Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Yup, jedino su navijaci koje je osnovao Arkan merodavni.
    Radije bih da procaskam sa nekim iz Zulu Warriorsa ili Ultrasa - no sa Arkanovom bastinom.
    Mi bar ne moramo "najvernijima" da obezbeđujemo tri tribine [emoji41]

    Možemo da mislimo o njima šta hoćemo ali bez njih, niko ne bi pričao o toj jedinstvenoj atmosferi na košarkaškim utakmicama

    @Šarac

    Misliš na KC?

    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Mi bar ne moramo "najvernijima" da obezbeđujemo tri tribine [emoji41]

      Možemo da mislimo o njima šta hoćemo ali bez njih, niko ne bi pričao o toj jedinstvenoj atmosferi na košarkaškim utakmicama

      @Šarac

      Misliš na KC?

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
      Tako je.

      Comment


      • Sramotno mala kazna za Partizan od strane KLS-a. Pogodili čoveka u glavu i za to samo 80 'iljada danara, za neprimereno skandiranje i vređanje porodice nisu ni kažnjeni. Al šta i očekivati od ljudi kojima je lako živeti jer im je obraz guzica. Pu, i još jednom pu bando.

        Comment


        • Pa za desavanja na finalu ABA lige vi i Budućnost morali dobiti više nego drakonske kazne u vidu suspenzija i sada vi isti dajete sebi za pravo moralisati o Partizanu.
          Ma važi...

          Comment


          • Ja pišem u svoje ime ne u ime svih navijača. Pisao sam ja i u vezi te utakmice i žestoko izrešetao kritikom dešavanja u finalu ABA lige, tako da sam kvalifikovan pisati i ovome što se dogodilo na utakmici Partizan - FMP. Za ovo je trebalo najmanje 2 utakmice bez publike. Sramota.

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Mi bar ne moramo "najvernijima" da obezbeđujemo tri tribine [emoji41]

              Možemo da mislimo o njima šta hoćemo ali bez njih, niko ne bi pričao o toj jedinstvenoj atmosferi na košarkaškim utakmicama

              @Šarac

              Misliš na KC?

              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
              A kad smo kod tih frkacija i tribina, valjda i tu jednu "Grobari jug" vode najgori menđu nama ciganima, "janičari", koji su promenili veru za večeru samo zbog poslova kojima se uglavnom te vođe i bave, samo zbog tržišta......pa sad ti zamisli da ti tvoju tribinu vodi cigan.

              Mada oni ovih godina uglavnom te naše pretekle cigane i slave, evo Stojkovića Mustafu na golu i janičare na tribini.

              Comment


              • Originally posted by Stojanče View Post
                Ja pišem u svoje ime ne u ime svih navijača. Pisao sam ja i u vezi te utakmice i žestoko izrešetao kritikom dešavanja u finalu ABA lige, tako da sam kvalifikovan pisati i ovome što se dogodilo na utakmici Partizan - FMP. Za ovo je trebalo najmanje 2 utakmice bez publike. Sramota.
                Zaplakao bih da su ih kaznili dve utakmice i onako mi je pun k.... lažnog plakanja i moralisanja komša. Opet bi prosuli priču, eto Vučić, eto ne mogu drugačije nego nas kaznili dve utakmice pred praznim tribinama u finalu, ne daju nam....itd. itd.

                Država ih gasi, a oni smanjuju minus iz godine u godinu gde dovode trenera od 80k mesečno, pri tom rezultati nikada lošiji u istoriji kluba....šta bi tek bilo da ih država gura.

                Comment


                • Ko zna koliku je cifru ponudio Đordiju naš predsednik za igranje Partizana u Evroligi.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Pa za desavanja na finalu ABA lige vi i Budućnost morali dobiti više nego drakonske kazne u vidu suspenzija i sada vi isti dajete sebi za pravo moralisati o Partizanu.
                    Ma važi...
                    Dobili smo dve bez publike + ogromnu novčanu kaznu ...ili si već zaboravio ? Za Budućnost si u pravu ...njima je ostala samo ona kazna od tri prazna reda koju su već odradili
                    Last edited by Samo Zvezda; 09-06-19, 09:38.

                    Comment


                    • Originally posted by Stojanče View Post
                      Ko zna koliku je cifru ponudio Đordiju naš predsednik za igranje Partizana u Evroligi.
                      Nema tu cifre. Drzava je dala apsolutno sve garancije. Od budzeta na nivoy 10mil, hale, bankarske garancije itd, itd.
                      Drzavni vrh je licno garantovao za Partizan pred EL.
                      I pored toga mislim da su sanse male.
                      Medjutim, jasno je da su mezimci ove vlasti FK Zvezda i KK Partizan.

                      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        A kad smo kod tih frkacija i tribina, valjda i tu jednu "Grobari jug" vode najgori menđu nama ciganima, "janičari", koji su promenili veru za večeru samo zbog poslova kojima se uglavnom te vođe i bave, samo zbog tržišta......pa sad ti zamisli da ti tvoju tribinu vodi cigan.

                        Mada oni ovih godina uglavnom te naše pretekle cigane i slave, evo Stojkovića Mustafu na golu i janičare na tribini.
                        Bitno da je "Arkanov nakot" (cestiti Zvezdasi izuzeti iz ovog) jedinstven u bavljenju "legalnim poslovima".
                        Posle se pitajte i vi i mi zasto normalni navijaci ne zele da idu na stadion/ u halu.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Dobili smo dve bez publike + ogromnu novčanu kaznu ...ili si već zaboravio ?
                          Za ono? Pa Partizan se kažnjavao zbog svega i svačega ili si ti takođe zaboravio?
                          Dve tekme bez publike za ono zlostavljanje cele košarkaške scene i regiona po tebi OK.
                          Da je kosmičke pravde i da čelnici privatne ABA lige imaju muda zaslužujete zajedno za šampionom CG mnogo mnogo strožiji zakon jer vam nije prvi put.
                          Slično bilo i prošle sezone. Dok neko nekog ne utepa nećete se smiriti.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Da li će se Arena Partizanu isplatiti?
                            “Sigurno ćemo biti u jako velikom plusu. Čujem neke priče da smo napravili dogovor sa Arenom da nema plaćanja... Arena će jako dobro proći finansijski, kao i Partizan. Naši prihodi u Areni će biti veći i imaćemo veću uštedu kod nekih stvari. Ovo je dobar biznis-model. Arena će biti naš dom narednih pet godina. Važno je da se kaže da ćemo mi i trenirati u maloj areni, kao i sve mlađe selekcije, zakupili smo ekskluzivu za malu salu. Biće tamo i kancelarije stručnom štabu, svlačionice. Ponosan sam na taj potez“.
                            Čim on pominje kako neki pričaju da neće ništa plaćati postaje mi sumnjiv. Kronos ajd da častiš (ne banom ). Finansijski ste stabilni, plate redovne, zakupili ste Arenu zbog koje ćete biti u velikom plusu, konkurište za Evroligu, imaćete daleko bolji tim naredne sezone...

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Bitno da je "Arkanov nakot" (cestiti Zvezdasi izuzeti iz ovog) jedinstven u bavljenju "legalnim poslovima".
                              Posle se pitajte i vi i mi zasto normalni navijaci ne zele da idu na stadion/ u halu.
                              Ja idem na stadion, priznajem češće nego u dvoranu, mnogo češće, ali Sever obilazim i spolja. Ne kažem da sam u pravu, super je to stvar za klub, samo što je ta stvar premašila i klub i sport, pa u nekim stvarima i državu.....ne želim da budem deo toga, da me neko koristi za lično bogaćenje, kao što i na izborima ne glasam jer sam stava da ko god se gura u politici to radi zbog ličnog interesa, tako da mi je isto da l na čelu države bio Tadić, Vučić, Dačić, Đilas ili neko peti, ništa se tu neće menjati....msm nisam nikoga zajebao ovim mojim ponašanjem, ali mi bar mirna savest i spokojna duša.

                              Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Za ono? Pa Partizan se kažnjavao zbog svega i svačega ili si ti takođe zaboravio?
                              Dve tekme bez publike za ono zlostavljanje cele košarkaške scene i regiona po tebi OK.
                              Da je kosmičke pravde i da čelnici privatne ABA lige imaju muda zaslužujete zajedno za šampionom CG mnogo mnogo strožiji zakon jer vam nije prvi put.
                              Slično bilo i prošle sezone. Dok neko nekog ne utepa nećete se smiriti.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                              Verovatno da je Partizan bio u finalu ABA, kao što nije, i da se desilo ono što se desilo, bi istom zabranili da igra košarku 3 godine, jer jbg Partizan se kažnjava kad neko prdne u dvorani, a ostali samo kad bude haos.

                              Isti bi ishod bio i da je Partizan bio na mestu Zvezde, veruj mi....svi to znaju i ti to znaš. te nema potrebe da se vadimo na priču "ne znam ja šta bi bilo kad bi bilo".

                              Comment


                              • Taj iz FMP-a je i provocirao, sto ista nece umanjiti njihovu kaznu.Jedino sto ne valja jeste da FMP igra ovu ligu i ABA, sto je besmisleno kada je vodi isti covek. Mega takodje...Klupska kosarka nam propada, posto samo dva kluba mogu uzeti bilo kakav trofej i nijedan ne sme dati otpor sem eto FMP partizanima..

                                Od smece lige, da dobijemo dva mesta u EL bi bilo neverovatno. LR ima svoju halu i kompanije privatne iza sebe...Virtus ce ulagati milione u sledecim godinama...a i Zenit je tu i to zeli, ima sve sto treba da ima jedan EL grad, cak i publika je bolja nego Kubanu,Himkiju i Uniksu...

                                Djordi nece dozvoliti da bilo kakav drzavni klub udje, vise voli privatne..ima za sad par drzavnih klubova i to je sasvim dovoljno..nece da se siri EL na taj fazon. Licno da se pitam, dao bi Virtusu ili Zenitu...

                                Klubovi koji nemaju halu u svom vlasnistvu bi zabranio ucestvovanje u EL ili bar da krenu da je grade...itd..Neke stvari se moraju postaviti na svoje mesto
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X