Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čoveče koristi se malo logikom šta misliš otkud odjednom Budućnost? Pa ti isti su podržavali Dejana Radonjića i Andreja u Zvezdi jebalo im se za Budućnost nego je Budućnost bila da se sruši Ćoki

    ti isit iz CG.

    Milo dolazio gledao Zvezdu sa Vučićem itd itd Zvezda je bila dvodržavni projekat

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Zvezda je počela da se uzdiže na krilima Djilasa Čovića i ove vlasti, kakav Dejan Radonjić.On je bio samo trener. Ostaće upamćen da je izgubio od dva igrača i da su Čović i država sredili EL.

      Nema šta da mislim ja znam. Velika je razlika izmedju misliti i znati. Pisao sam jeseni 2017. kad ste padali u trans ovde. Nisam kriv što imam dobre info.
      Samo trener[emoji23]
      Jebes trenera. Kao da je to bitno.
      Svi ga pamte po gubitku meca protiv Cibone. Nema sanse da se iko seti neceg drugog.
      Nastavi da znas.

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Čoveče koristi se malo logikom šta misliš otkud odjednom Budućnost? Pa ti isti su podržavali Dejana Radonjića i Andreja u Zvezdi jebalo im se za Budućnost nego je Budućnost bila da se sruši Ćoki

        ti isit iz CG.

        Milo dolazio gledao Zvezdu sa Vučićem itd itd Zvezda je bila dvodržavni projekat
        Ko daje pare Zvezdi. Kinezi, Japanci ili Covic iz svog dzepa?

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post


          Sta god pocne u ljutnji zavrsi u sramoti.

          Sarac dao nalog Covicu na pet minuta Dobro, znaci sve sto je DR radio nije uspeh..jbs ti Dubljevica, Bobija, Vucevica, Gudurica, Jovica, Kalinica, Milera, Dzenkinsa, Blazica, Ivanovica..sve ove titule...citiram 22!!!!!! Uspeo si sve da spustis u jednom postu i obezvredis ceo rad..
          Imam pravo na svoje misljenje i jos mi nisi odgovorio kakve veze imam ja sa Brodarcem.

          DUBLJEVIC igrac na ivici EC I EL, zakovao za sva vremena u Valensiji, kakve veze ima DR sa njegovim igrama sada u Valensiji, jel sada bolji ili losiji nego sto je bio kod DR.
          VUCEVIC- svaka cast, ali ali ali, njega su preuzeli treneri u USA i opet kazem svaka cast ali ne gledaj Vucevica sada i tada i da tvrdis da Vucevic sada igra ovako zbog DR.

          Koje bre 22 titule, zabole me za titule u CG ligi gde igra jedan tim, jedina liga slabija od KLS lige je CG liga, sta je osvojio sa Futurom van CG lige.
          Za nase titule kapa dole ali je tek poceo da osvaja titule kada su mu oni gore spomenuti igraci dovedeni kao gotovi igraci, nijedan nije on stvorio osim Gudurica kojeg je video u MZTu ali je mrski Nebojsa to stopirao, sa Bayernom, pa bilo bi malo i sramotno da u onoj ligi ne bude prvi sa EL timom i konkurencijom koju ima.

          Da zavrsimo ovde samo mi odgovori kakve veze imam sa Brodarcem

          Comment


          • Oli ti ponuditi neke odgovore ili ćeš da spinuješ Laza naš dragi Otkud Dejanu Radonjiću igrači onoliki? Nisam video da je iskoristio generaciju 95. A da, ne valja generacija. Uspeo samo Gudurić koji je bio u FMP a ne kod stručnjaka na klupi kao što su Reba i Teja presedeli i upropastio im karijere.

            Sad je on napravio kao Gudurića jeste malo sutra. Dao mi da igra kad je prešao kod Miška.

            Dalje, da nije on napravio Kalinića i Jovića? Nisu igrali za repku iz Radničkog? Nemoj Lazice. Prosek je Radonjić.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Oli ti ponuditi neke odgovore ili ćeš da spinuješ Laza naš dragi Otkud Dejanu Radonjiću igrači onoliki? Nisam video da je iskoristio generaciju 95. A da, ne valja generacija. Uspeo samo Gudurić koji je bio u FMP a ne kod stručnjaka na klupi kao što su Reba i Teja presedeli i upropastio im karijere.

              Sad je on napravio kao Gudurića jeste malo sutra. Dao mi da igra kad je prešao kod Miška.

              Dalje, da nije on napravio Kalinića i Jovića? Nisu igrali za repku iz Radničkog? Nemoj Lazice. Prosek je Radonjić.
              Pritisnut tvojim neoborivim dokazima tipa,, ja ne mislim ja znam,, ili,, on je bio samo trener,, bilo bi glupo da ja tvrdim bilo sta jer bilo koji argumen ili dokaz naspram tvojih gore navedenih je mizeran.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Isto kao što ga vi precenjujete ja ga potcenjujem istina je na sredini. Naravno da je zaslužan za nešto ali okolnosti i rezultat sveukupno ocena jako dobar. Nije ni vrlo dobar nego 3+ maks.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Imam pravo na svoje misljenje i jos mi nisi odgovorio kakve veze imam ja sa Brodarcem.

                  DUBLJEVIC igrac na ivici EC I EL, zakovao za sva vremena u Valensiji, kakve veze ima DR sa njegovim igrama sada u Valensiji, jel sada bolji ili losiji nego sto je bio kod DR.
                  VUCEVIC- svaka cast, ali ali ali, njega su preuzeli treneri u USA i opet kazem svaka cast ali ne gledaj Vucevica sada i tada i da tvrdis da Vucevic sada igra ovako zbog DR.

                  Koje bre 22 titule, zabole me za titule u CG ligi gde igra jedan tim, jedina liga slabija od KLS lige je CG liga, sta je osvojio sa Futurom van CG lige.
                  Za nase titule kapa dole ali je tek poceo da osvaja titule kada su mu oni gore spomenuti igraci dovedeni kao gotovi igraci, nijedan nije on stvorio osim Gudurica kojeg je video u MZTu ali je mrski Nebojsa to stopirao, sa Bayernom, pa bilo bi malo i sramotno da u onoj ligi ne bude prvi sa EL timom i konkurencijom koju ima.

                  Da zavrsimo ovde samo mi odgovori kakve veze imam sa Brodarcem


                  Vucevic mu se sam zahvalio...Dubljevic moze da igra gde hoce, cuj EC igrac na granici..mislim stvarno jbte...xD

                  Miler? Sta je uradio posle..da poljubi DR u dupe...Djenka, znao neko? Cekao ga i dobili svi...Bobi xD ah da njega je napravio u klsligi Miloje....Ivaovica je uveo sa 16g u prvi tim Buducnosti...Jovic i Kalinic bili gotov prozivod, WTFCK...Guduric je dobio Dejom, nije ga voleo..alije zabo ugovor veka...Koliko smo dobili njegovim transferima? Koliko igraca je dao za repku..itd...Bio si 8,9 klub Evrope....

                  Buducnost je igrala sa krs timom 1/2 EC...malo li je? Pa i sa tom Zvezdom sto Uros proziva i za malo izbacili multimilionerski prjekat nazvan Uniks..

                  Cak ni ja neosporavam covicu neke uspehe koliko ti Doktoru kosarkaske igre...

                  Sto se tice Brodarca tu sam teo da pohvalim tvoje kosarkasko znanje..u rangu predCednika FSS..tu vam je strucnost negde

                  Uspeo si da obezvredis DR, svaka cast. Retko to moze u jednom ili dva posta tako.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • i nakon osvojene titule i nedostatku pravog iskusenja zaboravljeni sukob ponovo na videlu - Covic Vs Radonjic

                    Comment


                    • Dejan Radonjic je dosao u klub koji nije osvojio titulu prvaka drzave od '98, koji ABA ligu nije osvojio nikada, koji nije pobedio Partizan u plej of seriji od '94, koji nije igrao Evroligu od '99. U klubu je u tom trenutku bio opsti haos i rasulo, jer voljeni predsednik nije znao gde udara, usao je u prepoznatljivi FMP mode menjanja trenera kao carapa, plus je toksicnim delovanjem njega i njegovih "saradnika" atmosfera postala nepodnosljiva, u svlacionicu su upadali (bili slani) razni "vozaci" koji su postrojavali igrace, ekipa je bila potpuno neutrenirana i istraumirana, tako da i ne cudi sto je maksimum bilo osvajanje Kupa Radivoja Koraca (turnirski sistem, na juris).

                      Ako su neki zaboravni, mozemo se podsetiti sezone "selekcije i stabilizacije" sa Svetislavom Pesicem (koliko je on bio placen?) i onim krsem od tima, sastavljenog mahom od igraca FMP-a... Interesantno je da taj nadaleko cuveni FMP, genijalno vodjen od vrhunskog kosarkaskog pregaoca Nebojse Covica, sa mocnom infrastrukturom i najboljim mladjim kategorijama u Evropi, nije uspeo u tom trenutku da ponudi nista bolje od Andreje Milutinovica, Bojana Subotica, Bojana Radetica i kompanije, te je ubedljivo najtalentovaniji igrac - Nemanja Nedovic, nekim cudom bio nasledje raspale Zvezde. Mozemo se setiti Mileta Ilica, Bojana Popovica, Nikole Vasica, Ivana Smiljanica, Petra Popovica... Ili Adama Morisona. Mozemo se setiti i sezone posle te i Milivoja Lazica, Morisa Almonda, Eltona Brauna, Pedje Samardizskog... Nema sta, pojam stabilnosti, vizije, kosarkaskog rezona, selekcije i nadasve ekonomicnog poslovanja.

                      E, u tom klubu je Dejan Radonjic proveo 4 sezone (i 2-3 meseca) i isti je napustio sa 3 osvojene ABA titule, 3 titule prvaka Srbije, 3 Kupa Radivoja Koraca. Prekinuo je dominaciju Partizana, od debitanta u (novoj) Evroligi je napravio masineriju, koja sa najmanjim budzetom u takmicenju jedne godine igra cetvrtfinale, a sledece ostvaruje 16 pobeda u novom ligaskom sistemu. To naravno nije ostvario zato sto su mu se dovodila skupa NBA pojacanja i reprezentativci, nego zato sto je odlican trener koji iz igraca izvlaci maksimum, te je lista onih koji su bas kod njega odigrali najbolje sezone u karijeri podugacka. Postavio je prepoznatljivi sistem sa sjajnom odbranom, vrhunskom pozrtvovanoscu i energijom, odlicnom tranzicijom i ne preterano inventivnim i atraktivnim, ali ipak timskim pozicionim napadom u kome su se pre svega izuzetno koristili centri. Pored tog sistema na terenu, koji je bio ocigledan, postavio je i onaj van terena - po pitanju selekcije, treninga, ponasanja, obaveza i odgovornosti, medjuljudskih odnosa...

                      Ovo poslednje je recimo nesto gde voljeni predsednik nikako ne dobacuje, posto je retko los i sujetan covek, koji se prema ljudima odnosi katastrofalno, te mu svojevremeno nisu bile strane ni pretnje, ucene, falsifikovanja ugovora, slanje raznih individua pred vrata, busenje guma i razbijanje sofersajbni... Toga ima koliko hoces, dovoljno je znati ljude koji su imali tu nesrecu da sa njim saradjuju, zbog cega se i za 90% njih kaze kako se "nisu bas na najlepsi nacin rastali sa Covicem", mora da je do svih njih... O njemu lepo mogu da pricaju samo clanovi porodice, botovi/spineri diljem interneta i oni navijaci Zvezde koji su ili totalne kosarkaske analfabete (Kosarka=Nebojsa Covic), ili su generalno tupavi.

                      Prema tome, izbor izmedju Dejana Radonjica i Nebojse Covica je vrlo lak, kako u kosarkaskom, tako i u ljudskom i moralnom smislu, te onog trenutka kada neko pocne da blati i pljucka prvog, a brani, hvali i velica potonjeg, nepogresivo ga mozes svrstati u neku od gore navedenih grupa, samo je pitanje koju...

                      Comment


                      • .

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          .
                          ovo je jedan od 500 grobara na derbiju?

                          Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            ovo je jedan od 500 grobara na derbiju?
                            Stalkovanje nije dozvoljeno - poslednja opomena.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Nas View Post
                              Dejan Radonjic je dosao u klub koji nije osvojio titulu prvaka drzave od '98, koji ABA ligu nije osvojio nikada, koji nije pobedio Partizan u plej of seriji od '94, koji nije igrao Evroligu od '99. U klubu je u tom trenutku bio opsti haos i rasulo, jer voljeni predsednik nije znao gde udara, usao je u prepoznatljivi FMP mode menjanja trenera kao carapa, plus je toksicnim delovanjem njega i njegovih "saradnika" atmosfera postala nepodnosljiva, u svlacionicu su upadali (bili slani) razni "vozaci" koji su postrojavali igrace, ekipa je bila potpuno neutrenirana i istraumirana, tako da i ne cudi sto je maksimum bilo osvajanje Kupa Radivoja Koraca (turnirski sistem, na juris).

                              Ako su neki zaboravni, mozemo se podsetiti sezone "selekcije i stabilizacije" sa Svetislavom Pesicem (koliko je on bio placen?) i onim krsem od tima, sastavljenog mahom od igraca FMP-a... Interesantno je da taj nadaleko cuveni FMP, genijalno vodjen od vrhunskog kosarkaskog pregaoca Nebojse Covica, sa mocnom infrastrukturom i najboljim mladjim kategorijama u Evropi, nije uspeo u tom trenutku da ponudi nista bolje od Andreje Milutinovica, Bojana Subotica, Bojana Radetica i kompanije, te je ubedljivo najtalentovaniji igrac - Nemanja Nedovic, nekim cudom bio nasledje raspale Zvezde. Mozemo se setiti Mileta Ilica, Bojana Popovica, Nikole Vasica, Ivana Smiljanica, Petra Popovica... Ili Adama Morisona. Mozemo se setiti i sezone posle te i Milivoja Lazica, Morisa Almonda, Eltona Brauna, Pedje Samardizskog... Nema sta, pojam stabilnosti, vizije, kosarkaskog rezona, selekcije i nadasve ekonomicnog poslovanja.

                              E, u tom klubu je Dejan Radonjic proveo 4 sezone (i 2-3 meseca) i isti je napustio sa 3 osvojene ABA titule, 3 titule prvaka Srbije, 3 Kupa Radivoja Koraca. Prekinuo je dominaciju Partizana, od debitanta u (novoj) Evroligi je napravio masineriju, koja sa najmanjim budzetom u takmicenju jedne godine igra cetvrtfinale, a sledece ostvaruje 16 pobeda u novom ligaskom sistemu. To naravno nije ostvario zato sto su mu se dovodila skupa NBA pojacanja i reprezentativci, nego zato sto je odlican trener koji iz igraca izvlaci maksimum, te je lista onih koji su bas kod njega odigrali najbolje sezone u karijeri podugacka. Postavio je prepoznatljivi sistem sa sjajnom odbranom, vrhunskom pozrtvovanoscu i energijom, odlicnom tranzicijom i ne preterano inventivnim i atraktivnim, ali ipak timskim pozicionim napadom u kome su se pre svega izuzetno koristili centri. Pored tog sistema na terenu, koji je bio ocigledan, postavio je i onaj van terena - po pitanju selekcije, treninga, ponasanja, obaveza i odgovornosti, medjuljudskih odnosa...

                              Ovo poslednje je recimo nesto gde voljeni predsednik nikako ne dobacuje, posto je retko los i sujetan covek, koji se prema ljudima odnosi katastrofalno, te mu svojevremeno nisu bile strane ni pretnje, ucene, falsifikovanja ugovora, slanje raznih individua pred vrata, busenje guma i razbijanje sofersajbni... Toga ima koliko hoces, dovoljno je znati ljude koji su imali tu nesrecu da sa njim saradjuju, zbog cega se i za 90% njih kaze kako se "nisu bas na najlepsi nacin rastali sa Covicem", mora da je do svih njih... O njemu lepo mogu da pricaju samo clanovi porodice, botovi/spineri diljem interneta i oni navijaci Zvezde koji su ili totalne kosarkaske analfabete (Kosarka=Nebojsa Covic), ili su generalno tupavi.

                              Prema tome, izbor izmedju Dejana Radonjica i Nebojse Covica je vrlo lak, kako u kosarkaskom, tako i u ljudskom i moralnom smislu, te onog trenutka kada neko pocne da blati i pljucka prvog, a brani, hvali i velica potonjeg, nepogresivo ga mozes svrstati u neku od gore navedenih grupa, samo je pitanje koju...
                              Samo da ostavim i ja potpis na ovaj lep tekst.

                              LosmiSK
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Radonjic sa Covicem i jeste neuporediv po svim pitanjima ali pitanje je veliko da li bi Radonja uz sve svoje kvalitete koje poseduje ,ljudske i trenerske.uspeo da uradi ovo sto je uradio bez podrske Covica u svakom pogledu !

                                Comment

                                Working...
                                X