Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije on nista stvorio,sve je dobio od drzave,tj.vlasti u drzavi koja god to vlast bila.

    Comment


    • Nemoj samo da me udedjujes kako je Covic strucnjak za kosarku,on jeste neki doktor ali ne za kosarku,to je dobio od drzave da se igra da bi bio miran i da se ne mesa u politiku.

      Comment


      • A koji je to predsednik kluba - strucnjak za kosarku?

        Predsednik treba da radi sve sto radi i svaki drugi predsednik u bilo kojoj kompaniji - da napravi takvu organizaciju na osnovu koje ce se ostvariti sto bolji rezultat sa raspolozivim sredstvima u okruzenju u kome egzistira. On je to radio uspesno jer rezultati to pokazuju, kako sportski tako i finansijski... sigurno da je tu bilo i promasaja, ali kad se podvuce crta njegovi rezultati su odlicni. To sto se nekome licno ne dopada Covic kao persona zbog nastupa i bekgraunda iz politike to je potpuno druga a i treba reci subjektivna stvar.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Ako procesljaju kao Covica sto su procesljali,njegove madjionicarske poteze,onda bi trebalo da dobijemo tu kartu za evroligu,nije valjda Covic veci madjionicar od Ostoje.
          Ako Alba obezbedi evroligu kroz bundes ligu, ja sam potpuno ubedjen da ce se evroliga igrati u Beogradu svake nedelje.

          Comment


          • Nije subjektivna nego objektivna stvar,posle tog politickog nastupa svakako se zna gde bi trebalo da mu bude mesto ali posto je Srbija zemlja s one strane uma,covek je dobio kosarku da se igra i jos vise bogati. A navescu ti recimo da je Kicanovic bio predsednik Partizana,Danilovic ljudi iz kosarke dok ih nije SNS,svemoguci vodja uzeo pod svoje. FMP,hala,Zvezda,brisanje dugova,tako i ja mogu da vodim klub u evroligi.

            Comment


            • Ostoja moze da zavidi Covicu na rezultatima i uspesima koje je postizao kao rukovodilac u sportskim kolektivima.....a vidim da ovde ima i vecih strucnjaka (na papiru naravno)

              Comment


              • Sto se mene tice Ostoja i Covic su za mene isti,cinovniici ovih vlasti,s tim sto je Covic namazaniji pa ume sa svim vlastima da bude na prst u dupe kao recimo Dacic,moze se reci da su visoko inteligentni ljudi,sa potpunim odsustvom obraza,bilo kakvog osecaja za sramotu,gramzivi,pohlepni.

                Comment


                • Pa da, ali na vrhu klubova su oduvek bili drzavni cinovnici stim sto ostvarivali drasticno razlicite rezultate. To je ono sto razlikuje jedne od drugih, ako cemo uzeti za konstantu da svi oni imaju neki svoj licni interes.

                  Sa druge strane moze se primetiti ta strast kod Covica da po svaku cenu njegov klub bude bolji od drugih.... a to nije uvel bila situacija. Verovatno se iza toga krije zelja za osecajem moci, ali opet... za klub je bolje i takva situacija nego da dodje neko kome je samo cilj da izvuce pare i zapali kao sto je to radjeno u Zvezdi nakon dvehiljadite.

                  Comment


                  • Nikako Ostoja i Čović nisu isto. Na jednoj strani imaš Ostoju, stranačkog činovnika koji je kao nagradu za lojalnost partiji dobio klub da upravlja sa njim iako nikad nikakve veze nije imao s košarkom, a Čović diše i živi košarku punih pola veka, košarka mu je strast više nego bilo šta drugo u životu, što se tiče profesije.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Jedan je zaradio od politike, drugi je u politici kako bi sacuvao svoj novac i ima ozbiljan biznis u saradnji sa Britancima.
                      Obojica su dosli na poziv glavnog baje, ali samo jedan ima podrsku da se kurci i osvaja trofeje.

                      Comment


                      • Ima i ovaj drugi podrsku da se kurci ali je ove sezone izduvao a prilicno se zalaufao...tako da u narednim bice bas zanimljivo, pogotovo ako oba tima vidimo u evroligi sto nije nemoguce.

                        Comment


                        • Covic dise kosarku a malo bi hteo i u fudbal jer se tu vrte mnogo vece pare,dise on tamo gde su pare,od politike je uzeo koliko su mu dozvolili,mnogo miliona sad je na redu kosarka.

                          Comment


                          • E, ali predsednik. Jos smo mi u glavama u komunizmu i tu nece biti promena. Zarad par titula dosta ljudi je prodalo moral, drzavu itd..

                            Jos kad kazu oba tabora da se vrsi aparthejd nad njima. Jedino ko iz sluzbe ima vise vremena na tvu od cokija, jeste Seselj.

                            Ostoja ako je sam napravio tu lovu i distribuciju, onda sam ja Petar Pan. Ne zna prosto-prosirenu da sastavi.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              E, ali predsednik. Jos smo mi u glavama u komunizmu i tu nece biti promena. Zarad par titula dosta ljudi je prodalo moral, drzavu itd..

                              Jos kad kazu oba tabora da se vrsi aparthejd nad njima. Jedino ko iz sluzbe ima vise vremena na tvu od cokija, jeste Seselj.

                              Ostoja ako je sam napravio tu lovu i distribuciju, onda sam ja Petar Pan. Ne zna prosto-prosirenu da sastavi.
                              Ostoja je ugladjeni Bokan ...intelekt i vokabular isti

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                Ostoja je ugladjeni Bokan ...intelekt i vokabular isti
                                Pogodilte kao i uvek makedonska kobro. Bokan je najjaci kad kaze da on licno ulaze u kosarku.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X