Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Na drugom forumu kazu za 4000 po mecu.
    Jeftinije od Pionira?

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • I posle nisu ušli u KKP. Nemam ja ništa protiv, samo nemoj da mi se spominje KKP u nekom opozicionom kontekstu. Može FKP i to na mišiće zbog Vučelinog lizanja, i njega i ekipe.

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Na drugom forumu kazu za 4000 po mecu.
        Odličan posao.
        Potencijalno sjajna zarada ako uzmemo u obzir koliku armiju navijača ima KKP.

        LM, ideja da se ekipa preseli komplet u Arenu prvo je pala na pamet NČ pre nekih 6 godina, negde u periodu između one dve pozivnce umesto Igokee i Cibone.

        Ipak, brzo je odustao zbog broja ljudi koji dolazi na ABA.

        Sa druge strane mi takvih problema nemamo, ABA puna, Evropa vri.

        Mada ostavljam prostor i da je marketinški trik, vidim sad svi ugledni košarkaški portali prenose ovu sjajnu vest.
        Danas je KKP na svim naslovnim stranama.

        Comment


        • Nije Ćoki odustao zbog publike nego zbog para. Da smo mi dobili ovakav popust kao Partizan i mi bi se tamo preselili.

          Inače, svaka čast Kuperu, on ne glumi, jedini otvoreno podržava Ostoju i veliča njegove poteze.

          Comment


          • Cooper hajde sada reci hvala Vučiću. Kao što mi umemo da se zahvalimo. To nije sramota, svaki klub živi od države.

            Zvezda ne bi igrala onu prvu EL bez Vučića. Sada Grobari Ostoja Neša Roming i Gagić koji kači slike sa mitinga - prava ekipa.

            Comment


            • Urose je l' si video sliku kad Gagic sadi neko drvece sa Vesarom?
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ništa dok se ne dobije divlja karta.
                Vučić ne može očima da nas vidi.
                Ako dođe WC, pretpostvljam da je Ivica urgirao pred izbore 2020.

                Za vas svaka čast što ste prepoznali ko vam je dao vetar u leđa i ko je sasekao Duletove bebe.

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  Ništa dok se ne dobije divlja karta.
                  Vučić ne može očima da nas vidi.
                  Ako dođe WC, pretpostvljam da je Ivica urgirao pred izbore 2020.

                  Za vas svaka čast što ste prepoznali ko vam je dao vetar u leđa i ko je sasekao Duletove bebe.
                  Duleta su oterali vaši...

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Vučić ne može očima da nas vidi.
                    Pa realno preterujete. Izvlači vas iz dugova, daje lovu za nove igrače, daje popust za Arenu i opet vam je malo. Samo daj, daj i daj, sitku bre nemate.

                    Comment


                    • Samo mi nije jasno kako se u ovo uklapa cena od 4k jura[emoji41]

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Oni i ovu večerašnju utakmicu sa FMP-om bolje da su igrali u Areni. Verovatno je ogromno interesovanje. Očekujem pun Pionir.

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          Odličan posao.
                          Potencijalno sjajna zarada ako uzmemo u obzir koliku armiju navijača ima KKP.

                          LM, ideja da se ekipa preseli komplet u Arenu prvo je pala na pamet NČ pre nekih 6 godina, negde u periodu između one dve pozivnce umesto Igokee i Cibone.

                          Ipak, brzo je odustao zbog broja ljudi koji dolazi na ABA.

                          Sa druge strane mi takvih problema nemamo, ABA puna, Evropa vri.

                          Mada ostavljam prostor i da je marketinški trik, vidim sad svi ugledni košarkaški portali prenose ovu sjajnu vest.
                          Danas je KKP na svim naslovnim stranama.

                          Pa sto niste obavestili armiju navijaca da ne idu Arenu, Arena vam je od oktobra,

                          majstorica vam je veceras i samo vas 500 ima sa sve 5 frakcija u hali ( Tegi included)

                          Comment


                          • Ostalo je dosta navijaca van Pionira.

                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Ostalo je dosta navijaca van Pionira.

                              Comment


                              • Gledam sad ovog Bursaća i pitam se kako ga nije sramota da se blamira?

                                Comment

                                Working...
                                X