim mi ili vi kao narod ovo dopustate..silovanje mozga normalnom coveku...menije sve ovo jezivo..ali ajde..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Nije Čova jedini negativac. Svako ko to kaže i misli nije normalan. Samo su svi za sve krivili Vujoševića i isticali kako unosi seme mržnje svojim istupima u javnosti. Evo, nema Duleta izvesno vreme a ne vidim boljitak stanja u regionalnoj košarci.
                        Šta više još veća žarišta i sukoba sada ima nego iz vremena našeg Dukljanina.

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Nije Čova jedini negativac. Svako ko to kaže i misli nije normalan. Samo su svi za sve krivili Vujoševića i isticali kako unosi seme mržnje svojim istupima u javnosti. Evo, nema Duleta izvesno vreme a ne vidim boljitak stanja u regionalnoj košarci.
                          Šta više još veća žarišta i sukoba sada ima nego iz vremena našeg Dukljanina.
                          Amin!
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Nije Čova jedini negativac. Svako ko to kaže i misli nije normalan. Samo su svi za sve krivili Vujoševića i isticali kako unosi seme mržnje svojim istupima u javnosti. Evo, nema Duleta izvesno vreme a ne vidim boljitak stanja u regionalnoj košarci.
                            Šta više još veća žarišta i sukoba sada ima nego iz vremena našeg Dukljanina.
                            Uopšte nisam mislio na Duleta jer DV nije Partizan koliko god vama to čudno bilo .KKP je svoju dominaciju ostvario daleko pre DV -a i nije nikakva posebna tajna da je sve u našoj košarci bilo pod šapom KKP .

                            Comment


                            • Ne može biti sve pod šapom KKP jer mi nikada, hteli vi priznati ili ne, nismo imali platežne uslove dovoditi proverene strane igrače kako vi godinama već radite. Već je Dule od anonimusa pravio uspehe.

                              Comment


                              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                                Ne može biti sve pod šapom KKP jer mi nikada, hteli vi priznati ili ne, nismo imali platežne uslove dovoditi proverene strane igrače kako vi godinama već radite. Već je Dule od anonimusa pravio uspehe.
                                Prežvakana priča milion puta , tako da nema svrhe nastavljati ... Sad bi ja trebao da te pitam ko su ti "provereni stranci" koji su pravili razliku i za koje pare su igrali a da zanemarim rad i posvećenost jednog Dejana Radonjića da pravi velike rezultate i sposobnost NČ da im omogući da misle samo na teren .

                                Za razliku od vas , nikada nisam dovodio u pitanje trenersko umeće DV-a , čak i kad je govorio da je spreman da uradi sve što je potrebno da bi pobedio .

                                Na stranu što ja pišem o periodu daleko pre DV-a i o uspostavljenoj kompletnoj organizaciji u našoj košarci pod šapom KKP

                                Comment

                                Working...
                                X