Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FB_IMG_1556058272881.jpg

    Comment


    • Originally posted by Powerslave View Post
      [ATTACH=CONFIG]16589[/ATTACH]
      krenuo na stenu bez opreme!

      Comment


      • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
        A ti ih kao branis? Nemam ja nista od toga ali ako smo mi mogli izbaciti imena troje ljudi sto su nagazili liniju terena i ucinili prvi korak ka normalizaciji mozete i vi onih dvadesetak kriminalaca koji su dosli i setali se po terenu, pikali basket? Ako smijete?
        Nemam ti kad, N.Č. je u izjavi po dolasku u BG reka da znaju sve po imenu i šta su planirali i šta su i ko radili...tako verujem i u upravi KKB znaju koje su ono lobanje.
        Ja ih ne znam niti njihova imena ali sam na tvoj post postavio njihovu sliku uz komentar, bar je to lako...
        Ne znam šta više očekuješ od forumaša?
        Možda hoćeš da kažeš da nismo isti jer ste vi otkrili nihova imena (koja meni ne znače ništa) a mi nismo ali nisu to uradili forumaši već opozicioni portali i novine u PG.
        I da dodam, jako mrzim pljuvanje, lasere i fizički kontakt sa igračima.
        Jako mrzim i provociranje od igrača koji kao da ne znaju mentalni sklop mandrila.
        Last edited by nebitan; 24-04-19, 06:44.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Snimci pre početka i tokom poslednje finalne utakmice plej-ofa ABA lige, koji su obišli region, jasno su pokazali da zbog napada domaćih navijača na igrače KK Budućnost VOLI, nisu postojali uslovi za normalno odigravanje te utakmice. KK Budućnost VOLI će se obratiti Skupštini tj. klubovima koji su članovi i vlasnici ABA lige sa jasnim zahtevom da se finalna serija ovogodišnjeg takmičenja poništi.

          Dodatno, biće upućen zahtev da se u periodu do početka nove sezone usvoje nove propozicije ABA lige koje će propisati drastične kazne za sve one klubove koji na svojim utakmicama dozvole i delić onoga što je KK Crvena Zvezda MTS na poslednjoj utakmici priredila svom sportskom rivalu ekipi KK Budućnost VOLI.

          Nova pravila takmičenja bi morala eliminisati situacije u kojima igrači tokom utakmice, umesto o vrhunskim sportskim rezultatima, razmišljaju o svojoj ličnoj bezbednosti. Kako je na toj utakmici, između ostalog, eskaliralo rasističko i nacionalističko navijanje domaćih navijača, dužni smo da o svim detaljima cele finalne serije obavestimo i Evroligu.
          Iz ovoga se ne vidi da se KK Buducnost ogradila od desavanja u Podgorici. Sta vise, iz stavova bi moglo da se zakljuci da je tamo bilo sve cisto i normalna sportska atmosfera, dok su ovde podmetnuli jos i rasizam i izmisljeni fizicki napad. Nema ni O od ogradjivanja, nego tuzakanje.

          Comment


          • Klasicna budalastina. Da je izgubila Zvezda citali bi ista ili slicna sranja. Mora nekako Buducnost da opravda poraz od 3 puta jeftinijeg tima.

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Je l se desi kakav incident u prva dva meča u Beogradu ? Nešto nalik na ova dva poslednja ? Ja se nešto ne sećam....

              Comment


              • Mediji vam prizivaju i Tepica Milenka Teparu????

                ....to bi bio los potez.

                Comment


                • dekkarde, preterao si.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Ne prizivaju, nego se on nudi. Bilo bi dobro da dođe, bio bi osveženje za ABA ligu.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Ne prizivaju, nego se on nudi. Bilo bi dobro da dođe, bio bi osveženje za ABA ligu.
                      osvezenje je prava rec

                      Comment


                      • Kad Novosel izjavi da je odgovornost na klubovima ....pa jeste prijatelju na klubovima svakako a gde je tvoja odgovornost ,koje su tvoje greske i propusti ,kaznjavaj suspenduj ,ako treba i dozivotno ...ti bi da budes u odelcetu i kravati primas platurinu za nerad i da nemas nikakvu odgovornost ...e pa nece biti bas tako !

                        Comment


                        • "Prošle godine smo sa predsednikom Budućnosti Draganom Bokanom dogovarali ko će da sudi, ove smo se sa predsednikom Zvezde Čovićem dogovarali o ne znam čemu."

                          Kresimir Novosel direktor ABA lige, 24.04.19

                          Comment


                          • Kao kad su se nama smejali za kukanje prosle sezone na ono u Titogradu, tako i ja sad zevam na sve ove price, tad ste rekli izgubili ste od boljeg e pa i ja isto porucujem .

                            Comment


                            • "SPORT TREBA DA NAS ZBLIŽAVA"
                              "Nuhodžić: Moj sin je navijačku strast izrazio na nesportski način
                              "svjestan da to nije trebalo da uradi, on se izvinio", rekao je Nuhodžić"

                              Čića miča i gotova priča.

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard
                                Braćala, zna se ko je svirao u frulu i sve omašio štagod da je napisao - ti. I ovaj prevrtljivko što šalje ljude u Ameriku a sad te podržava te lepo gazio prošli put kad si pisao, i za Martineza, i za Gossa i za tinejdžere/Indijance iz NCAA koji bi trebalo da dobiju priliku u Zvezdi.
                                Oko ovog košarkaškog spamovanja oko Kuzmića i Pedijatar sam se izjasnio.
                                Tako se spamovalo i za Filipa pa ga izduvaše svi na kraju koji su to radili.
                                Ja ti nisam bracala prvo

                                Omasio sam sta? da cemo da ga popusimo prosle godine sa onakvom igrom? Jel smo popusili? Da je Bjelica les koji hoda, jel to omaseno? Da Rochestie koliko utrpa primi i vise i da ne trpi grublju igru? Napisi lepo sta sam omasio, ali mislim da se tebi to po glavi sve mesa jer vodis interne ratove sa pola foruma i gubis vreme. Proslu godinu sam pogodio bas bas lepo, i rezultatski i igracki kako ce sta ispasti.

                                Ova sezona, promasio sam da cemo ispusiti za ABA ligu, i to pre svega jer je Bokan oterao Dzileta. U redu promasio, a i za to je trebala majstorica. Promasio za Evrokup mozda? Promasio za Zirbesa? Za Fayea?

                                Tako da te fore prodaj nekom drugom. Troluj okolo al obidji me ako hoces da pricas o kosarci "bracala"...

                                Comment

                                Working...
                                X