Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svako treba da naplati svoje radom i ugovorom zalužene pare, pa tako i DV.
    Samo mu se počelo obijati o glavu "Neko Lovrenj, neko Bertans"...kako god, želim mu zdravlja koliko je god moguće u ovom trenutku.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Svako treba da naplati svoje radom i ugovorom zalužene pare, pa tako i DV.
      Samo mu se počelo obijati o glavu "Neko Lovrenj, neko Bertans"...kako god, želim mu zdravlja koliko je god moguće u ovom trenutku.
      Da ,te izjave i pljuvacina po igracima sada ga progone .....ljubav ocigledno kod nekoga dosta kosta ...

      Comment


      • Jebeno smarate, bukvalno ste isto pricali prosli put, ali isti postovi.

        Odvratan je ovaj Vujosevic, izgleda da casovi ljubavi nisu bili besplatni. Kakav licemer.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Naravno treba da dobije svoj pošteno zarađeni novac, samo budala može tvrditi suprotno. Njemu se danas obija o glavu sve što mu nije bilo po volji kada su identične zahteve imali igrači u vremenu kada se on za većinu stvari pitao u klubu.

          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Jebeno smarate, bukvalno ste isto pricali prosli put, ali isti postovi.

            Odvratan je ovaj Vujosevic, izgleda da casovi ljubavi nisu bili besplatni. Kakav licemer.
            Uopšte ne smaram, ako si pročitao post u prvvom delu piše da treba da naplati pare koje je zaradio ugovorom, radom... a u drugom delu da ga stižu njegove reči i na kraju ISKRENE želje za ozdravljenjem (zdravljem) jer mu je zdravlje baš narušeno.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Pa kada je vec u teskom zdravstvenom stanju, bolje da su mu isplatili deo novca nego sto su dovodili ove strance. I ovako ove sezone ne mogu uraditi nista znacajno, a EK ce igrati, pa ce igrati naredne sezone.
              Mornar ga nece igrati sigurno jer ima ugovor sa Fibom oko lige sampiona, a FMP nece igrati evropu.

              Comment


              • Originally posted by Jimi22 View Post
                Pa kada je vec u teskom zdravstvenom stanju, bolje da su mu isplatili deo novca nego sto su dovodili ove strance. I ovako ove sezone ne mogu uraditi nista znacajno, a EK ce igrati, pa ce igrati naredne sezone.
                Mornar ga nece igrati sigurno jer ima ugovor sa Fibom oko lige sampiona, a FMP nece igrati evropu.
                Igraće Mornar Eurocup, to da imaju nekakav ugovor sa FIBA je najobičniji spin grobara.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Igraće Mornar Eurocup, to da imaju nekakav ugovor sa FIBA je najobičniji spin grobara.
                  Ko ce ga znati...
                  Ima timova koji mogu igrati EK, a igraju ta Fibina takmicenja.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Igraće Mornar Eurocup, to da imaju nekakav ugovor sa FIBA je najobičniji spin grobara.
                    Moj spin nije [emoji4]

                    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Moj spin nije [emoji4]

                      Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                      Nije od ovdašnjih grobara
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Mi dok se ne sredimo i stabilizujemo ne treba Evropu da prijavljujemo.

                        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Ko ce ga znati...
                          Ima timova koji mogu igrati EK, a igraju ta Fibina takmicenja.
                          Seti se Partizana i dovoljno ti je, prošle sezone FCL, ove EC.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Mi dok se ne sredimo i stabilizujemo ne treba Evropu da prijavljujemo.

                            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                            Ja sam za to da probate da izboksujete wildcard za EC, malo da se posloži ekipa, barem da prezimite u Evropi, što bi fudbaleri rekli i možda neki ozbiljniji trener, Čanak mi baš ne uliva poverenje.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Čanku je funkcija samostalnog trenera KKP preveliki zalogaj. Morao se zadržati Džikić jer verujem da bi sa njim bili ispred Mornara. Za nešto veće i trofeje treba mnogo kockica da se složi. Kako se odvijaju stvari bićemo fikus još dogledno vreme.

                              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Uopšte ne smaram, ako si pročitao post u prvvom delu piše da treba da naplati pare koje je zaradio ugovorom, radom... a u drugom delu da ga stižu njegove reči i na kraju ISKRENE želje za ozdravljenjem (zdravljem) jer mu je zdravlje baš narušeno.
                                Isto to si bukvalno napisao prosli put kada je neki tabloid pustio ovakvu vest. Tada smo shvatili tvoje misljenje, a ovako kada ga ponovis onda je dosadno.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X